• Obiektyw Sony E SEL35F18F GW FV OKAZJA!

2239.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Obiektyw Sony FE 35mm f1.8

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

Dostarczany w opakowaniu zastępczym

image

Najwyższa jakość i pełna kompatybilność

Obiektywy Sony E to najwyższej klasy optyka dedykowana do aparatów bezlusterkowych. W ofercie producenta znajdują się zarówno modele dedykowane do aparatów pełnoklatkowych (oznaczone symbolem FE) oraz mniejsze i lżejsze (oznaczone symbolem E) przeznaczone do aparatów z matrycą APS-C. Dla zapewnienia jak największej wygody, obiektywy dedykowane do matryc APS-C można używać w aparatach pełnoklatkowych ograniczając obraz sczytywany z matrycy do formatu APS-C.

image

Sony FE 35 mm f/1.8

Pomimo dużej światłosiły Sony FE 35 mm f/1.8 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niską wagą, zapewniając tym samym wygodne użytkowanie. Obiektyw ten sprawdzi się w wielu różnych rodzajach fotografii - krajobrazowej, reportażowej, dokumentalnej, portretowej (portrety środowiskowe) czy ślubnej. Model ten charakteryzuje się znakomitą jakością w całym obszarze kadru.

W połączeniu z precyzyjnym i cichym systemem AF o wyjątkowej charakterystyce śledzenia poruszających się obiektów model ten jest świetną propozycją dla wszystkich fotografów i filmowców. Instrument jest kompatybilny z aparatami z matrycami pełnoklatkowymi i APS-C (w przypadku przymocowania go do aparatu drugiego typu kąt widzenia odpowiada ogniskowej 52,5 mm)

image

Doskonała jakość i mobilność

Maksymalna przysłona f/1.8 łączy się w tym obiektywie z kompaktowymi rozmiarami. Przy wadze wynoszącej zaledwie 280 g i wymiarach 65,6x73 mm obiektyw staje się bardzo poręcznym narzędziem, który możesz z łatwością zabrać na każdą sesję czy w dowolną podróż.

Obiektyw oferuje znakomitą jakość obrazu. Dzięki zastosowaniu 9-listkowej kołowej przysłony i dużej światłosiły możliwe jest uzyskanie niezwykle plastycznego oraz subtelnego efektu bokeh. Zaawansowana konstrukcja optyczna obejmuje soczewkę asferyczną, co pozwala na skuteczne kompensowanie aberracji i zapewnienie wysokiej rozdzielczości obrazu. Dodatkowo obiektyw ten oferuje minimalną odległość ostrzenia wynoszącą zaledwie 22 cm przy maksymalnym powiększeniu 0,24x.

image

Uniwersalność

Ogniskowa obiektywu pozwala na zastosowanie go w wielu rożnych rodzajach fotografii. Dla matryc APS-C kąt widzenia będzie odpowiadał standardowej ogniskowej dla formatu 35 mm (po uwzględnieniu mnożnika ogniskowej wyniesie ona 52,5 mm). Obiektyw wykorzystuje przycisk blokady ostrości, który został umieszczony na obudowie tak, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania. Co więcej można zdefiniować jego funkcję. Przełącznik trybu ostrości umożliwia natychmiastową zmianę sposobu pracy systemu ustawiania ostrości z AF na MF i na odwrót. System Linear Response MF pozwala na niezwykle precyzyjne ręczne ostrzenie.

Obudowa obiektywu została uszczelniona, dzięki czemu jest odporna na działanie pyłu, kurzu i wilgoci. Możesz więc wykorzystać go z uszczelnionymi korpusami Sony w każdych warunkach.

image

Szybki, cichy i celny AF

Obiektyw zapewnia szybkie, precyzyjne i ciche działanie automatyki ostrości. Charakterystyka działania pozwala użytkownikowi Sony FE 35 mm f/1.8 skupić się na tym co najważniejsze - fotografowaniu lub filmowaniu. Fotografując tym modelem możesz być pewny ostrości w praktycznie każdej sytuacji zdjęciowej.

image

Dane techniczne:

Oznaczenia :    FE 35 mm f/1.8

Ogniskowa [mm]:    35 mm

Kąt widzenia [stopnie]:    63,5

Przysłona [f/]:    1.8

Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:    1.8

Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:    1.8

Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:    22

Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:    22

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:    22

Stabilizacja:    brak

Budowa:    11 elementów w 9 grupach

Skala odwzorowania:    0,24x

Bagnet:    Sony FE (pełna klatka)

Średnica filtra [mm]:    55

Waga [g]:    280

Wymiary (średnica x długość) [mm]:    73x66 mm

image
Stan Powystawowy
Kod producenta SEL35F18FE
Marka Sony
Model SEL35F18F.SYX Series
Waga produktu 280
Szerokość produktu 6.56
Głębokość produktu 7.3
Załączone wyposażenie automatyczna ostrość
Stabilizacja nie
Mocowanie Sony E
Ogniskowa 35 mm
Przysłona f/1.8
Typ ogniskowania stałoogniskowe
Typ obiektywu szerokokątny
Ustawianie ostrości autofocus
Średnica filtra 55
Liczba listków przysłony 9
Obiektyw do matryc APS-C, pełna klatka
Minimalny dystans ostrzenia 22
Konstrukcja (liczba elementów) 11
The Signature Of The
Email
Ask a question