• Projektor Optoma UHD51 4K 2400lm FV23% ! OKAZJA

No goods
3799.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Prawdziwie żywy szczegół - projektor 4K Ultra HD

OPTOMA UHD51

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE - Z DROBNYMI USZKODZENIAMI OBUDOWY KTÓRE NIE MAJĄ ŻADNEGO WPŁYWU NA DZIAŁANIE ! PROJEKTOR ZOSTAŁ SPRAWDZONY I JEST W PEŁNI SPRAWNY, UŁAMANIA OBUDOWY SĄ EFEKTEM UPADKU, NATOMIAST NIE MAJĄ WPŁYWU NA DZIAŁANIE. ZDJĘCIA REAL URZĄDZENIA ZNAJDUJĄ SIĘ W GALERII ORAZ W DOLE AUKCJI

TYLKO U NAS JUŻ ZA 3799ZŁ BRUTTO !

projektor 4K Ultra HD

Zanurz się w świecie Ultra HD. Projektor UHD51 zapewnia najwyższą rozrywkę domową dzięki imponującym obrazom o jakości kinowej 4K. Fani telewizji, gier i filmów mogą teraz cieszyć się doskonałą głębią kolorów, krystalicznie czystymi szczegółami i lśnieniem kontrastu, aby uzyskać zaskakująco wciągające wrażenia. Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten kompaktowy projektor UHD szczyci się zgodnością z High Dynamic Range (HDR), wsparcie HDCP 2.2 i wyrafinowaną technologię interpolacji klatek PureMotion, która eliminuje efekt rozmazania lub drgania obrazu. Koło kolorów RGBRGB zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów w 100% Rec.709 - idealne do odtworzenia obrazu na dużym ekranie w domu.

image
image

Zanurz się w świecie Ultra HD. ProjektorUHD51 zapewnia najwyższą rozrywkę domową dzięki imponującym obrazom o jakości kinowej 4K. Fani telewizji, gier i filmów mogą teraz cieszyć się doskonałą głębią kolorów, krystalicznie czystymi szczegółami i lśnieniem kontrastu, aby uzyskać zaskakująco wciągające wrażenia. Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten kompaktowy projektor UHD szczyci się zgodnością z High Dynamic Range (HDR), wsparcie HDCP 2.2 i wyrafinowaną technologię interpolacji klatek PureMotion, która eliminuje efekt rozmazania lub drgania obrazu.

Koło kolorów RGBRGB zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów w 100% Rec.709 - idealne do odtworzenia obrazu na dużym ekranie w domu.

Funkcje

 • Rozdzielczość 4K UHD i zgodność z HDR
 • Technologia Amazing colour - 100% odwzorowanie standardu koloru Rec.709, 2400 lumenów ANSI
 • Łatwe podłączanie - HDMI 2.0, HDCP 2.2, S/PDIF, 2x głośniki 5W
 • Łatwy montaż - pionowe przesunięcie obiektywu

Rozdzielczość 4K UHD

Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

Kompatybilność HDR

Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta dane HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i żyją, a dodatkowe szczegóły zwiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć przez okno.

Wspaniałe kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

image
image

Pionowe przesunięcie obiektywu

Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, zapewniającej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać większy wybór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

System zarządzania kolorami (CMS)

Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

Technologia DLP

Rozdzielczość natywna 2716 x 1528

Proporcje obrazu

 • 16:9 (natywne)
 • 16:10
 • 4:3

Obiektyw

 • Zoom optyczny: 1,3x; manualny
 • Współczynnik projekcji: 1,21 - 1,59:1

Lens Shift jest, pionowy

Minimalna odległość projekcji 1,2 m

Maksymalna odległość projekcji 8,1 m

Przekątna obrazu 26,5 - 302 cali

Żywotność lampy (Eco/Standard) 15000 / 4000 godzin

Jasność (ANSI lumenów) 2400

Kontrast 500000:1

Złącza

 • 2 x HDMI (1 x MHL),
 • 1 x VGA,
 • 1 x Audio in (mini jack)
 • 2 x Audio out (mini jack + S/PDIF),
 • 1 x USB A
 • 1 x RS232
 • 1 x RJ45
 • 1 x Trigger 12 V
 • 1 x USB serwisowe

Zużycie energii (W) 305 (standard)

Wbudowane głośniki 10 W, stereo

Poziom generowanego hałasu (dB)

 • 28 (standard)
 • 25 (eco)

Tryb 3D brak

Pilot w zestawie.

Waga netto 5,22 kg

image
image

NA ZDJĘCIACH PONIŻEJ WIDAĆ USZKODZENIA OBUDOWY - NIE MAJĄ WPŁYWU NA DZIAŁANIE PROJEKTORA

image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta UHD51A
Marka Optoma
Kolor czarny
Model UHD51A
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 2400
Rozdzielczość podstawowa (px) 3840 x 2160
Kontrast (x:1) 500000
Żywotność lampy w trybie normalnym 4000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 15000
The Signature Of The
Email
Ask a question