• SKANER FILMÓW I SLAJDÓW Hamlet XDVDIAPO 35mm/135

Brak towaru
249.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru

Skaner filmów i negatywów Hamlet XDVDIAPO FILM

URZĄDZENIA SĄ NOWE, OPAKOWANIA JEDYNIE BYŁY OTWIERANE

G W A R A N C J A 12 MIESIĘCY

Czy masz stare filmy 35 mm lub slajdy? Oto idealne urządzenie, które pomoże Ci łatwo zorganizować i zlecić na zewnątrz. Po naciśnięciu przycisku digitizer skanuje stare wspomnienia i zamienia je w wyraźne, żywe obrazy cyfrowe w formacie JPEG. Można je następnie wyświetlić na komputerze lub innym urządzeniu lub wydrukować jako zwykłe zdjęcia. Do obsługi skanera nie jest wymagane połączenie z komputerem. Po zakończeniu skanowania wbudowany kolorowy ekran LCD o przekątnej 2,4 cala wyświetla zeskanowany obraz.

Za pomocą tego konwertera możesz konwertować slajdy i filmy do formatu JPEG w zaledwie trzech krokach.

Najpierw włóż slajdy lub negatywy do skanera za pomocą dostarczonego negatywu lub uchwytu slajdów. Następnie podłącz konwerter do dostarczonego zasilacza sieciowego. Teraz możesz rozpocząć skanowanie slajdów i negatywów!

image
image

Szybki podajnik slajdów dla szybkiego skanowania kawałek po kawałku.Za pomocą tego uchwytu slajdów możesz łatwo przekonwertować swoje slajdy, naciskając przycisk. Maksymalny szybki podajnik wynosi około 6-8 sztuk. Po włożeniu slajdu do tego skanera 2,4-calowy wyświetlacz LCD wyświetla obraz.Po zakończeniu naciśnij przycisk „Skanuj”. Zack! Image Digitizer skanuje i przekształca stare wspomnienia w wyraźne, żywe obrazy cyfrowe w formacie JPEG. Obrazy są przechowywane w pamięci wewnętrznej lub na opcjonalnej karcie SD. Można je następnie wyświetlić na komputerze lub innym urządzeniu lub wydrukować jako zwykłe zdjęcia.

  • Łącznie z regulacją szybko suwak w momencie można w pliki w formacie JPG winylowych, można kopiować, przesuwać, nie zawiera za pomocą prostego powielana za jednym kliknięciem myszki.
  • 5/10 megapikseli Stand alone film/Slide, skanowania film na swoje karty SD (SDHC) do 8 GB lub Computer w 1800dpi wysoka rozdzielczość.
  • Interfejs USB 2.0 pozwala na konwertowanie kabel video w funkcja TV: NTSC/PAL
  • Wyświetlacz ma 2,4-calowy ekran TFT LCD (480 * 234) na spodzie, można wygodnie, należy wybrać ustawienie sprawiają, że.
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7,8,8.1
image
image
image
Stan Nowy
Kod producenta XDVDIAPO
Waga (z opakowaniem) 0.15
Producent Hamlet
Model 9854225526
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie