• PEDAŁY THRUSTMASTER T-LCM PC PS5 XBOX OKAZJA HIT!

Brak towaru
799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

PEDAŁY THRUSTMASTER T-LCM PC PS5 XBOX OKAZJA HIT!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

GWARANCJA 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Zestaw pedałów Thrustmaster T-LCM

Thrustmaster T-LCM to zestaw pedałów z czujnikami magnetycznymi i technologią "Load Cell" na platformy PC, PS4 i Xbox One. Zestaw został wyposażony w system H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology), czyli bezstykową technologię niezawierającą potencjometrów, która zapewnia nieograniczoną żywotność i optymalną precyzję podczas wyścigów. Pozwala on uzyskać nawet 16-bitową rozdzielczość, czyli rozpoznawanie 65 536 wartości w każdym pedale.

Czujnik "Load Cell" wykrywa nacisk do 100 kg. Wchodzący w skład zestawu T-LCM, pedał hamulca przystosowuje się do intensywności użytkowania i stylu jazdy gracza. Moc hamowania w grze idealnie odpowiada sile nacisku na pedał hamulca.

Regulowana siła hamowania

Dołączony zestaw 6 sprężyn pozwala na szybkie przeprowadzanie różnych regulacji, tak aby działanie pedału hamulca odpowiadało preferencjom użytkownika. Siłę nacisku można modyfikować odpowiednio do posiadanego stanowiska (biurko lub stół, „Wheel Stand Pro”, kokpit GT, kokpit F1 itp.).

Położenie 3 pedałów można regulować przez zmianę ich wysokości, nachylenia i odstępów. Ponadto program do kalibracji umożliwia elektroniczną regulację siły hamowania oraz dostosowywanie stref martwych wszystkich 3 pedałów.

image

W pełni metalowe materiały

Do stabilnej, wytrzymałej ramy, zaprojektowanej z myślą o najbardziej doświadczonych kierowcach, zamocowane są w pełni metalowe ramiona i stopki pedałów. Stopy gracza pewnie się ich trzymają, co zapewnia optymalne poczucie kontroli podczas wyścigów.

image

Dane techniczne:

Platforma

PC

PlayStation 4

Playstation 5

Xbox One

Łączność

Przewodowa

Pedały

Gaz

Hamulec

Sprzęgło

Dodatkowe informacje

Technologia H.E.A.R.T.

Regulacja ustawień rozstawu

Regulacja ustawień kąta

Regulacja ustawień wysokości

Wymiary

380 x 330 x 220 mm

Waga

5,2 kg

Stan Nowy
Kod producenta 0000
Producent Thrustmaster
Model T-LCM
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie