• Skaner do filmów Plustek OpticFilm 8200I SE FV23%

No goods
1599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Skaner Plustek OpticFilm 8200I-SE

URZĄDZENIE JEST NOWE - PEŁEN KOMPLET - OPAKOWANIE JEDYNIE BYŁO OTWIERANE !

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Plustek OpticFilm 8200i SE to skaner slajdów i negatywów skanujący w maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi. Posiada kanał podczerwieni, dzięki czemu umożliwia wykrycie i usunięcie kurzu i zarysowań na powierzchni skanowanych materiałów. Dołączone oprogramowanie SilverFast SE Plus 8 oferuje inteligentne i zautomatyzowane funkcje, które pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów w zakresie obróbki zdjęć. Urządzenie stworzono z myślą o wszystkich użytkownikach domowych, łomografach, entuzjastach fotografii małoobrazkowej, amatorach fotografii, a także profesjonalnych fotografach.

image
image

Plustek OpticFilm 8200i SE jest skanerem o rozdzielczości 7200 dpi z zaawansowaną optyką i systemem oświetlenia, która pozwala na rozróżnianie najbardziej subtelnych różnic w kontraście na brzegach.

Wyposażone w kanał podczerwieni urządzenie potrafi wykrywać kurz i zarysowania na powierzchni skanowanych negatywów i slajdów. Jest to bardzo użyteczna funkcja, pozwalająca na usuwanie defektów oryginału bez konieczności retuszowania obrazu.

Skaner OpticFilm 8200i SE oraz dołączone do niego oprogramowanie SilverFast firmy LaserSoft Imaging stanowią doskonałe narzędzie. Użytkownicy z pewnością docenią inteligentne i zautomatyzowane funkcje programu SilverFast, dzięki którym będą mogli z łatwością dobrać odpowiednie parametry ustawień, a co za tym idzie osiągnąć zadziwiające rezultaty.

Na przykład, funkcja Multi-Exposure® (wielokrotna ekspozycja) programu SilverFast pozwala na osiągnięcie większej szczegółowości obrazu w cieniach i zmniejsza szumy w obrazie wynikowym. Funkcja iSRD® wykorzystuje wbudowany kanał podczerwieni w celu eliminacji kurzu i zarysowań bez utraty szczegółów obrazu, a system SCC® pozwala na selektywną zmianę koloru przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia.

image
image

Skaner Plustek OpticFilm 8200i SE jest dostarczany wraz z najnowszą wersją SilverFast 8 – uznanego oprogramowania firmy LaserSoft Imaging. Funkcja WorkflowPilot® prowadzi użytkownika krok po kroku przez wszystkie etapy procesu skanowania. Nowy interfejs graficzny pozwala szybko opanować funkcje urządzenia i cieszyć się wysokiej jakości obrazem. Tryb podglądu w czasie rzeczywistym pokazuje rezultaty przy dowolnych ustawieniach. SilverFast 8 jest pakietem wielozadaniowym i co warte jest podkreślenia zachowuje kompatybilność z najnowszymi komputerami 64-bitowymi.

Plustek OpticFilm 8200i SE oferuje najlepsze rozwiązanie w dziedzinie skanowania na potrzeby udostępniania obrazów w sieci oraz drukowania. Urządzenie skierowane jest do wszystkich użytkowników domowych, łomografów, entuzjastów fotografii małoobrazkowej, amatorów fotografii a także do profesjonalnych fotografów i wszystkich tych, którym zależy na dobrej jakości obrazu.

Głębokość: 120 mm

Karta sieciowa (LAN): Nie

Pionowy wymiar obszaru skanowania: 25.4 mm

Poziomy wymiar obszaru skanowania: 36.8 mm

Przyciski szybkiego dostępu: Tak

Szerokość: 272 mm

USB 2.0: 1 szt.

Wysokość: 119 mm

  • Producent: Plustek
  • SKU: PLUS-OF-8200I-SE
Stan Nowy
Kod producenta PLUS-OF-8200I-SE
Producent Plustek
Model OpticFilm 8200I-SE
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
The Signature Of The
Email
Ask a question