• Rejestrator Elgato Game Capture HD60 OKAZJA

Brak towaru
449.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

Zapraszamy Państwa do udziału w aukcji:

Elgato Game Capture HD60

Stan: Powystawowy - obniżona cena!

Wzmocnij się

Znany ze swojej wydajności, kompatybilności i potężnych funkcji - niezliczeni twórcy treści nazwali HD60 urządzeniem do nagrywania w najwyższej jakości. Czemu? Ponieważ doświadczyli, co może zrobić. Ty też powinieneś.

Potężne nagrywanie

Dzięki HD60 możesz łatwo nagrywać nieograniczony materiał w nieskazitelnej jakości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Zadbaj o swoją kreatywność. Przesyłaj treści, z których jesteś dumny. Stwórz archiwum, które naprawdę odzwierciedla Twoje dziedzictwo.

Potężna wydajność

Przechwytywanie w rozdzielczości Full HD wymaga dużej mocy, dlatego HD60 jest wyposażony w najnowocześniejszy koder H.264, którego zadaniem jest zmniejszenie obciążenia procesora. Dorzuć wypróbowaną i przetestowaną niezawodność interfejsu USB 2.0 i masz urządzenie przechwytujące, na którym możesz polegać.

Potężna forma

Matowo-czarna obudowa i pasek stanu LED sprawiają, że HD60 jest zgrabnym, ale skromnym rozwiązaniem dla każdej konfiguracji. Niewiele większy niż smartfon, więc nie przeszkadza. Waży niewiele więcej niż talia kart, dzięki czemu idealnie nadaje się do nagrywania w podróży.

Potężna kreacja

Nagrywaj rozgrywkę, dźwięk, kamerę internetową i nakładki jako osobne ścieżki i uzyskuj do nich dostęp dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Zapomnij o biciu rekordu? Po prostu cofnij się w czasie i zarejestruj każdą chwilę wstecz. Edytuj swoje nagrania w locie i łatwo przesyłaj je do ulubionych sieci społecznościowych. Lub z łatwością eksportuj swoje klipy i twórz arcydzieła w wybranym pakiecie do edycji.

Moc z tobą HD60

to niezawodne rozwiązanie do przechwytywania. Obsługując miliony przesyłanych plików od samego początku, to kultowe urządzenie sprawi, że będziesz nagrywać jak szef, za każdym razem.

image
Stan Powystawowy
Kod producenta Game Capture HD60
Producent Elgato
Model Game Capture HD60
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie