• Robot sprzątający Roborock Q7 Max+ biały ze stacją dokującą nowe akcesoria

No goods
1399.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Robot sprzątający Roborock Q7 Max+

 • Stan: Powystawowy - został użyty w celach ekspozycji u klienta prywatnego - nowe akcesoria - niższa cena!
 • Produkt posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu.
image

Poważna moc ssąca

Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹  Pa doskonale radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

¹ Na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami IEC 62885-2:2016 / 5.8 w trybie Max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

Trwałe usuwanie brudu

Solidna, wykonana w całości z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których usunie maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.

Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze efektywniej.

Podwójna moc czyszczenia

Odkurzaj i mopuj jednocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.

Mop wyposażony w pompę elektroniczną oferuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz dostosować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

Maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²

Stały nacisk na mopa - 300g

Elektroniczne mycie

30 poziomów przepływu wody

² Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.

Zbiornik 2-w-1

Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.

Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml

Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml

Odkurza bez przerwy

Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów.

³ Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie cichym na twardej podłodze z naładowaną do pełna baterią.

Precyzyjny LiDAR PreciSense

Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najbardziej wydajnego sposobu sprzątania Twojego domu. Tworzone przez niego mapy z łatwością podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce.

image

Mapowanie 3D

Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D. Możesz nawet dodać meble czy dywany, by stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu.

Rutyny

Dużo gotujesz?

Możesz też ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, aby sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe.

Strefy wykluczone i wirtualne ściany

Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany doskonale sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów. Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, że robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz.

Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt

Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

Sprzątaj często, opróżniaj rzadko

Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o pojemności 2,5 l. Zapewnia to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota. Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund.

⁴ Rzeczywisty czas opróżniania zależy od nawyków użytkowania i czynników środowiskowych.

Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz

Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

Ekstremalna moc ssania

Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* błyskawicznie i skutecznie usunie wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota sprawiając, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

* Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta zgodnie z normami IEC 62885-2:2016 / 5.8, w trybie Max. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

Duży, jednorazowy worek na kurz

Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wykonany z materiału klasy E12*, spełnia jednocześnie funkcję skutecznego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

* Wyprodukowane i przetestowane przez niezależnego producenta zgodnie z normami EN 1822-1:2019.

** Na podstawie testów przeprowadzonych przez niezależne laboratorium zgodnie z normami ISO/TS 11155-1-2001 i PT-22-000-100650.

Inteligentne tryby opróżniania

Dla maksymalizacji komfortu użytkowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym cyklu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

Specyfikacja techniczna:

 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Typ mopa: Elektroniczny
 • Funkcja mopa: TAK
 • Moc ssąca: 4200 Pa
 • Pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • Maksymalny czas pracy: 180 minut
 • Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml
 • Rodzaj nawigacji: LDS
 • Maksymalna powierzchnia sprzątania: 300 m. kw.
 • Kolor: biały

UWAGA! Urządzenie może nie działać prawidłowo na czarnych, bardzo ciemnych i/lub mocno błyszczących powierzchniach. Może również wplątywać się w firanki lub zasłony, a także tworzyć błędne mapy w przypadku luster o dużej powierzchni (na ścianach, szafach, itp.). W takim przypadku należy ustawić, z poziomu aplikacji, strefę niedostępną.

Stan Powystawowy
Kod producenta Q7MP02-00
Marka Roborock
Kolor dominujący biały
Model Q7 Max+
Komunikacja komunikaty głosowe, wskaźnik ładowania, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
Cechy dodatkowe Łatwy do czyszczenia
Waga produktu 0.15
Szerokość produktu 35.3
Wysokość produktu 9.65 (2)
Głębokość produktu 35 (2)
Załączone wyposażenie Stacja ładowania
Moc 58
Napięcie akumulatora 14.4
Czas ładowania 360
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 11.74
Czujniki schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy
Stan opakowania oryginalne
Pojemność zbiornika na kurz 0.47
Czas pracy bezprzewodowej 180
Typ akumulatora litowo-jonowy
Filtr E11
Opcje czyszczenia czyszczenie intensywne, mopowanie, odkurzanie, sprzątanie miejscowe (SPOT)
Funkcje robota automatyczne opróżnienie pojemnika, automatyczne wyłączenie, automatyczny powrót do bazy, programator pracy, wirtualna ściana, zdalne sterowanie
Obszar działania 300
The Signature Of The
Email
Ask a question