• Robot sprzątający iRobot Roomba 691 FV23 WiFi NOWY

999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image

Odkurzacz automatyczny IROBOT Roomba 691

URZĄDZENIE JEST FABRYCZNIE NOWE

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

TYLKO U NAS JUŻ ZA 999ZŁ BRUTTO ! NAJNIŻSZA CENA NA RYNKU !

Robot sprzątający iRobot Roomba 691

iRobot Roomba 691 to automatyczny odkurzacz, który powinien znaleźć się w każdym domu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantuje utrzymanie porządku bez żadnego wysiłku. Urządzenie wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu odkurza nawet w trudno dostępnych miejscach, np. pod meblami. Po zakończeniu cyklu czyszczenia lub gdy bateria jest bliska wyczerpaniu, iRobot Roomba 671 wraca za każdym razem do stacji ładującej Home Base® w celu naładowania.

image
image

Inteligentna technologia iAdapt

Dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania, a także czujników odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 691 wielokrotnie odkurza każdy kawałek podłogi, wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, pokonując nawet przeszkody z luźnych przewodów. Dzięki intuicyjnej technologii iAdapt odkurzacz iRobot Roomba 691 wie, gdzie kryje się największa ilość kurzu i natychmiast podąża w to miejsce, aby go usunąć.

Dirt Detect™ w iRobot Roomba 691

iRobot Roomba 691 wyposażony został w technologię Dirt Detect, przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone oraz koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu. Roomba 691 świetnie sprząta także wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli czy listw podłogowych. Dodatkowo dzięki czujnikom wysokości odkurzacz unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków, także nie spadnie ze schodów ulegając uszkodzeniu.

image
image

Kompleksowe sprzątanie

Robot sprzątający iRobot Roomba 691 skutecznie czyści zarówno twarde podłogi, jak i dywany. Automatyczna regulacja głowicy czyszczącej pozwala dostosować jej wysokość tak, aby utrzymać szczotki w bezpośrednim kontakcie z aktualnie czyszczoną powierzchnią. Ponadto harmonogram sprzątania pozwala zaprogramować odkurzacz tak, aby pracował w danym dniu o określonej godzinie - nawet 7 razy w tygodniu.

Sprząta w narożnikach i przy krawędziach

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 691 został wyposażony w 3-stopniowy system czyszczący, który wykorzystuje szczotki wielopowierzchniowe, specjalnie zaprojektowaną szczotkę do sprzątania wzdłuż ścian i krawędzi, a także zasysanie próżniowe. Zanieczyszczenia kierowane są na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania, aby wyłapywać wszelkie zabrudzenia oraz gromadzący się kurz.

image

Sterowanie za pomocą smartfona

Za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne iRobot Home, możesz połączyć się z iRobot Roomba 691 i rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Dzięki aplikacji możesz zdalnie zaprogramować swojego robota na każdy dzień tygodnia, możesz śledzić poszczególne cykle sprzątania, a także kontrolować na bieżąco zapełnienie pojemnika na zanieczyszczenia. Ponadto robot współpracuje z Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Specyfikacja:

 • Producent: iRobot
 • Kolor: Czarny
 • Rodzaj produktu: Robot odkurzający
 • Funkcje: Odkurzanie, Zbieranie sierści zwierząt
 • Automatyczny powrót do stacji dokującej: Tak
 • Komunikacja: Przyciski, Aplikacja mobilna
 • Czujniki: Wykrywający przeszkody, Zabezpieczający przed upadkiem, Dirt Detect
 • Pojemność worka / pojemnika: 0,6 l
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy: 90 minut
 • Dodatkowe informacje: Programator pracy, Sterowanie smartfonem, 3 programy czyszczenia, Pojemnik z filtrami AeroVac™
 • Wyposażenie standardowe: Stacja ładująca
 • Wysokość: 9,2 cm
 • Szerokość: 34 cm
 • Długość: 34 cm
 • Waga: 3,45 kg
Stan Nowy
Kod producenta R691040
Marka iRobot
Kolor dominujący czarny
Model Roomba 691
Waga produktu 3.56
Szerokość produktu 47.5
Moc 26
Czas ładowania 120
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 5.6
Czujniki krawędzi
Pojemność zbiornika na kurz 0.6
Czas pracy bezprzewodowej 60
Typ akumulatora litowo-jonowy
Opcje czyszczenia odkurzanie
Funkcje robota programator pracy, wirtualna ściana
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie