• Projektor LG HU80KS LASER 4K WiFi OKAZJA !

6499.00
opak Add to wishlist
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
image

Projektor LG HU80KS

URZĄDZENIE JEST NOWE - OPAKOWANIE JEDYNIE NOSI ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

Twoje kino domowe w jakości 4K UHD

Projektor LG HU80KS oferuje krótki rzut, smukłą konstrukcję, 4K UHD (3840x2160) i zoom 1,2x. W połączeniu z funkcjami smart webOS 3.5 i aplikacjami pozwala na łatwe i intuicyjne wykorzystanie go w Twoim kinie domowym. Jednocześnie zapewni Ci krystalicznie czyste obrazy, bogatą kolorystykę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

image
image

Obraz 4K UHD dokładnie taki jak w kinie

Projektor wykorzystuje technologię LED i zapewnia rozdzielczość obrazu 4K UHD. Dzięki temu możesz poczuć się w swoim domu jak w prawdziwym kinie.Obraz o maksymalnej przekątnej 150'' i niezwykle precyzyjne wyświetlanie zapomną Ci wrażenia, których nie zapomnisz. Projektor wykorzystuje 8,3 MP z technologią XPR, co zapewnia niezrównaną dokładność i szczegółowość obrazu. Urządzenie wykorzystuje zwierciadło na osłonie soczewki, co pozwala na uzyskanie dużego obrazu nawet z małej odległości.  Doświadcz rozrywki na najwyższym poziomie i znajdź się w samym sercu każdej akcji.

Prosta konfiguracja dzięki zoomowi 1,2x

Projektor zapewnia przybliżenie 1,2x, co pozwala na prostą regulację obrazu w każdym pomieszczeniu. Nie ma przy tym konieczności zmiany położenia projektora, co ułatwia wpasowanie go w każdą aranżacje wnętrza. Co więcej łatwa zmiana wielkości ekranu umożliwia jego szybkie dostosowywanie do rodzaj wyświetlanych multimediów i źródła sygnału.

image
image

Zaawansowane technologie przetwarzania obrazu

Technologia HDR10 stosuje dynamiczne mapowanie dla każdej klatki po kolei, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu dla każdej klatki wyświetlanych multimediów. Dodatkowo projektor wykorzystuje technologię TruMotion, która generuje dodatkowe klatki pomiędzy oryginalnymi klatkami, co zwiększa płynność wyświetlanych obrazów. Technologia ta działa nawet przy rozdzielczość 4K, z funkcjami HDR i przy wysokiej częstotliwości odświeżania wynoszącej do 60 Hz.

Mobilna konstrukcja

Projektor został zaprojektowany tak, aby można było z łatwością zmieniać miejsce projekcji. Posiada kompaktową i smukłą budowę, zwijany przewód i uchwyt ułatwiający jego przenoszenie.

System operacyjny webOS 3.5

Korzystanie z systemu operacyjnego webOS pozwala na "bezstopniowy podgląd", co oznacza, łatwe dostęp do ulubionych filmów, seriali i klipów poprzez połączenie Wi-Fi. Dodatkowo system ten optymalizuje użytkowanie projektora, automatycznie umieszczając aplikacje obok ulubionych treści.

Wiele opcji łączenia

Projektor ten oferuje funkcje bezprzewodowego przesyłania treści, co pozwala na łatwe udostępnianie multimediów z urządzeń mobilnych. Możesz wykorzystać do tego technologię Miracast lub Bluetooth dla urządzeń z systemem iOS. Dodatkowo możesz skorzystać z prostego połączenia USB typu Plug&Play, Ethernet czy HDMI.

image

Typ urządzenia

Kino domowe

Technologia wyświetlania

DLP

Źródło światła

Laser

Rozdzielczość natywna (px)

3840x2160

px

Format obrazu

16:9

Jasność

2500

ansi

Kontrast

150000

:1

Funkcje projektora

4K , Bluetooth , BrilliantColor , Korekcja koloru ściany , Korekcja krzywizny , Pionowa korekcja cyfrowa , Miracast/WiDi , HDR (High Dynamic Range) , Interpolacja klatek , Automatyczna korekta trapezu

Dostępne złącza

2x USB typ A , Bluetooth , 2x HDMI , 1x IR Mini jack , 1x RJ45 , Miracast , HDMI (HDCP 2.2)

Współczynnik rzutu

1.56 , 1.3

Żywotność lampy w trybie normalnym

20000

h

Żywotność lampy w trybie ekonomicznym

20000

h

Głośność pracy w trybie normalnym (db)

30

db

Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)

25

db

Wbudowane głośniki

Tak

Moc głośnika (W)

14

W

Zoom optyczny

1.2

Pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)

280

W

Pobór mocy w trybie ekonomicznym (W)

240

W

WiFi

Tak

Szerokość produktu

17

cm

Wysokość produktu

17

cm

Długość produktu

47

cm

Waga

6.5

kg

Stan Nowy
Kod producenta HU80KS
Marka LG
Kolor czarny
Funkcje zoom
Model HU80KS
Komunikacja Bluetooth
Złącza HDMI, RJ-45, USB
Cechy dodatkowe Bezprzewodowe DLNA, Bezprzewodowe przekazywanie obrazu: Smart Share (MiraCast, Contents Sharing), Bezprzewodowe udostępnianie treści (Android, iOS), Karta gwarancyjna, Pilot zdalnego sterowania
Waga produktu 6.5
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 2500
Rozdzielczość podstawowa (px) 3840 x 2160
Kontrast (x:1) 150000
Żywotność lampy w trybie normalnym 20000
Szerokość produktu 24.5
Wysokość produktu 61
Głośność pracy 28
Pobór mocy 280
Maksymalna wielkość obrazu 150
Załączone wyposażenie Instrukcja obsługi (skrócona instrukcja instalacji), Karta gwarancyjna, Pilot zdalnego sterowania, przewód zasilający
Rozdzielczość maksymalna (px) 3840 x 2160
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 8.6
The Signature Of The
Email
Ask a question