• Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 3000ANSI 4K

No goods
8999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

Optoma CinemaX P2

Inteligentny projektor laserowy 4K Ultra HD o ultrakrótkim rzucie

URZĄDZENIE JEST NOWE, OPAKOWANIE MOŻE NOSIĆ ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA

Ten stylowy projektor o ultrakrótkim rzucie, należący do serii CinemaX, zapewnia niezapomniany obraz o jakości kina cyfrowego 4K UHD w zaciszu własnego domu. Technologia laserowa zapewnia dokładne, realistyczne odwzorowanie kolorów z szerokim pokryciem DCI-P3.

Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, CinemaX P2 oferuję kompatybilność z HDR, wyrafinowane przetwarzanie interpolacji klatek PureMotion, które eliminuje rozmycie ruchu lub drgania obrazu, sterowanie głosem, aplikacje do sterowania odtwarzaczem i odtwarzacz multimedialny.

image
image

Rozdzielczość 4K UHD

Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

Wspaniałe kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

image
image

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Doskonała jakość dźwięku

Ciesz się głębszymi, pełniejszymi i doskonałymi basami ze zintegrowanego soundbara z Dolby Digital 2.0. Zaprojektowany z użyciem wentylowanej obudowy i precyzyjnie zaprojektowanych portów, ten kompaktowy projektor może rozszerzać fale dźwiękowe o niskiej częstotliwości i częstotliwości, a nawet zapewniać dźwięk dookólny w zakresie 360 ​​stopni. Nadaje się do każdego środowiska domowego i idealnie nadaje się do filmów.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny

Oglądaj filmy bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera PC za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Po prostu skopiuj pliki na pamięć USB i oglądaj je na dużym ekranie.

Apps

Uzyskaj dostęp do kompatybilnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube i Spotify, korzystając z wbudowanego sklepu App Store - Marketplace. Idealny do przesyłania strumieniowego filmów, programów telewizyjnych i klipów.

image
image

Korekcja geometryczna

Dostosuj do 32 pojedynczych punktów, aby uzyskać idealnie kwadratowy obraz za pomocą zaawansowanego wbudowanego narzędzia / funkcji korekcji geometrycznej. Idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz korzystać z ekranu i masz nierówną ścianę, na którą chcesz wykonać projekcję.

Specyfikacja

Technologia wyświetlania

Laser

Rozdzielczość natywna

3840 x 2160 (4K)

Rozdzielczość maksymalna

3840 x 2160 (4K)

Format obrazu

4:3

16:9

Jasność

3000 lm

Kontrast

2 000 000:1

Wielkość rzutowanego obrazu

do 120 "

Żywotność lampy

30 000 h (tryb normalny)

Złącza

Wyjście audio - 1 szt.

HDMI - 2 szt.

RJ-45 (LAN) - 1 szt.

USB 2.0 (zasilanie) - 1 szt.

USB 2.0 (service) - 1 szt.

AC in (wejście zasilania) - 1 szt.

S/PDIF - 1 szt.

3D Ready

Tak

Łączność bezprzewodowa

Wi-Fi Ready

Głośniki

Tak

Głośność pracy (w trybie standardowym)

28 dB

Pobór mocy podczas pracy

345 W

Pobór mocy podczas spoczynku

0.5 W

Wysokość

130 mm

Szerokość

576 mm

Głębokość

383 mm

Waga

11 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego‎ (Keystone)

Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)

Dołączone akcesoria

Pilot

Zasilacz

Instrukcja Obsługi

Kod producenta E1P0A46WE1Z1
Model CinemaX P2
Cechy dodatkowe DLP, Wbudowany głośnik
Waga produktu 11
Jasność lampy (ANSI) 3000
Kontrast (x:1) 2000000
Żywotność lampy w trybie normalnym 30000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 20000
Szerokość produktu 27.3
Wysokość produktu 73.5
Głębokość produktu 38.3
Głośność pracy 26
Pobór mocy 220
Maksymalna wielkość obrazu 120
Moc lampy 190
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 3.9
The Signature Of The
Email
Ask a question