• Benq MW809STH Projektor krótkiego rzutu 3600 ANSI lumenów OKAZJA !

No goods
1999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Projektor BENQ MW809ST

URZĄDZENIE JEST NOWE, OPAKOWANIE MOŻE NOSIĆ ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

BenQ MW809ST to interaktywny rzutnik edukacyjny WXGA z krótkim rzutem projekcji o jasności 3000 ANSI Lumenów. Zapewnia łatwość instalacji, wspaniałą jakość obrazu oraz wzbogaca nauczanie o ciekawe interaktywne treści.

Kluczowe funkcje

  • Długa żywotność dzięki konstrukcji odpornej na kurz
  • Małe zużycie energii dzięki technologii SmartEco
  • Mała odległość projektora od ekranu
  • Zaprojektowany dla edukacji i tablic interaktywnych
  • Obsługa Blu-ray 3D Full HD
  • Możliwość instalacji systemu interaktywnego PointWrite
image
image

Specjalny Sensor Chroni Przed Kurzem

Dzięki innowacyjnej konstrukcji czujnika koła kolorów, projektor MW809ST jest bardziej odporny na kurz, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni, powodując migotanie obrazu, nieprawidłowe kolory, a nawet całkowite unieruchomienie projektora.

Większe możliwości

Oferując duży ekran wyświetlanego obrazu z niewielkiej odległości przy współczynniku od 0,49 krótkiego rzutu, MW809ST eliminuje rozproszone cienie i oślepiające światło lampy dla uczniów i nauczycieli, tak aby wszyscy mogli angażować się i swobodnie współpracować ze swojego biurka.

Niezrównana Wysoka Jasność

MW809ST to projektor o wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów, zapewniający doskonałą wydajność projekcji, dzięki wyraźnym obrazom i ostrym tekstom, doskonale widocznym, nawet w jasnych pomieszczeniach wykładowych. Wysoka jasność zapewnia klarowną treść w jasnych warunkach oświetlenia danego otoczenia, umożliwiając włączenie świateł lub odsłonięcie okien w trakcie zajęć, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy w trakcie lekcji.

Większe Obrazy

Projektory BenQ przeznaczone dla edukacji oferują różne rozwiązania i rozmiary obrazu, tak aby zaspokoić wszelkie edukacyjne potrzeby w danej klasie. Dzięki doskonałej jakości obrazu z rozmiarem wyświetlania do 120 cali, nasze projektory ultra-krótkiego rzutu obrazu, zapewniają większą elastyczność w klasie przy niższych kosztach eksploatacyjnych.

Doskonała jakość Obrazu Dzięki Technologii DLP

MH760 jest wyposażony w korekcję zniekształcenia trapezowego w dwóch wymiarach o zakresie ±30o w osi poziomej i pionowej, co pozwala korygować zniekształcenie trapezowe, gdy projektor musi być zainstalowany w miejscu, które nie znajduje się bezpośrednio przed ekranem. Instalatorzy mogą użyć funkcji Corner Fit (dopasowania narożników) w celu dostosowania wszystkich narożników obrazu i zagwarantowania jego idealnej geometrii.

image
image

Wysoki Współczynnik Wypełnienia Piksela

Projektory BenQ w technologi DLP, cechują się najwyższym współczynnikiem wypełnienia, co minimalizuje czarne obwoluty wokół każdego piksela, często obserwowanego w projektorach innych niż DLP. Projektory BenQ z przeznaczeniem dla edukacji, zapewniają lepszą definicję i przejrzystość w małych tekstach oraz wyświetlają drobne szczegóły obrazów zamiast grubej grafiki w pikselach.

Dokładna Czytelność Tekstu

Projektory BenQ przeznaczone dla edukacji są Idealne do tekstu, liczb i tabel, szeroko wykorzystywanych w każdych lekcjach lub zajęciach integracyjnych. Technologia DLP uzyskuje głębsze, prawdziwe odwzorowania czerni, równocześnie generują wysoki współczynnik kontrastu natywnego w celu uzyskania wyraźnej czytelności i ostrej rozdzielczości na każdym sub-pikselu.

Wielokrotny Dotyk Ekranu

Dzięki zwiększonym możliwościom dotykowym programu PointWrite™ mogą być używane w połączeniu z interaktywną powierzchnią projekcyjną, tworząc nowe możliwości nauki w nowoczesnych cyfrowych klasach. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą również uruchamiać różne aplikacje oraz wyświetlać i komentować lekcje na dwóch płaszczyznach.

Intuicyjna Konfiguracja

Technologia PointWrite™ automatycznie skalibruje i zapisuje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB. Nie ma potrzeby konfiguracji ręcznej lub organizacji skomplikowanych szkoleń dla nauczycieli.

Możliwość Obsługi - Intuicyjne Gesty

Technologia PointWrite™ obsługuje intuicyjne gesty, takie jak przybliżanie i oddalanie lub przewijanie podczas przeglądania stron internetowych, zdjęć lub Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielozadaniowe są obsługiwane w systemie Windows 8 lub nowszych jego wersjach.

image
image

Wyraźne Szczegóły w Ciemnych Scenach

Ekskluzywna Technologia BenQ SmartEcoTM wspaniale dostosowuje jasność obrazu w oparciu o zawartość wyświetlanej treści, poprawia kontrast, tworząc bogatszą czerń i zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu, szczególnie ważną dla szczegółowych i dynamicznych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii.

Regulacja Rozmiaru Ekranu

Projektory edukacyjne BenQ pozwalają na wygodne dostosowanie rozmiaru ekranu poprzez menu OSD, co znacznie pozwala zaoszczędzić czas instalacji, bez konieczności fizycznego dostosowywania instalacji projektora w przypadku, gdy wrażliwy obraz krótkiego rzutu nie jest precyzyjnie ustawiony w pozycji wyjściowej.

Stan Nowy
Kod producenta 9H.JGN77.14E/9H.JGN77.13E
Marka BenQ
Kolor biały
Funkcje korekcja zniekształceń
Model MW809ST
Złącza D-Sub (VGA), HDMI, mini USB, RS-232, USB
Cechy dodatkowe DLP
Waga produktu 2.6
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 3300
Rozdzielczość podstawowa (px) 1024 x 768
Kontrast (x:1) 20000
Żywotność lampy w trybie normalnym 5000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 15000
Szerokość produktu 29.6
Wysokość produktu 12
Głębokość produktu 23.9
Głośność pracy 33
Pobór mocy 200
Maksymalna wielkość obrazu 120
Format obrazu 16:10
Moc lampy 200
Rozdzielczość maksymalna (px) 1920 x 1200
The Signature Of The
Email
Ask a question