• Obiektyw Nikon Z Nikkor Z 50 f/1.8 S GW FV OKAZJA!

2599.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Obiektyw NIKON NIKKOR Z 50 MM F/1.8 S

STAN: NOWY

Otwarte opakowanie

image

Właśnie tak wyglądają uczucia

Zatańcz ze światłem. Doskonała jakość optyki obiektywu Nikkor Z 50 mm f/1.8 S daje Ci standardową ogniskową dla matrycy pełnoklatkowej, która stanowi niezwykle uniwersalne narzędzie. Wykorzystaj 9-listkową przysłonę gwarantującą niezwykle plastyczny efekt bokeh, aby tworzyć nastrojowe obrazy.

Wszechstronność serii Z

Światłosiła f/1.8 i niesamowita moc radzenia sobie ze światłem aparatów serii Z sprawiają, że obiektyw Nikkor Z 50 mm f/1.8 S zagwarantuje Ci zdumiewające rezultaty. Możesz nim rejestrować zarówno słabo oświetlone sceny, jak i szybką akcję. Uzyska więcej szczegółów, głębi i kolorów w każdym zdjęciu oraz filmie, które rejestrujesz.

Podejdź bliżej

Minimalny dystans ostrzenia wynoszący zaledwie 40 cm pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad kadrem. Pracuj naturalnie, fotografując zarówno bohatera swojej opowieści, jak i jego otoczenie. Podejdź bliżej, aby ukazać jego emocje. Wszystko zależy od Twojej wizji. Pływające soczewki zapewnią perfekcyjną ostrość nawet w trakcie fotografowania z bliska.

image

Bądź precyzyjny

Światłosiła wynosząca f/1.8 zapewnia świetne działanie przy małej ilości światła i plastyczne rozmycie tła. Osiągnij pożądane rezultaty bez konieczności ustawiania ekstremalnych wartości czułości ISO. Obiektyw wykorzystuje elektromagnetyczną przysłonę, która zwiększa precyzję w trakcie wykonywania szybkich zdjęć seryjnych. Wyjątkowa rozdzielczość obiektywu Nikkor Z 50 mm f/1.8 S umożliwia wierne odwzorowanie każdego elementu sceny.

Nikkor Z 50 mm f/1.8 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system wielokrotnego ustawiania ostrości i wiele silników AF. Dzięki temu ustawiają i utrzymują ostrość dokładnie tam, gdzie chcesz. Całość odbywa się bezgłośnie i płynnie, wykorzystując silnik krokowy, co pozwala na zastosowanie obiektywu także podczas filmowania.

Zaawansowana konstrukcja

Opracowane przez firmę Nikon powłoki nanokrystaliczne powłoki przeciwodblaskowe ograniczają powstawanie flar i refleksów, umożliwiając uzyskanie znakomitych efektów, nawet pracując pod światło. Obiektyw doskonale sprawdzi się również w trakcie fotografowania w miejscach oświetlonych wieloma źródłami światła, wśród których znajdują się te padające bezpośrednio na przednią soczewkę.

Ograniczenie aberracji komatycznej umożliwia wierne odwzorowanie punktowych źródeł światła, takich jak np. latarnie uliczne, które rzeczywiście na zdjęciach wyglądają jak punkty. O wyjątkową kolorystykę dbają soczewki asferyczne w tym ze szkła ED. Ponadto zapewniają wysoki kontrast fotografii. Obiektyw doskonale komunikuje się z aparatem Z, umożliwiając świetną kompensację dystorsji. Ciesz się doskonałą ostrością i liniami, które pozostaną proste.

image

Szerokie horyzonty

Aparaty Nikon Z posiadają mocowanie o bardzo dużej średnicy, co pozwala na uchwycenie większej ilości światła przez matrycę. Dodatkowo aparat oferuje bardzo mała odległość między mocowaniem a pełnoklatkowym sensorem, co jeszcze bardziej minimalizuje straty światła. Rezultatem tego rozwiązania jest znakomita ostrość od krawędzi do krawędzi obrazu w całym zakresie ogniskowych.

System wielokrotnego ogniskowania gwarantuje działanie systemu ustawiania ostrości z niezwykłą precyzją i płynnością. Inżynierom udało się zredukować efekt "oddychania" obiektywu i przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

Ostrość w każdych warunkach

Obiektyw Nikkor Z 50 mm f/1.8 S wykorzystuje system redukcji drgań dostępny w aparacie, co umożliwia fotografowanie bez użycia statywu nawet przy bardzo małej ilości światła. Wykorzystasz go także podczas nagrywania wideo, eliminując drgania rąk bez użycia dodatkowych akcesoriów.

image

Panuj nad wszystkim

Moletowany pierścień umożliwia płynną i intuicyjną obsługę. Poza wykorzystaniem go do manualnego ustawiania ostrości, możesz wykorzystać go także podczas pracy z trybem AF. W takiej sytuacji możesz przypisać do niego wartości ISO lub korzystać intuicyjnie z kompensacji ekspozycji. Manualne ustawianie ostrości reaguje na prędkość obrotu pierścieniem, co zwiększa precyzję ręcznego ostrzenia.

Bezgłośna praca pierścienia umożliwia regulację przysłony pozbawioną kliknięć. Funkcja ta pozwala na bezproblemowe wykorzystanie obiektywu w trakcie filmowania.

Uszczelnienia obejmujące każdą ruchomą cześć obiektywu sprawiają, że konstrukcja jest odporna na kurz i wilgoć , co pozwoli Ci na fotografowanie w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowano powłokę fluorową, która chroni przed brudem, pyłem, kurzem i wodą, jednocześnie nie wpływając na jakość uzyskiwanego obrazu.

image

Dane techniczne:

Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 50 mm

Zoom optyczny: nie

Zakres ustawiania ostrości [cm]: 50 mm

Bezprzewodowa praca zdalna: tak

Średnica filtra [mm]: 62

Jasność obiektywu [f/]: f/1.8

Średnica obiektywu [mm]: 62

Kąt widzenia [stopnie]: format FX: 47°, format DX: 31°30'

Wymiary (średnica x długość) [mm]: ok. 76x88,5 mm

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 40

Osłona przeciwsłoneczna: w zestawie

Przysłona [f/]: f/1.8

Bagnet: Nikon Z

Ogniskowa [mm]: 50

Stabilizacja: brak

image
Stan Nowy
Kod producenta JMA001DA
Marka Nikon
Model Nikkor Z 50 f/1.8 S
Waga produktu 415
Głębokość produktu 8.65
Załączone wyposażenie Torba w zestawie
Stabilizacja nie
Mocowanie Nikon Z
Ogniskowa 50 mm
Przysłona f/1.8
Typ ogniskowania stałoogniskowe
Typ obiektywu standardowy
Ustawianie ostrości autofocus
Średnica filtra 62
Liczba listków przysłony 9
Obiektyw do matryc APS-C, pełna klatka
Konstrukcja (liczba elementów) 12/9
The Signature Of The
Email
Ask a question