• Obiektyw Sigma 70/2.8 DG Art Macro SONY GW FV HiT

No goods
2199.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Obiektyw Sigma 70/2.8 DG Art Macro SONY

STAN: NOWY

Otwarte opakowanie

image

Pierwszy obiektyw makro z doskonałej linii Art

Na konstrukcję optyczną obiektywu Sigma A 70 mm f/2.8 DG Macro składa się w sumie aż 6 soczewek specjalnych - elementy wykonane ze szkieł niskodyspersyjnych SLD i FLD oraz asferycznych. Tak zaawansowana konstrukcja pozwoliła osiągnąć ostry obraz w całym kadrze, a dodatkowo udało się również uzyskać obraz praktycznie wolny od zniekształceń geometrycznych (dystorsji). Skala odwzorowania 1:1 pozwala na wykonywanie zdumiewających zbliżeń miniaturowych obiektów. Obiektyw ten należy do linii premium Art, która zapewnia bezkompromisową jakość obrazowania.

image

Doskonała jakość optyczna linii Art

Sigma A 70 mm f/2.8 DG Macro należy do prestiżowej serii Art. Produkty z serii Art wyróżniają się wybitną jakością obrazu. Nie inaczej jest w tym przypadku - na konstrukcję optyczną składa się w sumie aż 6 soczewek specjalnych, wśród których znajdują się szkła niskodyspersyjne SLD i FLD oraz asferyczne. Tak zaawansowana konstrukcja pozwoliła osiągnąć ostry obraz w całym kadrze. Co więcej, obraz jest praktycznie pozbawiony nie tylko zniekształceń geometrycznych, ale również aberracji chromatycznej.

image

Szybki, cichy i precyzyjny silnik AF

Precyzyjny i niezwykle szybki silnik prądu stałego umożliwia płynne ustawianie ostrości w trybie AF i doostrzanie za pomocą trybu ręcznego MF, bez konieczności dodatkowego przełączania pomiędzy trybami. System wewnętrznego ogniskowania maksymalizuje prędkość działania silnika AF. Dzięki temu obiektywowi możesz mieć pewność, że uda Ci się uchwycić decydujący moment, a ostrość będzie zawsze tam, gdzie chcesz. Dodatkowo specjalnie zoptymalizowano algorytm odpowiedzialny za obsługę systemu AF, tak aby radził sobie bezproblemowo także w przypadku tej nieco cięższej konstrukcji makro.

image

Obiektyw makro

Maksymalne powiększenie wynoszące 1:1 sprawia, że obiektyw ten zapewnia świetny obraz makro. Możesz go wykorzystać podczas realizowania zdjęć owadów, kielichów kwiatów, biżuterii czy innych miniaturowych obiektów. Odkrywaj ich piękno i pokazuj to, co pozostaje niedostrzegalne gołym okiem. Jasność f/2.8 i 9-listkowa przysłona zapewniają piękny efekt bokeh, pozwalający na swobodne odseparowanie głównego motywu od tła.

image

Niezawodny obiektyw

Sigma A 70 mm f/2.8 DG Macro ma uszczelnienia na łączeniach, które zapobiegają przenikaniu pyłu i wilgoci. Dzięki temu obiektyw ten może być wykorzystywany w zapylonym środowisku i o podwyższonej wilgotności. Przyda się to w szczególności podczas fotografowania owadów w ich naturalnym środowisku, gdzie można wielokrotnie spotkać się z mgłą czy rosą. Całość dopełnia wytrzymały, mosiężny bagnet.

image

Kompatybilność

Obiektyw jest kompatybilny z aparatami wyposażonymi w matrycę formatu 35 mm, co oznacza, że może być z powodzeniem używany z urządzeniami wykorzystującymi sensory pełnoklatkowe i APSC. Dodatkowo pozwala na wykorzystanie funkcji korekcji aberracji dostępnej w aparatach Canon i konwertera MC-11 (sprzedawany oddzielnie), który umożliwia współpracę z aparatami Sony E.

Podobnie jak inne produkty z linii Art, Contemporary oraz Sports również Sigma A 70 mm f/2.8 DG Macro jest kompatybilna ze stacją dokującą Sigma USB Dock, która pozwala na precyzyjną kalibrację autofokusa, stabilizację optyczną (o ile obiektyw jest w nią wyposażony), aktualizację oprogramowania i tworzenia profili ustawień w domowym zaciszu.

Ze względu na konstrukcję obiektywu i wysuwające się elementy, nie ma możliwości zamocowania lamp pierścieniowych/macro

image

Dane techniczne:

Ustawianie ostrości:    autofokus

Oznaczenia :    A 70 mm f/2.8 DG Macro Canon

Ogniskowa [mm]:    70

Kąt widzenia [stopnie]:    34.3

Przysłona [f/]:    2.8

Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:    2.8

Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:    22

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:    25

Stabilizacja tak/nie:    brak

Budowa słuchawek:    13 elementów / 10 grup

Skala odwzorowania:    1:1

Osłona przeciwsłoneczna:    tak

Średnica filtra [mm]:    49

Waga [g]:    515

Wymiary (średnica x długość) [mm]:    105.8 x 70.8

image
Stan Nowy
Kod producenta OSSE70/2.8_A_DG_MACRO
Marka Sigma (2)
Model Art 70mm F2.8 DG Macro
Konstrukcja skala ostrości
Waga produktu 515
Szerokość produktu 7.7
Wysokość produktu 7.7
Głębokość produktu 10.6
Załączone wyposażenie automatyczna ostrość
Stabilizacja nie
Mocowanie Sony E
Ogniskowa inna
Przysłona f/2.8
Typ ogniskowania stałoogniskowe
Typ obiektywu makro
Ustawianie ostrości autofocus
Średnica filtra 49
Liczba listków przysłony 9
Obiektyw do matryc APS-C, pełna klatka
Minimalny dystans ostrzenia 25
Konstrukcja (liczba elementów) 13
The Signature Of The
Email
Ask a question