• Skaner Fujitsu IX1400 Dwustronny PA03820-B001 NOWY

No goods
1699.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Skaner biurkowy ScanSnap iX1400

URZĄDZENIE JEST NOWE !

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

Dla osób indywidualnych i początkujących IT, pięknie prosty skaner stacjonarny ScanSnap iX1400 może cyfrować, przetwarzać i organizować wszystkie dokumenty z jednego prostego urządzenia. Nie musisz tego wiedzieć. Wystarczy nacisnąć niebieski przycisk.

ScanSnap iX1400 oferuje zaawansowaną, a jednocześnie odświeżająco prostą technologię, z której każdy może korzystać. Skanowanie jednym dotknięciem to inteligentniejszy sposób pracy dla zapracowanych osób, zamieniając czasochłonne prace w proste zadania za naciśnięciem przycisku. Wystarczy zeskanować, zapisywać i udostępniać – to takie proste.

image
image

Bez skomplikowanych ustawień konfiguracji, iX1400 zostanie włączony i działa z pudełka w rekordowym czasie. Podczas gdy funkcja szybkiego menu umożliwia natychmiastowe utworzenie typu pliku, który chcesz, niezależnie od tego, czy jest to PDF z możliwością wyszukiwania, edytowalny Word, Excel lub PowerPoint, czy wydobywanie danych z paragonów i wizytówek.

Skaner biurkowy ScanSnap iX1400 – Pięknie prosty, bez wysiłku wydajny

Stworzony z myślą o nowoczesnych, nieskomplikowanych działach biznesowych, model iX1400 jest również wystarczająco kompaktowy i stylowy, aby zmieścić się w większości miejsc pracy, niezależnie od tego, czy jest to biurko czy stolik kawowy. Będzie przy Tobie, gdziekolwiek zaprowadzi Cię praca.

A jeśli chcesz, aby Twoje działania skanowania były jeszcze bardziej wydajne, intuicyjne oprogramowanie ScanSnap Home umożliwia automatyczne tworzenie potrzebnych plików, zapisując je w pożądanych miejscach, zapewniając jednocześnie wydajne wyszukiwanie i wyszukiwanie skanów.

Zaprojektowany przez wiodącego na świecie producenta skanerów. Pięknie prosty iX1400 sprawia, że papier działa dla Ciebie tak łatwo, jak to tylko możliwe, łącząc Twoje światy jednym dotknięciem.

image
image

Po wyjęciu z pudełka, gotowe w ciągu kilku minut

Model iX1400 jest tak łatwy w montażu, każdy może to zrobić. Pożegnaj się ze skomplikowanymi ustawieniami lub problemami ze zgodnością kierowcy. Wystarczy rozpakować, skonfigurować w kilka minut i nacisnąć niebieski przycisk, aby od razu rozpocząć skanowanie jednym dotknięciem. To naprawdę takie proste.

Bez skomplikowanych ustawień konfiguracji, iX1400 zostanie włączony i działa z pudełka w rekordowym czasie. Podczas gdy funkcja szybkiego menu umożliwia natychmiastowe utworzenie typu pliku, który chcesz, niezależnie od tego, czy jest to PDF z możliwością wyszukiwania, edytowalny Word, Excel lub PowerPoint, czy wydobywanie danych z paragonów i wizytówek.

Szybkie tworzenie plików w menu

Szybkie menu ScanSnap umożliwia natychmiastowe skanowanie prosto do aplikacji, które znasz i używasz. Wybierz, aby zeskanować obrazy bezpośrednio do folderu, poczty e-mail lub nawet drukarki. Wyodrębnij dane z paragonów i wizytówek do plików csv lub eksportuj skany do lokalizacji pamięci w chmurze. Twórz pliki PDF z możliwością wyszukiwania lub natychmiast otwórz skanowanie jako w pełni edytowalny plik w programie Word, Excel lub Powerpoint. Możesz nawet dodać inne aplikacje do szybkiego menu, wybór należy do Ciebie.

Wiodąca w branży niezawodność

Dzięki profesjonalnej technologii podawania i czujnikom ultradźwiękowym ScanSnap z łatwością obsługuje dokumenty wielostronicowe. Może również powiadomić Cię, jeśli dwie lub więcej stron zostaną przeprowadzone przez skaner naraz, zapewniając spokój, że nie zgubi się jednej strony dokumentów.

Natychmiastowe, bezpieczne połączenie

Nikt nie chce spędzać czasu na instalacji. Bezproblemowe złącze USB 3.2 można podłączyć bezpośrednio do laptopa lub komputera.

image
image

Szybko i łatwo

Wystarczy otworzyć pokrywę, a ScanSnap jest gotowy do użycia. Z łatwością zeskanuj do 50 arkuszy dokumentów jednostronnych lub dwustronnych z prędkością 40 arkuszy na minutę. Dzięki wielu inteligentnym funkcjom przetwarzania obrazu wykonanym dla Ciebie, możesz pewnie skanować bez dostosowywania żadnych ustawień.

Kompaktowy, stylowy, wszechstronny

Elegancki ScanSnap iX1400 pasuje do nowoczesnego miejsca roboczego, wszędzie tam, gdzie zadzwonisz do biurka. Duży automatyczny podajnik dokumentów jest idealny do dokumentów w formacie A4, a także większych przedmiotów, które można złożyć na pół. Ten skaner ma zaawansowaną funkcjonalność w pięknym kompaktowym rozmiarze. Funkcja skanowania dwustronnego (Duplex) skróci również czas realizacji zadania o połowę.

Paragony i wizytówki nie są już kłopotliwe

Bez wysiłku zeskanuj małe dokumenty za pomocą przewodnika po paragonach. Zaprojektowany, aby zapewnić wygodne dopasowanie, nawet gdy pokrywa jest zamknięta, znacznie ułatwia ładowanie dokumentów przed naciśnięciem przycisku skanowania.

Całkowite zarządzanie dokumentami

Funkcje przetwarzania obrazu

  • Wykrywanie rozmiaru/wykrywanie kolorów
  • Przycinanie / Biurko / Obrót
  • Wykrywanie / usuwanie pustej strony
  • Wygładzanie obrazu / Podkreślenie obrazu
  • Błąd rozpraszania
  • Korekcja krawędzi
  • Kompresja JPEG
  • Pionowa redukcja smug

Wykrywanie wielu kanałów

Wykrywanie zakładkiWykrywanie długości

Oprogramowanie ScanSnap Home

Dokumenty są automatycznie rozpoznawane i grupowane zgodnie z typem dokumentu (paragony, zdjęcia, wizytówki itp.) Podczas gdy foldery, tagi i słowa kluczowe pozwalają łatwiej organizować, wyszukiwać i znajdować informacje. Oprogramowanie ScanSnap Home umożliwia łatwe zarządzanie, edytowanie i wykorzystanie zeskanowanych danych z:

DokumentyPokwitowaniaKarty biznesoweZdjęcia A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6Post CardLetterLegalNiestandardowe rozmiary papieru

image
Stan Nowy
Kod producenta PA03820-B001
Marka FUJITSU
Model IX1400
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.003
The Signature Of The
Email
Ask a question