• Robot mopujący ECOVACS 195812 WINBOT X MYJKA OKIEN

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image
image

Robot mopujący ECOVACS 195812 WINBOT X

ZESTAW POWYSTAWOWY, W OPAKOWANIU ORYGINALNYM, KOMPLET POZA PŁYNEM DO MYCIA

image

Widok jest lepszy niż kiedykolwiek

Dla bezwysiłkowego czyszczenia i długotrwałego efektu

Zmęczony myciem okien? Zdenerwowany kłopotami i straconym czasem? Przedstawmy więc WINBOT X. WINBOT X zapewnia czyste okna zawsze wtedy, gdy chcesz - bez ruszania palcem! Wszyscy wiemy, jak irytujące może być ręczne mycie okien, a zwłaszcza podczas mycia okien, które są trudno dostępne. Ale innowacyjny WINBOT X sprawia, że okna są teraz czyste - wewnątrz, na zewnątrz i w trudno dostępnych miejscach - bez konieczności wykonywania jakichkolwiek akrobatyk przy nich. Jego żywotność baterii wynosi 50 minut, podczas których może swobodnie poruszać się po oknie. Więc jeśli masz lepsze rzeczy do roboty ze swoim czasem niż mycie okien, WINBOT X jest tym czego potrzebujesz. Robot do mycia okien WINBOT X jest bezprzewodowy, co oznacza, że nie wymaga irytujących kabli zasilających i może być używany praktycznie wszędzie. Po podłączeniu systemu bezpieczeństwa z czujnikiem podciśnienia powietrza, aby zapewnić prawidłowy montaż WINBOTa X, Twój mały pomocnik automatycznie bierze się do pracy.

image
image
image

Robot bezprzewodowy dla większej elastyczności

Robot do mycia okien WINBOT X jest bezprzewodowy, co oznacza, że nie wymaga irytującego kabla zasilającego i może być używany praktycznie wszędzie. Po zamontowaniu systemu bezpieczeństwa z czujnikiem podciśnienia powietrza, aby zapewnić prawidłowy montaż WINBOTa X, Twój podręczny mały pomocnik automatycznie rozpocznie pracę..

Automatycznie wybiera najmądrzejszą drogę czyszczenia

Gdy WINBOT X zostanie umieszczony na oknie, automatycznie wybiera najbardziej efektywną drogę czyszczenia. Zintegrowana technologia nawigacyjna pomaga w nawigacji w oknie, dzięki czemu WINBOT X porusza się zarówno w poziomie, jak i w pionie.

image
image

Inteligentny system czyszczący zapewniający idealne rezultaty czyszczenia

Dzięki kompleksowej procedurze mycia WINBOT X jest w stanie dokładnie i szybko umyć okna. W zależności od potrzeb, WINBOT X może być ustawiony na tryb automatyczny lub tryb głębokiego czyszczenia. Tryb głębokiego czyszczenia zapewnia jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia poprzez wielokrotne czyszczenie określonego obszaru.

Inteligentny system bezpieczeństwa

zintegrowanym czujnikiem podciśnienia powietrza jest podłączona do głównego robota poprzez złącze 2,4 GHz. Jeśli nie zostanie wykryty uchwyt, czujnik aktywuje sygnał ostrzegawczy i automatycznie zatrzymuje WINBOT X.

Stan Powystawowy
Kod producenta Winbot X
Marka ECOVACS (2)
Model Winbot
Maksymalna szerokość ściągaczki 25
The Signature Of The
Email
Ask a question