• SAKSOFON ALTOWY JEAN PAUL USA AS-400 GOLD OKAZJA!

No goods
2899.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

SAKSOFON ALTOWY JEAN PAUL USA AS-400 GOLD OKAZJA!

Sprzęt nowy, powystawowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Jean Paul USA AS-400 Saksofon Alto

Saksofon Alto Jean Paul AS-400 to idealna saksofon dla początkujących i średniozaawansowanych studentów muzyki. Oferuje doskonały ton w swojej klasie, a nawet kluczowe akcje i rozmieszczenie są odpowiednie dla członków zespołu. Płynna praca klawiszy zapewnia uczucie odprężenia dla każdego saksofhonisty, a dobrze zaokrąglona intonacja i ciepły dźwięk sprawiają, że jest to instrument powitalny w każdym pasie. Saks Jean Paul alto posiada piękną konstrukcję korpusu z żółtego mosiądzu, mocne klucze do kucia dzwonka dla trwałości i zwężane klucze obrotowe dla łatwego użytkowania. Będziesz doceniać wartość saksofonu Jan Paul AS-400 tak samo jak jego dźwięk! Jean Paul zaprojektował idealny saksofon, który jest łatwy w graniu, trwały, przystępny cenowo dla wszystkich początkujących i średniozaawansowanych muzyków.

Łatwy w użyciu.

Z mocnymi klawiszami i zestawem profesjonalnych trzcinek Rico AS-400 zapewnia doskonały dźwięk. Ławka testowana w fabryce i jakość kontrolowana przez wysoko wykwalifikowanego technika, AS-400 daje piękny i stały dźwięk.

image
image

Torba do przenoszenia

Jean Paul AS-400 jest wyposażony w mocną, trwałą torbę do przenoszenia. Możliwość noszenia ręcznie lub przekształcenia w styl plecaka na plecy dla ułatwienia transportu. Wygodne paski pozwalają dobrze wyważać ciężar instrumentu, dzięki czemu prawie każdy student może dostać się tam, gdzie jest potrzebny.

Marka Jean Paul USA

Klucz do instrumentu Dis

Materiał Mosiądz

Styl Tylko saksofon

Waga produktu 5.5 Funty

Wymiary elementu dł. x szer. x wys 17.8 x 66 x 30.5 cm

Dołączone części składowe Z etui

image
Kod producenta 0000
Marka JEAN PAUL
The Signature Of The
Email
Ask a question