• Obiektyw Sony FE 200-600 MM F5.6-6.3 G OSS Sony E

No goods
6999.00
Enter your email
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Obiektyw Sony FE 200–600 MM F5.6–6.3 G OSS Sony E

STAN: POWYSTAWOWY

Posiada zamienny uchwyt mocowanie

Obiektyw posiada drobne ryski nie wypływające na jakość zdjęć - sprawdzone w autoryzowanym serwisie Sony

image

Uniwersalny super teleobiektyw

Super teleobiektyw o zakresie ogniskowych 200-600 mm pozwoli na uchwycenie wielu zapierających dech w piersiach momentów z wydarzeń sportowych czy życia dzikiej przyrody. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o pełnoklatkowych bezlusterkowcach Sony. Instrument ten jest kompatybilny z telekonwerterami 1,4x i 2,0x, które dodatkowo poszerzają zakres jego możliwości. Możesz więc być naprawdę blisko interesującego Cię motywu - spojrzeć prosto w oczy zwierzętom lub zobaczyć wszystkie emocje wypisane na twarzach zawodników zmagających się na arenach sportowych.

Doskonałe rezultaty we wszystkich okolicznościach

Obiektyw oferuje optyczną stabilizację obrazu, która działa w 3 różnych trybach. Użytkownik ma zatem do wyboru normalną stabilizację, ułatwiającą wykonywanie zdjęć przy użyciu techniki panoramowania czy stabilizującą obraz w wizjerze, co znacznie ułatwia kadrowanie. Nawet pomimo ekstremalnych ogniskowych praca z tym obiektywem jest niezwykle komfortowa a efekty doskonałe. Jest to nie tylko zasługa super wydajnej redukcji drgań, ale również kompaktowych rozmiarów obiektywu. Dzięki temu dba nie tylko o wygodę fotografa, ale również świetnie uzupełnia kompaktowe bezlusterkowce Sony i zapewnia pełną mobilność.

image

Obiektyw gwarantuje doskonałe rezultaty wizualne. Zaawansowana konstrukcja optyczna obejmująca 5 soczewek ze szkła ED o bardzo małej dyspersji i soczewkę asferyczną kompensującą aberracje chromatyczne zapewnia niezwykle ostre obrazy. Świetna, 11-listkowa kołowa przysłona gwarantuje zdumiewający efekt bokeh. Zastosowanie specjalnie opracowanej przez Sony powłoki Nano AR pozwoliło na niezwykle skuteczne ograniczenie wszelkich refleksów świetlnych, poświat czy duszków.

Pierścień regulacji ostrości wykorzystuje system Linear Response MF, który umożliwia natychmiastowe i precyzyjne ręczne dostosowywanie ostrości. Dokładność nastaw użytkownika wspiera ogranicznik zakresu ostrzenia i przyciski blokady ostrości. Obiektyw ten spełnia wszystkie oczekiwania profesjonalistów. Konstrukcja odporna na pył i wilgoć , a także przednia soczewka powłokę z fluorem o właściwościach hydro i oleofobowych, pozwolą na pracę w ekstremalnym środowisku i zdobycie doskonałych ujęć z każdego wydarzenia czy eskapady na łono dzikiej natury.

image

Błyskawiczny i niesamowicie precyzyjny system AF

Sony FE 200-600mm F5.6 -6.3 G OSS wykorzystuje system ustawiania ostrości Sony DDSSM (Direct Drive SSM), co zapewnia mu niezbędną moc i precyzję przy przemieszczaniu układu soczewek wykorzystanym w obiektywie. Co więcej wykorzystane w obiektywie silniki działają niezwykle cicho, zapewniając dyskrecję niezbędną w trakcie realizowania zdjęć przyrodniczych.

Świetne wyniki nawet podczas fotografowania z ręki

Obiektyw oferuje system wewnętrznego ogniskowania, co oznacza, iż jego gabaryty pozostają niezmienne w trakcie ustawiania różnych ogniskowych czy ostrości. Takie rozwiązanie zapewnia niezmienne wyważenie i pewniejsze trzymanie obiektywu w dłoniach. Co więcej bez zmian pozostaje odległość pomiędzy przednią soczewką obiektywu a fotografowanym motywem.

Jednocześnie system wewnętrznego ogniskowania zwiększa wytrzymałość i bezpieczeństwo urządzenia. Dzięki temu wzrasta odporność na oddziaływanie pyłu i kurzu, ułatwiając korzystanie ze sprzętu w trakcie fotografowania przy trudnych warunkach atmosferycznych i środowiskowych. Sony FE 200-600mm F5.6 -6.3 G OSS oferuje także pierścień ostrości o małym momencie obrotowym, co zwiększa płynność i szybkość ręcznego ustawiania ostrości.

image

Dane techniczne:

Oznaczenia : FE 200-600 mm F5.6-6.3 G OSS

Ogniskowa [mm]: 200-600 mm

Kąt widzenia [stopnie]: 12,4-4,1

Przysłona [f/]: f/5.6-6.3

Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 36

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 240

Stabilizacja: jest

Budowa: 24 elementy w 17 grupach

Skala odwzorowania: 1:5

Osłona przeciwsłoneczna: tak

Bagnet: Sony E

Średnica filtra [mm]: 95

Waga [g]: 2115

Wymiary (średnica x długość) [mm]: 318x111,5

image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta SEL200600G
Producent Sony
Model FE 200-600 MM F5.6-6.3 G OSS (3)
Konstrukcja mocowanie statywu
Waga produktu 2120
Głębokość produktu 31.8
Stabilizacja tak
Mocowanie Sony E
Ogniskowa inna
Przysłona inna
Typ ogniskowania zmiennoogniskowe (zoom)
Typ obiektywu teleobiektyw
Ustawianie ostrości autofocus
Średnica filtra 95
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1
The Signature Of The
Email
Ask a question