• Projektor laserowy Optoma UHZ50 4K 3000ANSI LUMENÓW 2500000:1 KONTRAST !

No goods
7499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Projektor Optoma UHZ50

URZĄDZENIE JEST NOWE !

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Projektor laserowy 4K UHD z funkcjami smart do rozrywki domowej

Przygotuj się na zupełnie nowe kinowe wrażenia w zaciszu własnego domu. Stylowy projektor laserowy UHZ50 w rozdzielczości 4K UHD, gwarantuje niewiarygodnie ostry obraz z wyjątkową szczegółowością w filmach, programach telewizyjnych, grach i sporcie. Dzięki ulepszonemu trybowi gier, gracze mogą cieszyć się szybką akcją z czasem reakcji 16,7 ms w 4K przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz.

Wyposażony w najnowsze technologie i funkcje, ten stylowy projektor oferuje kompatybilność z HDR i HLG, trzy wejścia HDMI 2.0, płynne sterowanie głosem, aplikacje do przesyłania strumieniowego i wbudowany odtwarzacz multimedialny. Technologia laserowa zapewnia długotrwałą, wyjątkową dokładność kolorów dzięki szerokiemu pokryciu DCI-P3.

image
image

Funkcje

Rozdzielczość 4K UHD i technologia laserowa

Zgodność z HDR i HLG

Projekcja nawet przy zapalonym świetle

jasność 3000 lumenów

Zoptymalizowany pod kątem szybkiego i płynnego działania

Czas reakcji 16,7 ms w 4K UHD przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz

Elastyczna i łatwa instalacja

Korekcja czterech narożników

Rozrywka na dużym ekranie

Oglądaj obrazy wyświetlane przez projektor o rozmiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora . Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Idealny do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  • Rozmiar ekranu zależy od dostępnego miejsca (rozmiar ściany i odległość) oraz warunków oświetleniowych otoczenia.

Projekcja nawet przy zapalonym świetle

Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu - idealny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

Rozdzielczość 4K UHD

Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

Kompatybilność HDR i HLG

Może odbierać i wyświetlać zarówno HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć znacznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

image
image

Wspaniałe kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

System zarządzania kolorami (CMS)

Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

Tryby ISF

Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

PureMotion

Wykorzystując wyrafinowaną technologię interpolacji klatek, zaawansowane przetwarzanie kontroli ruchu eliminuje efekt rozmazania lub drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkiej akcji.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Podwójne wejście HDMI

Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny

Oglądaj filmy bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera PC za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Po prostu skopiuj pliki na pamięć USB i oglądaj je na dużym ekranie.

Ulepszony tryb gier

Ulepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

Płynny ruch 240Hz

Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Idealny do szybkich gier akcji.

Zobacz więcej

Daj się wciągnąć w grę i ciesz się wrażeniami naturalnej wielkości dzięki dużemu ekranowi o przekątnej do 300 cali * znacznie większej niż przeciętny telewizor. To sprawia, że ​​gry w kilka osób są przyjemniejsze dzięki większym obszarom podzielonego ekranu.

24p

Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

Wbudowany głośnik

Zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Pionowe przesunięcie obiektywu

Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, zapewniającej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać większy wybór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

Korekcja geometryczna

Dostosuj do 32 pojedynczych punktów, aby uzyskać idealnie kwadratowy obraz za pomocą zaawansowanego wbudowanego narzędzia / funkcji korekcji geometrycznej. Idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz korzystać z ekranu i masz nierówną ścianę, na którą chcesz wykonać projekcję.

Dostosowanie koloru ściany

Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! Za pomocą ustawienia „Kolor ściany” możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możesz łatwo dostosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę kolorów.

image

Specyfikacja

Wyświetlacz/obraz

Technologia wyświetlania

DLP™

Rozdzielczość

UHD (3840x2160)

Jasność

3 000lumenów

Kontrast

2 500 000:1

Natywne proporcje ekranu

16:9

Współczynnik projekcji - zgodny

4:3

Korekcja trapezowa - pozioma

+/-40°

Korekcja trapezowa - pionowa

+/-40°

Posiada automatyczną, pionową korekcję trapezową

Tak

Ilość wyświetlanych kolorów (miliony)

1073.4

Szybkośc skanowania poziomego

15.375 ~ 91.146 Khz

Szybkość skanowania pionowego

50 ~ 120HzHz

Jednolitość

80%

Rozmiar ekranu

0.87m ~ 7.68m (34.1" ~ 302.4") diagonal

Informacje o lampie

Źródło światła

Laser

Żywotność LASERA

30 000hours

Optyczny

Współczynnik projekcji

1.21:1 ~ 1.59:1

Odległość wyświetlania

1.2m - 8.1m

Zoom

1.3

Rodzaj Powiększenia

Manualne

Ogniskowa (mm)

12.81mm~16.74mm

Przesuw obiektywu

Pionowo +10%

Wbudowany offset

105%

Lens shift

Tak - see documentation for details

Łączność

Złącza wejściowe/wyjściowe

Porty wejścia 2 x HDMI 2.0, 3 x USB-A, 1 x HDMI 2.0 (eARC)

Porty wyjścia 1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF

Kontrola 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x 3D sync

Ogólne

Poziom hałasu (typowy)

27dB

Poziom hałasu (maksymalny)

29dB

Kompatybilność z komputerem

UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac

Kompatybilność 2D

NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)

Kompatybilność 3D

Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60

3D

Full 3D

Security

Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem

OSD / języki wyświetlacza

25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki, Vietnamese

Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Tak

Warunki pracy

0°C~40°C/41°F~104°F, max altitude 3000M/9843ft, max humidity 85%

Pilot

Podświetlany pilot domowy

Rozprowadzanie Ciepła

918BTU/hour

Liczba głośników

2

Wattów na głośnik

10W

W pudełku

Przewód zasilający AC

Pilot zdalnego sterowania z baterią CR2025

Skrócona instrukcja obsługi

Adapter bezprzewodowy USB

Input lag

4.00ms

Zasilanie

Zasilanie

100V ~ 240V, 50-60Hz

Zużycie energii (tryb czuwania)

<0.5W

Zużycie energii (minimalne)

175W

Zużycie energii (maksymalne)

230W

Waga i wymiary

Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)

337 x 265 x 122.5

Gross weight

6.5 kg

Net weight

4.8 kg

image
Stan Nowy
Kod producenta E9PV7JL01EZ1
Marka Optoma
Kolor biały
Funkcje korekcja zniekształceń
Model UHZ50
Komunikacja Wi-Fi
Złącza Audio OUT, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45, RS-232, USB
Cechy dodatkowe obsługa 3D
Waga produktu 4.8
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 3000
Rozdzielczość podstawowa (px) 3840 x 2160
Kontrast (x:1) 2000000
Żywotność lampy w trybie normalnym 30000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 6000
Szerokość produktu 33.7
Wysokość produktu 11.9
Głębokość produktu 26.5
Głośność pracy 27
Pobór mocy 175
Maksymalna wielkość obrazu 300
Format obrazu 16:9
Odległość projekcji 8.10-8.10
Załączone wyposażenie baterie do pilota, kabel HDMI, pilot, torba (2), Zasilacz
Moc lampy 190
Rozdzielczość maksymalna (px) 3840 x 2160
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 6.5
Stan opakowania oryginalne
The Signature Of The
Email
Ask a question