• Pad Razer Raiju Ultimate 2019 dla gracy PC PS4/PS5

549.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało

Kontroler Razer Raiju Ultimate 2019

Stan: Nowy - otwarte opakowanie - obniżona cena!

PRZY PŁATNOŚCI Z GÓRY DOSTAWA GRATIS!

WYSTAWIAMY FVAT!

OPIS PRODUKTU:

Razer Raiju Ultimate 2019 to bezprzewodowy kontroler PS4, który umożliwia zaawansowaną personalizację przy użyciu naszej aplikacji mobilnej. Pełne opcje sterowania masz na wyciągnięcie ręki — od zmiany przypisania przycisków wielofunkcyjnych po regulację czułości. Co więcej, możesz też wymieniać gałki i wybrać D-pad odchylany lub z indywidualnym układem przycisków.

Na panelu szybkiej kontroli możesz na bieżąco włączać funkcje i aktywować tryb ultraczułego spustu do błyskawicznego strzelania. Do łączenia się służą 3 tryby: PS4, USB i PC bez potrzeby ręcznego ponownego parowania, co optymalizuje efektywność konfiguracji. Dostępny jest też tryb przewodowy.

image

Mechaniczne przyciski i wymienne gałki

Kontroler Raiju Ultimate 2019 wyposażono w mechaniczne przyciski działań ze sprzężeniem zwrotnym Razer™. Rozwiązanie to stanowi wyjątkowe połączenie miękkości w dotyku i wyraźnego sprzężenia zwrotnego.

Razer Raiju Ultimate 2019 możesz dostosować tak, by uzyskać optymalny komfort i płynność gry, dobierając wymienne gałki o różnych wysokościach i kształtach, możesz także wybrać odchylany lub indywidualny układ D-pada. Panel szybkiej kontroli daje bezpośredni dostęp do ważnych funkcji, a bezpieczna blokada przycisków pozwala uniknąć niezamierzonych naciśnięć.

image

Łączność Bluetooth i przewodowa

Razer Raiju Ultimate 2019  to kontroler, który łączy się zarówno przez Bluetooth, jak również za pomocą przewodu. W domu lub u przyjaciół możesz korzystać z pełnej bezprzewodowej swobody, a podczas turnieju wybrać pewniejsze rozwiązanie i użyć łączności przewodowej. Wybór należy do Ciebie.

image

Przyciski wielofunkcyjne

Razer Raiju Ultimate 2019 ma wszystko, czego potrzebujesz do pokonania przeciwników. Zdominuj pole walki przy użyciu 4 dostosowywanych przycisków wielofunkcyjnych umożliwiających stosowanie technik na wyższym poziomie. Po włączeniu trybu ultraczułego spustu znacznie skraca się skok obu głównych spustów, co umożliwia szybkie strzelanie i zyskanie przewagi nad przeciwnikami.

Przełącznik trybów umożliwia łatwe wybieranie spośród 3 trybów łączności: PS4, USB i PC. Dzięki temu możesz niezwykle sprawnie zmieniać i parować urządzenia.

image

Zaawansowana konfiguracja

Zaawansowana personalizacja jest teraz o wiele łatwiejsza. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia zmianę mapowania przycisków wielofunkcyjnych i spustów, regulowanie sprzęgła czułości oraz dostrajanie intensywności silników wibracyjnych, aby gra zapewniała pełnię wrażeń.

image

Platforma

PC

Sony PlayStation 4

Łączność

Bezprzewodowa

Interfejs

USB

Bluetooth

Długość przewodu

3 m

Zasięg

10 m

Przyciski

D-Pad

Gałki analogowe - 2 szt.

Lewy/prawy bumper

Lewy/prawy trigger

2 dodatkowe bumpery

2 dodatkowe triggery

Przyciski A/B/X/Y

Przycisk Options

Przycisk Share

Dodatkowe informacje

Programowalne przyciski

Wielokorolowe podświetlenie Chroma

Wbudowany akumulator

Wbudowane gniazdo słuchawkowo-mikrofonowe

Dostosowywalne gałki

Stan Nowy
Kod producenta RZ06-02600300-R3G1
Kolor czarny
Zasilanie baterie, USB
Producent Razer
Sposób podłączenia bezprzewodowy, przewodowy
Waga 150
Pochodzenie oryginał
Kompatybilne platformy PlayStation 4
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Wibracje tak
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie