• Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16 UHD GW FV HiT

4999.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16 UHD

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image

Wacom Cintiq Pro 16 został wyposażony w 16-calowy ekran piórkowy z matrycą najnowszej generacji o rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Taka rozdzielczość umożliwia najbardziej precyzyjną pracę w aplikacjach graficznych. Więcej pikseli oznacza lepszą jakość obrazu i jego większą szczegółowość.

Ekran wykonano ze szkła trawionego, co przekłada się na perfekcyjny obraz bez odbić i refleksów. Dodatkowo, matowa matryca nie jest tak męcząca dla wzroku. Do minimum zmniejszono efekt paralaksy, w efekcie czego kursor zobaczysz tam, gdzie dotkniesz piórem ekranu. Cintiq Pro 16 wyposażono również w dotykową funkcję multitouch, dzięki której możesz manipulować obrazem.

Częścią zestawu jest także pióro Wacom Pro Pen 2 cechujące się 8192 poziomami nacisku, co umożliwia naturalną i precyzyjną pracę.

image

Wyświetlacz w rozdzielczości 4K

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16 został wyposażony w matrycę najnowszej generacji o rozdzielczości 4K, która umożliwia najbardziej precyzyjną pracę w aplikacjach graficznych. Więcej pikseli oznacza lepszą jakość obrazu i większą jego szczegółowość.

Dodatkowo, urządzenie ma ekran ze szkła trawionego, co przekłada się na perfekcyjny obraz bez odbić i refleksów. Co więcej, matowa matryca nie jest tak męcząca dla wzorku. Szkło trawione zapewnia również dobrą czytelność i szczegółowość obrazu bez względu na rodzaj oświetlenia. Bardziej naturalne kolory zapewnią maksymalny komfort pracy. Szkło trawione ma zbliżoną fakturę do papieru i zapewnia fantastyczne uczucie pracy piórem na prawdziwym papierze.

image

Odwzorowanie kolorów Adobe RGB 94%

Tablet graficzny Wacom Cintiq Pro 16 ma ekran porównywalny z profesjonalnymi monitorami graficznymi. Wysokiej klasy matryca, w którą wyposażono to urządzenie, cechuje się odwzorowaniem kolorów Adobe RGB 94%.

Wysokie odwzorowanie kolorów jest bardzo istotne w produkcji wideo, grafice i animacji. Używając Cintiq Pro 16, możesz mieć pewność, że kolory odwzorowane są prawidłowo na każdym etapie pracy.

image

Pióro Wacom Pro Pen 2

Naturalne i precyzyjne - takimi słowami można opisać piórko Wacom Pro Pen 2. 8192 poziomów czułości na nacisk i niezrównane rozpoznawanie nachylenia oznaczają, że każde pociągnięcie pióra i każdy ruch dłoni odwzorowywane są z bezbłędną dokładnością.

Rozpoznawanie nachylenia powoduje że narzędzie piśmiennicze w aplikacjach graficznych zachowują się tak jak w rzeczywistości. Co więcej, nigdy nie będziesz musiał ładować pióra Wacom Pro Pen 2, ponieważ technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) czerpie energię z twojego Wacom Cintiq Pro 16.

image

Dane techniczne:

Typ produktu Tablet LCD

Aktywny obszar roboczy 345 x 194 mm

Poziomy nacisku 8192

Interfejs

 • USB-C
 • Wyjście słuchawkowe

Typ piórka

 • Czułe na nacisk
 • Bezprzewodowe
 • Bezbateryjne
 • Rozpoznające nachylenie

Technologia Rezonans elektromagnetyczny

Przyciski 5 x ExpressKey

Przekątna ekranu 16,6"

Rozdzielczość ekranu 3840 x 2160 (4K)

Wyświetlane kolory 16,7 mln

Jasność ekranu 250 cd/m2

Kontrast 930:1

Gama kolorów Adobe RGB 94%

Zasilanie Zasilacz sieciowy

Kompatybilność

 • Windows
 • Mac OS X

Dodatkowe informacje

 • Multitouch
 • Regulowana podstawa
 • Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)

Kolor Czarny

Wysokość 265 mm

Szerokość 410 mm

Grubość 17,5 mm

Waga 1,5 kg

image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta DTH1620EU
Producent Wacom
Model Cintiq Pro 16 UHD
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 2.5
The Signature Of The
Email
Ask a question