• Thrustmaster HOTAS Warthog DO SYMULATORA OKAZJA!

No goods
1899.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Joystick Thrustmaster HOTAS Warthog - do symulatora lotu, wolant + przepustnica!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image

Ważący ponad 14 funtów i wykorzystujący wiele metalowych elementów w joysticku, uchwytach przepustnicy i podstawach, joystick HOTAS WARTHOG jest prawdziwie imponujący. Gdy weźmiesz pod uwagę 55 w pełni programowalnych przycisków akcji i 2 przełączniki czterokierunkowe, każdy z wbudowanym przyciskiem (pierwszy joystick na świecie oferujący taką możliwość), staje się jasne, że HOTAS WARTHOG jest w klasa sama w sobie.

image

Panel sterowania z 5 programowalnymi diodami LED

Ostateczny komponent mechaniczny produktu, panel sterowania, zapewnia dużą liczbę i różnorodność elementów sterujących. Zawiera tarczę cierną, umożliwiającą użytkownikom ręczną regulację oporu przepustnicy zgodnie z własnym gustem. Posiada również podświetlenie funkcji, które użytkownicy z pewnością docenią podczas nocnych lotów; 5 programowalnych diod LED - jest więc plusem do zastosowania w warunkach ciemnego lub słabego oświetlenia. Podstawa zawiera "kółko do przycinania" i 15 przycisków akcji, w tym liczne przyciski o rezystorze identycznym jak na prawdziwym samolocie i przemysłowych metalowych przełącznikach (2 lub 3 pozycje) z bardzo realistycznym naciskiem.

Najbardziej precyzyjny i wyposażony joystick, jaki można znaleźć

W joysticku znajduje się 19 przycisków akcji wraz z czapką "Point Of View". Zapewnia niezwykłą precyzję dzięki systemowi czujników magnetycznych AccuErge firmy H.E.A.R.T HallEffect: 16-bitowa precyzja (wartości 65536 x 65536), bez gimbali (stawów kardanowych). Co więcej, naciskanie przycisków i wyzwalaczy joysticka wymaga nacisku w prawdziwym samolocie - po raz pierwszy w świecie joysticków. Ma poczucie odłączalności, a jego podstawa jest również odpinana (pozwalając na zainstalowanie joysticka w kokpicie).

image
Stan Nowy
Kod producenta 0000
Producent Thrustmaster
The Signature Of The
Email
Ask a question