• PROJEKTOR BENQ W1070 3D FULL HD 2XHDMI 2000 ANSI

No goods
1999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

PROJEKTOR Benq W1070

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE - NIE UŻYWANE ! KOMPLET W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM

CENA RYNKOWA WG.CENEO ZACZYNA SIĘ OD 3250ZŁ* U NAS JUŻ ZA 1899ZŁ ! NIE PRZEGAP OKAZJI !

*https://www.ceneo.pl/30983520

Typ matrycy   DLP

Jasność   2000 ANSI lumen

Rozdzielczość podstawowa   Full HD (1920 x 1080)

Współczynnik kontrastu   10000 :1

Moc lampy   240 W

image
image

Niesamowity dźwięk przestrzenny i projekcja 3D

Moc 10W Potężnego Dźwięku Przestrzenego

Wbudowany 10W głośnik komory rezonansowej jest profesjonalnie dostrojony w celu zwiększenia jakości dźwięku odtwarzanego z głębszych tonów bazowych. W1070 oferuje prawdziwie wciągającą jakość dźwięku, który jest wolny od problemów okablowania głośników stereo. Co więcej, istnieją cztery zaprogramowane tryby dźwiękowe i jeden korektor ustawień, tak aby idealnie dopasować je do muzyki Twojego wyboru i najbardziej optymalnej przyjemności z odbioru ulubionych utworów.

Certyfikat Kalibracji ISFccc® Certification

W1070 posiada Certyfikat ISFccc® dla dostosowania do każdego pomieszczenia, oferuje kalibrację dla zoptymalizowanej wydajności kolorów w dzień i w nocy, tak aby dostosować się do układu każdego pomieszczenia oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Doskonała Wydajność Kontrastu z DarkChip3™

W1070 jest zbudowany z zaawansowaną technologią DarkChip3 DLP® Texas Instrument, dzięki której wyświetlana jest większa jasność i głębsze poziomy czerni poprzez wypełnienie obszaru w których cyfrowe mikro lusterka łączą się, dając filmową jakość obrazu.

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu 3D

W1070 obsługuje wiele form 3D w niesamowitej jakości Full HD 1080p, w tym HDMI 1.4a 3D, Blu-ray, transmisji 3D, gier wideo i łączności PC NVIDIA 3DTV. Teraz bez wiekszych problemów możesz zmaksymalizować przyjemność oglądania obrazu 3D.

Elastyczność Instalacji

Pozioma Korekcja Keystone/Side-by-side

Funkcja korekcji poziomej, lub side-by-side jest przydatna, gdy masz trudności z usuwaniem rzeczy ze stołu w salonie lub znalezieniem idealnego miejsca stacjonowania dla W1070. Umożliwiając korekcję efektu trapezu, która występuje, gdy projektor znajduje się poza centrum, ta funkcja oferuje elastyczność, czego potrzebujesz, aby skorzystać nieużywanych  narożników stołu czy lub miejsca na stoliku przekształcając je w idealny punkt stacjonowania dla W1070.

100” obraz wyświetlany z odległości 2.5 m

W1070 daje dodatkową elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu. Wymagane są tylko 2,5 m. przestrzeni, aby stworzyć wspaniały 100 "duży obraz. To łatwy w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

Przesunięcie - Lens Shift - Położenia Obiektywu dla Większej Elastyczności

Przesunięcie obiektywu zapewnia dodatkową elastyczność, przezwyciężając wszelkie drobne nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu o 110% -130%. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje odrazu perfekcyjny obraz!.

image
image

Genialna jakość obrazu

W1070 "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem kolorów i szczegółów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego tylko ze szklanych soczewek. Teraz możesz się cieszyć ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości oraz w najlepszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier wideo i transmisji HD.

6X-Segment - Niezależne Koło Kolorów

Ekskluzywne narzędzie zarządzania kolorami (6X-Segment RGBRGB) BenQ zapewnia 100% bezkompromisowe realne dostosowanie kolorów w swojej głębi i zasięgu, tak aby dokładnie ustawić barwy, kontrast, jasność, temperaturę kolorów, gammę i poziom białych odcieni i jak najlepiej dopasować je do Twoich indywidualnych preferencji.

dealny kompan dla gier wideo

Wysoki czas reakcji - W1070 jest idealnym kompanem dla gier wideo dla Ciebie i Twoich bliskich. Bardzo gładka projekcja oznacza, że ​​otrzymasz nieprzerwany, szybki ruch, pełen wrażeń, gdy ścigasz się z zawodnikami z PS4 lub imitujesz mecz bokserski z X-Box Kinect. Nie ma potrzeby ustawiania trybu dla gier szybkiego ruchu. W1070 jest gotowy do gry, kiedy tylko zechcesz.

Łatwa i prosta obsługa

W1070 jest bardzo prosty w obsłudze z zupełnie nowym intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, które jest łatwe dla każdego nowego użytkownika. Dodatkowo, zaawansowane narzędzie Automatycznego Wykrywania Źródła Sygnałuy, które wykrywa źródło sygnału o połowę pierwotnej prędkości, podkreślając je na kolor zielony, oznaczjąc je jako "OK" dla startu tego źródła.

Kreator Konfiguracji

Dla ustawiania W1070 po raz pierwszy, po prostu postępuj zgodnie z wizualnymi instrukcjami podanymi w przyjaznym dla użytkownika interfejsie kreatora konfiguracji.

Oszczędź z projektorem BenQ

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji zapewniamy bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Nowoczesne rozwiązania

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora. Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac g w a r a n c j ę długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Prawdziwe, żywe kolory

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

image
 • Rozdzielczość rzeczywista‎: 1080p (1920 x 1080)‎
 • Jasność‎: 2,000 ANSI Lumenów‎
 • Współczynnik kontrastu‎: 10,000:1‎
 • Wyświetlane kolory‎: 1.07 mld kolorów‎
 • Obiektyw‎: F= 2.59 - 2.87, f= 16.88 - 21.88 mm‎
 • Proporcje obrazu‎: 16:9 (5 do wyboru)‎
 • Współczynnik projekcji (przekątna @ odległość)‎: 1.15 - 1.5 (100" @2.5M)‎
 • Rozmiar obrazu (przekątna)‎: 40" - 235"‎
 • Współczynnik powiększenia‎: 1.3:1‎
 • Moc lampy‎: 240W‎
 • Czas pracy lampy (Normalny/Tryb oszczędny/Tryb SmartEco)*‎: 3500 / 5000 / 6000 h‎
 • Regulacja zniekształcenia trapezowego‎: 2D, Pionowy & Poziomy +/- 30 stopni‎
 • Przesunięcie projekcji‎: Pionowe 110% - 130% ±5%‎
 • Obsługiwana rozdzielczość‎: do WUXGA‎
 • Częstotliwość pozioma‎: 31K ~ 102KHz‎
 • Odświeżanie pionowe‎: 23 - 120Hz‎
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.)‎: 312 x 104 x 244 mm‎
 • Kompatybilność HDTV‎: 480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p‎
 • Kompatybiliność video‎: NTSC, PAL, SECAM‎
 • Ciężar‎: 2.75 KG‎
 • Słyszalny szum‎: 31/28 dBA (Tryb Normalny/ Tryb Ekonomiczny)‎
 • Zasilanie‎: AC 100 do 240 V, 50 do 60 Hz‎
 • Pobór mocy‎: 353W/110V (typowe), Tryb Uśpienia < 0.5W‎
 • Języki menu ekranowego‎: 28 Języków‎
 • Akcesoria (standardowe)‎: Pilot z bateriami, Kabel zasilający, dokumentacja,
 • Akcesoria (Opcjonalne)‎: Zapasowa Lampa, Montowanie Sufitowe, Okulary 3D, Torba, Transmiter HDMI - WDP01‎
 • Ciężar (Bez Opakowania / Z Opakowaniem)‎: 2.75 KG‎
 • Złącza‎: Computer in (D-sub 15pin) x 1 HDMI x 2 MHL x 1 (shared with HDMI 2) Composite Video in (RCA) x 1 Component Video in x 1 Audio in (Mini Jack) x 1 Audio L/R in (RCA) x 1 Audio out (Mini Jack) x 1 Chamber Speaker 10W x 1 USB (Type A) x1 (for 1.5V power supply) USB (Type Mini B) x1 (for service) RS232 (DB-9pin) x 1 DC 12V Trigger x 1‎
 • Złącza‎: Computer in (D-sub 15pin) x 1 HDMI x 2 MHL x 1 (shared with HDMI 2) Composite Video in (RCA) x 1 Component Video in x 1 Audio in (Mini Jack) x 1 Audio L/R in (RCA) x 1 Audio out (Mini Jack) x 1 Chamber Speaker 10W x 1 USB (Type A) x1 (for 1.5V power supply) USB (Type Mini B) x1 (for service) RS232 (DB-9pin) x 1 DC 12V Trigger x 1‎
Stan Powystawowy
Kod producenta 9H.J7L77.17E
Marka BenQ
Kolor biały
Model W1070
Złącza D-Sub (VGA), HDMI, RS-232, S-Video, wyjście słuchawkowe, złącze komponentowe, złącze kompozytowe
Cechy dodatkowe Prąd przemienny, Tak, VGA
Waga produktu 2.65
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 2000
Rozdzielczość podstawowa (px) 1920 x 1080
Kontrast (x:1) 10000
Żywotność lampy w trybie normalnym 3500
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 5000
Szerokość produktu 31.2
Wysokość produktu 10.9
Głębokość produktu 24.4
Głośność pracy 33
Pobór mocy 353
Maksymalna wielkość obrazu 235
Format obrazu 16:9
Załączone wyposażenie Baterie w zestawie, Karta gwarancyjna, Podręcznik użytkownika, Skrócona instrukcja obsługi
Moc lampy 240
Rozdzielczość maksymalna (px) 1920 x 1080
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 3.95
The Signature Of The
Email
Ask a question