• Robot sprzątający Xiaomi Roborock S5 Max MOPUJE !

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

UWAGA! WERSJA EU ! Aplikacja Roborock, menu i komunikaty, teraz również w języku polskim.

Roborock S5 MAX

URZĄDZENIA SĄ NOWE, POWYSTAWOWE, NIE UŻYWANE - OPAKOWANIA NOSZĄ JEDYNIE ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

UWAGA: SPRZEDAWANE ODKURZACZE SĄ Z F A K TU R Ą VAT 23%, PRZEZNACZONE NA RYNEK EUROPEJSKI. UNIKAJ ZAKUPÓW U SPRZEDAWCÓW KTÓRZE NIE OFERUJĄ F A K T U R Y VAT 23%. TAKIE URZĄDZENIA NIE POSIADAJĄ OFICJALNEJ GWARANCJI ORAZ NAJPEWNIEJ NIE SĄ PRZEZNACZONE NA RYNEK EUROPEJSKI !

Proste mopowanie każdego dnia

Zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki S5 Max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu, wyposażono go w duży zbiornik na wodę, precyzyjną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i wiele innych. W połączeniu z precyzyjnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, zaawansowaną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zająć się swoimi sprawami.

- Zaprojektowany dla wygodnego mopowania

- Precyzyjna kontrola ilości wody - wybierz odpowiednią ilość wody dla różnych rodzajów podłóg

- Wirtualne bariery - strefy-bez-mopowania i strefy-bez-wjazdu dla dodatkowej kontroli

- Wysoka moc ssania - pozbądź się brudu nawet z głębokich dywanów

- Pełna kontrola z aplikacji - spersonalizuj wszystko, od harmonogramów do zasilania

image
image

Mopuj raz za razem, automatycznie

Zbiornik na wodę mieści jej aż 290 ml. To wystarczająco dużo, by trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie lub 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, precyzyjnej pompie perystaltycznej, stosowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów przez ponad 1500 godzin. Teraz wszystko, co musisz zrobić, by codziennie cieszyć się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.

Każda kropla na twój rozkaz

W aplikacji wybierz odpowiednią ilość wody dla każdego rodzaju podłogi, od małej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni. Gdy robot zaczyna mopować, pompuje wodę, by zwilżyć ściereczkę mopa. Podczas czyszczenia małych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już umył. Po zakończeniu mopowania odcina dopływ wody, pozwalając mopowi wyschnąć podczas powrotu do stacji bazowej.

Mopuj podłogi, nie dywany

Nikt nie chce mieć mokrych dywanów. Dzięki możliwości ustawienia wirtualnych barier i stref bez mopowania, teraz bez problemu wyłączysz z mopowania wybrane partie mieszkania. Ogranicz barierami miejsca, gdzie są dywany lub całkowicie wyklucz pokoje z dywanami, by urządzenie mogło mopować bez przeszkód. Gdy zdemontujesz moduł mopa, strefy bez mopowania zdezaktywują się umożliwiając robotowi S5 Max posprzątanie całego domu. Używaj stref bez mopowania i stref bez wjazdu, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza Twój S5 Max.

Równomierne czyszczenie każdym razem

Dzięki wykorzystaniu sprężynowego systemu docisku modułu mopującego do podłogi, mycie podłóg jest znacznie skuteczniejsze, zarówno na początku jak i na końcu pracy urządzenia, w przeciwieństwie do starszych modułów wykorzystujących jedynie ciężar wody w zbiorniku.

Pełna kontrola czyszczenia

Laserowy dalmierz obraca się z prędkością 300 obr./min., przesyłając skany pomieszczenia 360° w czasie rzeczywistym, wykorzystując autorski algorytm. Korzystając z tych danych, robot tworzy dokładną w 98% mapę piętra i wie gdzie znajdują się poszczególne pokoje. Dzięki temu możesz zaplanować sprzątanie jednego pokoju, kilku lub całego domu za pomocą kilku dotknięć ekranu Twojego telefonu.

Szybciej i lepiej

Potężny 32-bitowy, czterordzeniowy procesor zapewnia S5 Max niespotykany poziom sztucznej inteligencji. Tworzy nie tylko prostą mapę pokoju, ale też rozumie jego kształt i uczy się lokalizacji przeszkód, a następnie wykorzystuje tę wiedzę do zmiany sposobu nawigacji, obliczając najbardziej efektywną trasę dla każdego pokoju, dzięki czemu skutecznie omija przeszkody. Bez omijania choćby kawałka podłogi.

image
image

Czuły dla Twojego domu

Gdy S5 Max zacznie sprzątać Twój dom możesz spokojnie wyjść do pracy. Szereg czujników, takich jak akcelerometr, licznik kilometrów, czujnik podczerwieni, kompas czy zderzak, a także wyjątkowo dokładna mapa pomieszczenia sprawiają, że jest bezpieczny dla otoczenia. Nie spadnie ze schodów, nie utknie w wąskiej przestrzeni, ani nie uderzy w ścianę.

Intensywne i ciągłe ssanie

Jeśli odkurzacz ma zbyt małą siłę ssania, pozostawia tyle kurzu ile zbiera. Wewnątrz S5 Max znajduje się wyspecjalizowany wentylator wirujący z prędkością 1500 obr./min., kierujący przepływ powietrza po starannie zaprojektowanych ścieżkach. Moc wytworzonego przez niego ssania jest wystarczająca, by podnieść nawet baterie typu AA. Pył na twardych podłogach nie stanowi przeszkody, podobnie jak brud wdeptany w dywan. Moc ssania pozostaje wysoka, nawet gdy zbiornik na kurz jest pełny. Spraw, by każdego poranka nie musieć martwić się bałaganem. Zmieć okruchy i fusy po porannej kawie na podłogę i po prostu wyjdź z domu. Ustaw S5 Max, by posprzątał, gdy cię nie będzie, a on skieruje się prosto do kuchni i uruchomi sprzątanie wraz z mopowaniem, aby Twoje podłogi były nieskazitelnie czyste.

Możliwość zapisania wielu map

Teraz aplikacja pozwala Ci na zapisanie map kilku pięter, Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze szybsze i sprawniejsze, gdyż odkurzacz nie musi każdorazowo tworzyć nowej mapy. Zanieś go na wybrane piętro i kliknij w aplikacji odpowiednią mapę, a Roborock S5 Max resztę zrobi za Ciebie.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII Litowo-jonowa bateria o dużej pojemności gwarantuje do 3 godzin nieprzerwanej pracy.

INTELIGENTNE DOŁADOWANIE S5 Max może doładować baterię, w razie konieczności, by dokończyć sprzątanie w bardzo dużych domach.

ŁATWA KONSERWACJA W łatwy sposób czyść i wymieniaj części eksploatacyjne, aby utrzymać S5 Max w dobrej kondycji.

image

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Funkcja: odkurzacz, mop

Moc ssania: 2000 Pa Napięcie / Moc: 14,4 V / 58 W

Łączność: WI-FI

Akumulator: Li-ION 5200 mAh

Czas pracy: do 3 godzin

Pojemność zbiornika na kurz: 460 ml

Pojemność zbiornika na wodę: 290 ml

Wymiary / Waga: 353×350×96,5 mm / 3,5 kg

Stan Nowy
Kod producenta Roborock S5 Max (2)
Marka Xiaomi
Kolor dominujący biały
Model Roborock S5 Max (2)
Komunikacja dotykowy panel sterowania, komunikaty głosowe
Waga produktu 3.5
Szerokość produktu 35.3
Wysokość produktu 9.65 (2)
Głębokość produktu 35 (2)
Moc 58
Napięcie akumulatora 14.4
Czas ładowania 240
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 6.1
Czujniki antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy
Pojemność zbiornika na kurz 0.46
Czas pracy bezprzewodowej 180
Typ akumulatora litowo-jonowy
Opcje czyszczenia czyszczenie intensywne, mopowanie, odkurzanie, sprzątanie miejscowe (SPOT)
Funkcje robota automatyczne wyłączenie, automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, zdalne sterowanie
Obszar działania 250
The Signature Of The
Email
Ask a question