• PRZENOŚNY GŁOŚNIK SONY MHC-V73D BT DAB+ CD OKAZJA!

No goods
1899.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

PRZENOŚNY GŁOŚNIK SONY MHC-V73D BT DAB+ CD OKAZJA! s832

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, stan wizualny widoczny na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Power Audio Sony MHC-V73D

Nadaj swoim imprezom nową jakość dzięki zestawowi Power Audio Sony MHC-V73D. Poczuj rytm ulubionych kawałków dzięki wydajnym głośnikom wysokotonowym i średniotonowym oraz technologii Spread Sound i JET BASS BOOSTER. Wielokolorowe oświetlenie głośnika pomoże Ci stworzyć niesamowity klimat i rozkręć każdą imprezę. Co więcej, wbudowane wejście gitarowe i mikrofonowe umożliwią zabawę karaoke, a także mały koncert gitarowy. Dzięki intuicyjnej i łatwej w użyciu aplikacji Fiestable przejmiesz pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami zestawu Sony MHC-V73D.

Wielokierunkowy dźwięk

Stwórz warunki do zabawy wszystkim gościom bez względu na to, gdzie akurat się znajdują. Dzięki wielokierunkowemu dźwiękowi imprezowemu z wydajnych głośników wysoko- i średniotonowych muzyka dotrze do każdego uczestnika imprezy: stojącego i siedzącego, śpiewającego i tańczącego.

Cztery skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o dużej wydajności (po dwa z przodu i z tyłu) doskonale rozszerzają scenę dźwiękową, a także zwiększają poziom ciśnienia akustycznego skierowanego ku górze. Takie rozwiązanie sprawia, że muzyka niesie się szerzej, wypełniając całe pomieszczenie.

Wydajne przednie i tylne głośniki średniotonowe typu „mid horn” emitują dźwięk w taki sposób, by zwiększyć czystość brzmienia oraz ciśnienie akustyczne w paśmie tonów średnich. Rezultatem takiego rozwiązania jest lepiej słyszalny wokal w czasie tańca czy śpiewania przy akompaniamencie ulubionych utworów.

image
image

Technologie DSP, DSEE oraz JET BASS BOOSTER

Technologia Spread Sound oraz wydajne głośniki wysoko- i średniotonowym sprawiają, że dźwięk emitowany z przodu urządzenia niesie się jeszcze szerzej i wyżej. Ponadto, zastosowana w Sony MHC-V73D technologia DSP stworzy na Twojej imprezie festiwalowy klimat, dzięki czemu Ty i Twoi goście będziecie mogli poczuć się jak na festiwalu muzycznym lub koncercie na żywo.

Dodatkowo system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zastosowany w Sony MHC-V73D przywraca składowe tracone podczas kompresji plików muzycznych. Dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Dzięki zastosowaniu technologii JET BASS BOOSTER rytm Twojej imprezy będzie odczuwalny nawet z daleka. Przez zastosowanie w zestawie Sony MHC-V73D zwężającego się kanału bass reflex, który koncentruje przepływ powietrza tak, aby bas był słyszalny i odczuwalny nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Wspólnie tworzona playlista

Aplikacja Fiestable pozwoli Twoim gościom dodawać utwory i stworzyć najlepszą imprezową playlistę wszech czasów. Dzięki możliwości połączenia przez Bluetooth aż 3 urządzeń użytkownicy będą mogli przesyłać muzykę ze smartfonów, a zabawa będzie się kręcić bez końca.

Swoją playlistę możesz również rozszerzyć o płyty CD, a także o utwory znajdujące się na nośnikach USB, dzięki wbudowanemu czytnikowi CD oraz portowi USB. Ponadto tuner FM oraz DAB umożliwi Ci również słuchanie radia

image
image

Tryb TAIKO

Dodaj do miksu własny beat w trybie TAIKO. Wystarczy w takt muzyki uderzać w górny panel, aby akompaniować na perkusji, korzystając z próbek. Do wyboru m.in. rytmy bongo, djembe, surdo oraz japońskiego bębna Taiko.

Sprawdź swoje wyczucie rytmu w trybie gry TAIKO. Stukaj w górny panel i przesuwaj po nim palcem w momencie zapalania się świateł, by uzyskać jak najwięcej punktów. Ranking TAIKO w aplikacji Fiestable pozwala porównać się z innymi graczami on-line. Spróbuj trafić do TOP 10.

Dane techniczne:

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth

NFC

Obsługiwane formaty audio

MP3

AAC

WMA

WAV

Radio

FM

DAB

DAB+

Odtwarzacz płyt

CD

CD-R/RW

MP3-CD

DVD

Equalizer

Tak

Rodzaje wejść

USB x 1

Gniazdo mikrofonowe x 1

AUX

Gniazdo gitarowe

Rodzaje wyjść

HDMI x 1

Funkcje dodatkowe

Karaoke

Wbudowane efekty świetlne

Odtwarzanie muzyki z USB

Odtwarzanie muzyki ze smartfona/tabletu

Tuner FM

Funkcja Wireless Party Chain

ClearAudio+

Funkcja Jet Bass Booster

Technologia DSP

System DSEE

Sterowanie gestami

Dodatkowe informacje

Wyłącznik czasowy

Port USB z funkcją ładowania

Sony | Music Center

Fiestable

Kółka i wygodny uchwyt transportowy

Tryb TAIKO

Efekty DJ

Odporny na zachlapania panel sterowania

Cztery skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o dużej wydajności

Cztery tubowe głośniki średniotonowe typu „mid horn”

Kolor

Czarny

Szerokość

428 mm

Wysokość

921 mm

Głębokość

370 mm

Waga

21,2 kg

image
image
image
image
image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta MHCV73D.CEL
Marka Sony
Kolor czarny
Model MHC-V73D
Waga produktu 21.2
Szerokość produktu 42.8
Wysokość produktu 92.1
Głębokość produktu 37
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 21.2
The Signature Of The
Email
Ask a question