• ZESTAW AKTYWNYCH KOLUMN WAVEMASTER TWO PRO GREY!

Brak towaru
799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

ZESTAW AKTYWNYCH KOLUMN WAVEMASTER TWO PRO GREY!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

TWO PRO łączy sprawdzoną i zmienioną technologię TWO NEO ze znacznie powiększoną obudową, większą obudową głośnika i prawie dwukrotnie większą mocą wzmacniacza. Grupa docelowa rozpoznaje słuchaczy, którzy szukają głośnika z książkami o większej mocy i głośności w zakresie basów. TWO PRO zapewnia imponujący dźwięk dla głośnika tego typu.

Urządzenie TWO PRO można podłączyć do wszystkich popularnych źródeł stereo (np. Smartfona, tabletu, PC / Mac, MP3, TV, CD itp.). System ma w sumie 5 wejść audio, które można wybrać za pomocą pokrętła na obudowie lub za pomocą pilota na podczerwień. Oprócz wejść analogowych dostępne są również cyfrowe połączenia cyfrowych sygnałów wejściowych o wysokiej rozdzielczości (Toslink / optyczne i USB), a także funkcja przesyłania strumieniowego przez Bluetooth (SBC i aptX). W TWO PRO pracuje wysokiej jakości przetwornik D / A, który obsługuje również sygnały o wysokiej rozdzielczości do 24bit / 192 kHz.

Wspaniały, przestrzenny dźwięk stereo o wyjątkowej głośności (dwukierunkowa konstrukcja i technologia bass-reflex). Zintegrowana regulacja tonów dla funkcji niskich i wysokich tonów i głośności.

Analogowy wzmacniacz dwukanałowy z mocą sinusoidalną 2 x 55 watów (RMS). Optymalna obróbka sygnału od wejścia poprzez kontrolę dźwięku do wzmacniacza mocy, w oparciu o stabilne obciążenie zasilania. Przetwornik D / A z obsługą 24 bitów / 192 kHz.

Kompaktowa, tłumiona akustycznie obudowa MDF. Wysokiej jakości przetwornik basowo / średniotonowy z membranami membrany z kevlaru i kaletą jedwabną z tweeterem.

image
image

Zintegrowany moduł Bluetooth odbiera wysokiej jakości sygnały audio w standardzie A2DP (obsługuje aptX i SBC) i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth 2.1.

TWO PRO wykrywa przychodzący sygnał audio i automatycznie przełącza się na zamierzony status pracy (automatyczne włączanie / tryb gotowości).

TWO PRO można podłączyć do pięciu różnych źródeł stereo jednocześnie za pośrednictwem Bluetooth lub kabla. Istnieje również wyjście dla opcjonalnego subwoofera.

System zużywa mniej niż 0,5 wata w trybie gotowości. Opcjonalnie TWO PRO można również wyłączyć za pomocą włącznika zasilania aktywnego głośnika.

Przełącznik On / Standby / Line-in z przodu obudowy, pilot na podczerwień dla wszystkich funkcji sterowania.

Kontrola tonów niskich / wysokich i przełączana funkcja głośności.

image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta 000
Marka WAVEMASTER
Rodzaj półkowe
Model WAVEMASTER TWO PRO
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie