• Bariera ZipWall 20 PRZECIWKURZOWA REMONTY

599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image
image

Stan: Nowy, powystawowy - obniżona cena!

Słupy przeciwpyłowe ZipWall® 20 są przeznaczone dla profesjonalnych wykonawców. Dwie anodyzowane aluminiowe sekcje teleskopują do 20 stóp i obracają się, aby zablokować. Każdy słup sprężynowy można łatwo ustawić bez drabiny - duża korzyść w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy z wysokimi sufitami. Innowacyjna antypoślizgowa, niebrudząca głowica blokuje materiał barierki, umożliwiając jej podniesienie wraz z drążkiem i utrzymuje ją bezpiecznie na miejscu bez uszkodzenia sufitu. Szczelną barierę przeciwpyłową można ustawić w ciągu zaledwie kilku minut, po jednym słupku na raz, bez drabin, taśm i uszkodzeń.

Słupy ZipWall® 20 to najwyższe słupy przeciwpyłowe. Konstrukcja z anodyzowanego aluminium sprawia, że ​​są one mocniejsze niż stal nierdzewna, łatwiejsze w podnoszeniu i blokowaniu oraz stanowią najlepszą podstawę dla akcesoriów ZipWall®, takich jak uszczelki beztaśmowe FoamRail ™. Te kijki są wszechstronne - rozciągają się od 5’2 ″ do 20 ′ - i zbudowane do intensywnego użytkowania.

Dostępny jest również 12-stopowy, anodowany aluminiowy słup.

ZipWall® 20 2-Pack jest niezbędny do prac z wysokimi sufitami i stanowi świetny dodatek do istniejącego zestawu słupków przeciwpyłowych ZipWall®. Do stworzenia bariery o szerokości do 10 stóp lub zamknięcia korytarza o szerokości mniejszej niż 10 stóp można użyć dwóch słupów.

Kluczowe cechy

Sprężynowa konstrukcja zapewnia szybką, łatwą i bezpieczną konfigurację

Mocna i lekka konstrukcja z anodyzowanego aluminium

Teleskop do 20 ′ (od 5 ′ 2 ″)

Innowacyjna antypoślizgowa, niebrudząca głowica i płyta

Każdy słup waży zaledwie 3,25 funta

GripDisks ™ zapobiegają ślizganiu się po gładkich podłogach

Pracuj z powietrzem dodatnim i ujemnym

Pomóż w przestrzeganiu reguły RRP EPA

Spis treści Dwa 20-calowe anodyzowane aluminiowe pręty sprężynowe z częściami (głowice, płytki i podkładki antypoślizgowe GripDisk ™). Plastikowa folia nie jest wliczona w cenę.

Bariera przeciwpyłowa ZipWall® służy do ochrony przed kurzem podczas przebudowy, renowacji, renowacji, malowania, płyt kartonowo-gipsowych, podłóg, rozbiórki, cięcia betonu, szlifowania i wszelkich prac wewnętrznych, które powodują powstawanie pyłu. Poza budownictwem, system barier ZipWall® jest szeroko stosowany do ograniczania, usuwania pleśni, szkód spowodowanych przez wodę lub powodzi oraz innych prac wewnętrznych, w których zanieczyszczenia w pyle są problemem. Innym czynnikiem wpływającym na stosowanie barier ZipWall® jest nowa zasada OSHA dotycząca krzemionki w budownictwie, która wymaga wprowadzenia kontroli zapylenia.

Stan Nowy
Marka ZipWall
Kod produktu 000
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie