• Projektor BenQ MH733 FullHD 4000ANSI FV23% OKAZJA

No goods
3399.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

PROJEKTOR BENQ MH733

URZĄDZENIA SĄ NOWE, POWYSTAWOWE - NIE UŻYWANE - PEŁEN KOMPLET W ORYGINALNYM OPAKOWANIU

Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

KLUCZOWE FUNKCJE

 • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
 • Rozdzielczość Full HD 1080p
 • Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera
 • Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
 • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

Żywe i ostre kolory w mocno oświetlonych pomieszczeniach

Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w wygodnie oświetlonych salach konferencyjnych o średniej powierzchni, zapewniając nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do efektywnych spotkań. Wysoka jasność gwarantuje profesjonalną jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co pozwala na spełnianie surowych wymogów korporacyjnych.

Rozdzielczość Full HD zapewnia wyraźny obraz i większe zagęszczenie treści

Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne detale, oferują niezwykle ostry i czytelny obraz i znacznie poprawioną jakość obrazu do profesjonalnych prezentacji.

Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera

Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB typu A projektora MH733 pozwala prelegentom łatwo wyświetlać zdjęcia lub dokumenty bezpośrednio z nośnika bez użycia laptopa.

image
image

Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast

Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można łatwo wyświetlać prezentacje z komputerów lub urządzeń inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na dużym ekranie zdjęcia i różnorodne pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów lub urządzeń inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast oferuje dodatkowe przydatne funkcje poprawiające ogólną wydajność i wygodę spotkań biznesowych.

Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192

Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 umożliwia wygodne wyświetlanie bezprzewodowe z komputera lub urządzenia przenośnego przez aplikację QCast .

Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera lub urządzeń mobilnych

Oferując użytkownikom wiele opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera lub rozszerzać ekran w celu udostępniania informacji, zachowując jednocześnie inne dane. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne zdjęcia lub dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość mobilnych urządzeń na dużym ekranie.

Wyświetlanie na podzielonym ekranie i skuteczna organizacja spotkania

MH733 pozwala na wyświetlanie treści z maksymalnie czterech różnych komputerów lub urządzeń inteligentnych przez aplikację QCast, pozwalając na skuteczne dzielenie się jeszcze większą liczbą pomysłów.

Połączenie z Internetem przez aplikację QCast

Aplikacja QCast oferuje użytkownikom MH733 elastyczną łączność z Internetem poprzez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą przeglądać Internet.

Poręczna funkcja zdalnego sterowania

Aplikacja QCast oferuje również wygodną funkcję zdalnego sterowania z łatwymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie lub gdy pilot nie jest dostępny.

image
image

Zaawansowana kalibracja obrazu dla idealnego wyrównania obrazu

MH733 jest wyposażony w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 stopni w poziomie i 20 stopni w osiach pionowych, aby przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą użyć funkcji dopasowania narożnika, aby niezależnie dopasować każdy kąt, aby uzyskać idealnie wyrównaną geometrię obrazu.

Rozbudowane funkcje sterowania przez sieć LAN

MH733 zapewnia zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami przez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink oraz Extron IP Link, co ułatwia integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 przez przeglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) oferuje wydajne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym automatyczne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

Scentralizowana kontrola wielu projektorów za pomocą oprogramowania BenQ MDA

Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) zapewnia wydajne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz planowanie harmonogramu pracy urządzeń dla instytucji i korporacji.

Bezpośrednia kontrola za pomocą przeglądarki internetowej

MH733 pozwala menedżerom IT wygodnie kontrolować dowolny projektor za pomocą przeglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

Tryb LampSave

Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co pozwala na wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji stosowaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje niezrównaną wydajność na poziomie światowym

Pozostałe parametry

Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach Automatyczna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast

image

Cechy produktu

 • Producent: BenQ
 • technologia: DLP
 • rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pikseli
 • jasność: 4000 ANSI lum.
 • ilość wyświetlanych kolorów: 1070 mln
 • obiektyw: 2.59 - 2.87 F
 • przekątna obrazu: 0.76 - 7.62 m
 • obsługiwane systemy: NTSC, PAL, SECAM
 • złącza zewnętrzne: 1 x D-sub 15-pin wyjście, 1 x USB (B), 1 x RS232, 2 x HDMI (w tym jedno MHL), 2 x USB (A), 1 x RJ45, 1 x D-sub 15-pin wejście
 • głośnik: tak
 • Moc lampy: 320 W
 • czas pracy lampy: 4000 godz.
 • pobór mocy [ praca / spoczynek ]: 320 , 0.5 W
 • głośność pracy: 33 dB
 • szerokość: 296 mm
 • głębokość: 221 mm
 • wysokość: 120 mm
 • waga: 2.5 kg
 • kontrast: 20000:1
 • akcesoria: pilot zdalnego sterowania z baterią , kabel zasilający , kabel VGA
 • Kod producenta: 9H.JGT77.13E
 • EAN: 4718755069734
 • Nazwa produktu: BenQ MH733
Stan Nowy
Kod producenta 9H.JGT77.13E
Marka BenQ
Kolor biały
Funkcje zoom
Model MH733
Komunikacja podczerwień
Złącza Audio IN, D-Sub (VGA), HDMI, RJ-45, USB, wyjście słuchawkowe
Cechy dodatkowe 0 - 40 °C
Waga produktu 2.5
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 4000
Rozdzielczość podstawowa (px) 1920 x 1080
Kontrast (x:1) 16000
Żywotność lampy w trybie normalnym 4000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 8000
Szerokość produktu 29.6
Wysokość produktu 12
Głębokość produktu 22.1
Głośność pracy 33
Pobór mocy 320
Maksymalna wielkość obrazu 300
Format obrazu 16:9
Załączone wyposażenie instrukcja obsługi (CD), instrukcja szybkiego startu, kabel VGA, kabel zasilający, Karta gwarancyjna, osłona na obiektyw, pilot
Moc lampy 240
Rozdzielczość maksymalna (px) 1920 x 1200
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 2.5
The Signature Of The
Email
Ask a question