• AMPLITUNER MARANTZ MELODY X M-CR612 GOLD OKAZJA!

No goods
3299.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

AMPLITUNER MARANTZ MELODY X M-CR612 GOLD OKAZJA!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Amplituner sieciowy Marantz Melody X MCR612

Zaprojektowany i starannie dostrojony przez zespół inżynierów, bazujący na ponad 65 latach doświadczenia w branży hi-fi, system Melody X zapewnia wyjątkową wydajność dźwięku dla Twojej kolekcji audio. Został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych audiofilach oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów, które podnoszą jakość dźwięku do poziomów, które znacznie wykraczają poza niewielką powierzchnię zajmowaną przez ten amplituner CD.

Amplituner wyposażony został w cztery kanały o wysokiej wydajności i niskim zniekształceniu cyfrowego wzmocnienia audio, dzięki czemu możesz łatwo skonfigurować Melody X do obsługi dwóch par głośników z niezależną regulacją głośności dla każdej pary. Alternatywnie możesz skonfigurować go do sterowania pojedynczą parą głośników w audiofilskim trybie bi-amping lub w unikalnym trybie PBTL z podwójną mocą wyjściową. Ponadto, Melody X jest w pełni kompatybilny z prawie wszystkimi, nawet najbardziej wymagającymi głośnikami, w tym z modelami o impedancji 4 ohm.

System został w pełni zoptymalizowany pod kątem uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku, kompaktowe ścieżki sygnałowe zmniejszają zniekształcenia i poprawiają dźwięk.

image
image

Wbudowana technologia HEOS pozwala cieszyć się ulubioną cyfrową muzyką sterowaną za pomocą intuicyjnej aplikacji - streamuj muzykę z Spotify, TuneIn Internet Radio, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer lub lokalnych bibliotek muzycznych. Dzięki dodatkowym komponentom HEOS, takim jak gama głośników HEOS lub inne odbiorniki obsługujące HEOS, możesz łatwo odtwarzać całą swoją muzykę w jednym lub wielu pokojach. Możesz także streamować dźwięk z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV, perfekcyjnie zsynchronizowany z Twoimi głośnikami ze źródeł AirPlay 2.

Specyfikacja techniczna:

- Moc: 60 W x 2 kanały (6 omów) lub 4x 30 W dla głośnika A / B z indywidualnym ustawieniem głośności

- Odtwarza płyty CD, WMA / MP3 (CD-R / RW)

- tuner FM / AM i DAB +

- Przesyłaj strumieniowo muzykę z ulubionych źródeł: odtwarzaj utwory z TuneIn, radia internetowego, Spotify, TIDAL i ze smartfona przez AirPlay 2, Bluetooth

- Obsługa agentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri: użyj swojego głosu, aby kontrolować Melody X

- Wysokowydajne odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla sieci i USB: obsługuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, DSD 2.8 / 5.6 MHz i odtwarzanie bez przerwy (WAV / FLAC / ALAC, DSD)

- Wbudowany interfejs Bluetooth i Wi-Fi z obsługą dwuzakresową 2,4 GHz / 5 GHz

- Zawiera dwa cyfrowe wejścia optyczne do telewizora lub urządzenia cyfrowego

- Współpracuje z pilotem telewizora: Zaprogramuj Melody X do pracy z pilotem telewizora i łatwo dostosuj głośność, zmniejszanie głośności, wyciszanie i wybór źródła

Stan Nowy
Kod producenta 0000
Marka Marantz
Kolor złoty
Model MELODY X M-CR612
System dźwięku 2.0
Komunikacja AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
The Signature Of The
Email
Ask a question