• Bindownica GBC WireBind W15 GW FV MEGA OKAZJA

Brak towaru
399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru

Bindownica GBC WireBind W15

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: NOWA - POWYSTAWOWA

image
image

Bindownica GBC WireBind W15 to kompaktowe, przyjazne dla użytkownika urządzenie do dziurkowania i wykonywania oprawy drutowej przeznaczone do sporadycznego używania w domu lub małym biurze. Jako że jest lekka i przenośna, nie zajmie wiele miejsca na biurku lub blacie kuchennym, a zintegrowany uchwyt dodatkowo ułatwia przenoszenie.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć raporty wewnętrzne, projekty szkolne czy prezentacje, urządzenie do ręcznego dziurkowania i wykonywania opraw drutowych pozwala na tworzenie na własnym biurku profesjonalnych, zabezpieczonych dokumentów w formacie A4, od kartek o gramaturze 2 x 80 g/m2 do 125 arkuszy.

Z łatwością można wybrać prawidłowe ustawienia dla danego dokumentu. Wystarczy nacisnąć przycisk wyboru grzbietu drutowego, a ustawienia automatycznie dostosują się do wybranego rozmiaru grzbietu (od 5 mm do 14 mm, 34 zwojów). Gdy ustawienia ruchomej prowadnicy papieru odpowiadają rozmiarowi papieru, prowadnica zapobiega powstawaniu nierówności papieru z każdej strony, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów i osiągnąć idealne rezultaty za pierwszym razem.

Bindownica WireBind W15 jest wyposażona w pojedynczą dźwignię do dziurkowania, dzięki której jednorazowe dziurkowanie do 15 arkuszy jest łatwe i szybkie. Przy pomocy dźwigni można również przedziurkować pojedynczą plastikową okładkę z PVC (aby uzyskać lepszą jakość dziurkowania podczas dziurkowania PVC należy dodać standardowy arkusz papieru), a używając dziurkacza wykonującego 4 otwory można przygotować arkusze do tradycyjnej archiwizacji dokumentów. Łatwo dostępny pojemnik na ścinki dokładnie zbiera odpady papieru powstałe w procesie dziurkowania i można go łatwo opróżnić.

GBC WireBind W15 niesie ze sobą wszystkie korzyści płynące z profesjonalnego łączenia grzbietem drutowym: trwale złączone, zabezpieczone dokumenty z wysokiej klasy wykończeniem oraz strony, które można obracać o 360°, co ułatwia notowanie.

Liczba dziurkowanych arkuszy: 15

Oprawia maksymalnie 125 arkuszy z wykorzystaniem grzbietu drutowego o grubości 14 mm

Proste i łatwe w użyciu elementy sterujące

Uchwyt do przenoszenia, zapewniający mobilność

Waga: 7,3 kg

Wymiary 400mm x 330mm x 130mm

image
Stan Nowy
Marka W15
Kod produktu 5028252234764
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie