• Projektor LCD Epson EH-LS500B Android TV NOWY !

No goods
10999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

EPSON EH-LS500B ANDROID TV EDITION

4K PRO-UHD UST projektor

G W A R A N C J A PRODUCENTA

Inteligentny sposób na oglądanie

Android TV pozwala przesyłać strumieniowo programy, gry, filmy, wiadomości czy wydarzenia sportowe. To niezwykle łatwe – wystarczy podłączyć przystawkę z Android TV do portu HDMI projektora, połączyć się z siecią Wi-Fi i rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Powiedz, co chcesz oglądać, korzystając z obsługi głosowej Google Assistant, lub użyj pilota. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast możesz łatwo udostępniać treści z telefonu, tabletu czy laptopa. Aplikacje rozrywkowe, np. YouTube, są preinstalowane i można je pobrać ze sklepu Google Play. Możesz podłączyć przystawkę do głośników soundbar, słuchawek i padów do gry przez Bluetooth.Projektor ma trzy wejścia HDMI, dwa wbudowane głośniki 10 W i miejsce do przechowywania urządzenia strumieniującego w ukrytym zagłębieniu z przodu. Steruj projektorem za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji iProjection

image
image

Piękny obraz. Nowoczesny design.

Projektor laserowy Android TV Edition z obiektywem o ultrakrótkim rzucie i z rozdzielczością 4K PRO-UHD1 pozwala przesyłać strumieniowo treści, tworząc obraz w rozmiarze od 65 do 130 cali.

Oczekuj więcej

Otwórz się na możliwości większej i bardziej atrakcyjnej domowej rozrywki przy zachowaniu stylu pomieszczenia – bez czarnego ekranu wiszącego na stałe na ścianie. Model EH-LS500W wyróżnia się dyskretnym designem, wydajnością wizualną i możliwością wyświetlania obrazu z bliskiej odległości od powierzchni projekcyjnej. Łatwo go skonfigurować, zapewnia doskonałą jakość obrazu w jasnych pomieszczeniach oraz znakomity stosunek wartości do ceny dzięki trwałemu laserowemu źródłu światła.

Kluczowe cechy

 • Android TV Edition: Przesyłaj strumieniowo programy, gry, filmy, wiadomości, wydarzenia sportowe i wiele więcej
 • Rzutnik laserowy 4K PRO-UHD o ultrakrótkim rzucie: Oglądaj materiały 4K i ustaw to stylowe urządzenie tuż przed ekranem
 • Filmy, seriale i gry: Dopasuj wielkość obrazu do tego, co oglądasz (65–130”)
 • Łatwa obsługa: Trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia strumieniowe
 • Jasne kolory: Równie wysokie natężenie światła białego i barwnego2
 • Używaj codziennie przez 10 lat Długi czas eksploatacji laserowego źródła światła wynoszący nawet 20 000 godzin w trybie Eco
image
image

Magia dużego ekranu

Oglądaj materiały 4K za pomocą tego stylowego i przystępnego cenowo projektora 4K PRO-UHD1. Można go ustawić blisko powierzchni projekcyjnej, tworząc obraz o rozmiarze 65–130 cali. Możesz oglądać bardzo duże obrazy bez konieczności zmian wystroju wnętrza czy pogorszenia domowej atmosfery.

Łatwo przesyłaj obraz

Odtwarzaj zawartość metodą plug-and-play lub przesyłaj strumieniowo materiały 4K1 za pośrednictwem HDMI, korzystając z wybranego urządzenia do strumieniowania. Ten projektor ma trzy wejścia HDMI, dwa wbudowane głośniki 10 W i miejsce do przechowywania urządzenia strumieniującego w ukrytym zagłębieniu z przodu. Steruj projektorem za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji iProjection.

Obraz kompletny

Dzięki wysokiej jasności na poziomie 4000 lumenów i niesamowitemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1 projektor wyświetla żywe, realistyczne obrazy i wyraźne cienie z głębokimi czerniami. Technologia 3LCD firmy Epson sprawia, że projektory mają do trzech razy jaśniejsze kolory niż porównywalne jednoukładowe projektory DLP2. Technologia optymalizacji szczegółów zapewnia ostre i płynne obrazy, dzięki czemu nie przegapisz żadnego szczegółu akcji.

Patrz poza rozdzielczość

Dzięki projektorom 4K PRO-UHD1 firmy Epson uzyskujesz holistyczne podejście do wydajności obrazu, które przewyższa możliwość odbierania, przetwarzania i wyświetlania materiałów w rozdzielczości 4K1. Wspaniałe obrazy to efekt połączenia różnych technologii, w tym jednakowej jasności światła białego i kolorowego, technologii 3LCD, kontroli kontrastu, HDR10 i przetwarzania kolorów.

image
image

Co oznacza ultrakrótki rzut

Projektory Epson o ultrakrótkim rzucie (UST) można umieszczać zaledwie kilka centymetrów od ekranu, co zapewnia znacznie większą elastyczność w zakresie jego umieszczania. To duża różnica w porównaniu do większości standardowych projektorów o długim współczynniku odległości, które należy ustawiać nawet kilka metrów od ekranu.

Ciesz się filmami nawet przez 10 lat

Długi czas eksploatacji laserowego źródła światła pozwoli Ci oglądać filmy na dużym ekranie każdego dnia nawet przez kolejnych dziesięć lat2 bez potrzeby jego wymiany. Projektory Epson są znane z niezawodności, dzięki której nie stracisz ani minuty z ulubionego filmu, gry lub programu.

Jaśniejszy, żywszy obraz

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Technologia 3LCD zastosowana w projektorach firmy Epson zapewnia równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu można wyświetlać realistyczne obrazy w żywych kolorach.

Obrazy bez migotania

W przypadku projektorów jednoukładowych i LED może występować opisywany przez niektóre osoby tzw. efekt tęczy, który oznacza uciążliwe migotanie przy szybko zmieniających się obrazach. Dzięki temu, że projektory Epson wykorzystują technologię 3LCD, ten efekt się nigdy nie pojawia.

image

Producent: Epson

 • Rozdzielczość: 4K PRO-UHD
 • Typ projektora: LASER LCD
 • Format obrazu (natywny): 16:9
 • Dokładna jasność [lm]: 4 000 ANSI Lumenów
 • Producent projektora: Epson
 • Kontrast: 2 500 000:1
 • Współczynnik projekcji: 0,27 - 0,37:1
 • Żywotnośc lampy: 20.000 Godziny Durability High
 • Zastosowanie projektora: Kino domowe
 • Pobór mocy: 366 W, 230 W (tryb ekonomiczny), 0,5 W (w trybie czuwania), On mode power consumption as defined in JBMS-84 293 W
 • Złącza wejścia / wyjścia: Złącze USB 1.1 typu A, Złącze USB 2.0 typu Mini-B, RS-232C, Bezprzewodowa sieć LAN b/g/n (2,4 GHz) (opcja), Stereofoniczne wyjście audio mini-jack, HDMI (HDCP 2.2) (3x)
 • Akcesoria standardowe: Instrukcja na płycie CD, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Karta gwarancyjna
 • Głośniki: 10 W, Stereo
 • Natężenie hałasu: Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 23 dB (A)
 • Wymiary: 458 x 375 x 228 mm
 • Przedziały Jasność [lm]: 3001 - 4000
 • Waga: 9,3 kg
 • Kolor: Biały, Czarny
image
Stan Nowy
Kod producenta 8715946676418
Marka Epson
Kolor czarny
Model EH-LS500B Android TV Edition
Złącza HDMI, USB
Cechy dodatkowe Prąd przemienny, Tak
Waga produktu 9.3
Technologia wyświetlania LCD
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 4000
Rozdzielczość podstawowa (px) inna
Kontrast (x:1) 2500000
Żywotność lampy w trybie normalnym 20000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 30000
Szerokość produktu 45.8
Wysokość produktu 22.8
Głębokość produktu 37.5
Głośność pracy 23
Pobór mocy 366
Format obrazu 16:9
Załączone wyposażenie Baterie w zestawie, Podręcznik użytkownika
The Signature Of The
Email
Ask a question