• Namiot rodzinny Vango Odyssey Air 500 MEGA OKAZJA!

1799.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Namiot rodzinny Vango Odyssey Air 500

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image

Odyssey Air 500 to nadmuchiwany namiot z belkami powietrznymi zamiast klasycznych kijków. W rzeczywistości Vango była prawdopodobnie pierwszą marką, która zaczęła budować takie namioty kilkadziesiąt lat temu. Masz więc 3 belki i dołączoną pompę, a dwie osoby mogą ją ustawić w około 8 – 10 minut.

Namiot nie jest wolnostojący , więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest przybicie jego rogów do ziemi. Należy pamiętać, że ten namiot nie powinien być mieszany z innym namiotem tej samej marki i o podobnej nazwie, Vango Airbeam Odyssey Air 500 Villa Tent .

Projekt świateł : Jest to termin, którego Vango używa do swoich namiotów z ciemną konstrukcją (lub ciemnym pokojem). Oznacza to, że masz zewnętrzny namiot z wodoodporną powłoką, a także wewnętrzny mniejszy kokon z ciemniejszym materiałem. Więc kiedy całkowicie zamkniesz namiot, olśnienie jest zmniejszone i możesz spać dłużej rano.

Hybrydowa jednowarstwowa konstrukcja: Namiot jest dwuwarstwowy w części sypialnej, w której wewnętrzny namiot jest przymocowany do zewnętrznej powłoki. Strefa do siedzenia to konstrukcja jednowarstwowa.

Typ tunelu : Masz 3 wstępnie ustawione pod kątem łuki powietrzne, które podpierają namiot, co daje mu profil tunelowy i wysoki sufit w większej części namiotu o wysokości 76,8 cala (195 cm).

Namiot 3-pokojowy : Są tutaj dwie główne części, patrz plan piętra poniżej, część wypoczynkowa i strefa sypialna. Ten ostatni jest wyposażony w przegrodę, dzięki czemu można go podzielić na dwie części, jedną dla 2 osób, a drugą dla 3 osób. W sumie masz w środku 3 jednostki.

image

Dla kogo to jest

Rozmiarami deklarowana pojemność Odyssey Air 500 to 5 osób. Zobacz więc plan piętra, aby zdać sobie sprawę, czy to wystarczy, czy nie:

Wymiary i plan piętra.

Tutaj masz powierzchnię 160 stóp² (14,88 m²), co daje 32 stopy² (3 m²) na osobę. Jest to więc bardzo rozsądna liczba, a namiot rzeczywiście może spokojnie pomieścić 5 osób. Duża część wypoczynkowa dodaje wiele do jego życia.

Seasons-smart, namiot jest z bardzo wysoką wodoodporność do 4000 mm . To znowu bardzo imponująca liczba, więc namiot z pewnością ochroni Cię przed deszczem w każdej sytuacji pogodowej. To prawdziwy 3-sezonowy namiot zaprojektowany przez firmę zlokalizowaną w Szkocji, więc wyobraź sobie, że wiedzą, czym jest prawdziwy deszcz.

Projekt i konstrukcja namiotu są takie, że nie jest on tak dobry w ciepłym klimacie. Widziałem ludzi narzekających, że jest w nim za gorąco; nie szukali właściwie i nie czytali o cechach namiotu. Ale będzie to doskonałe narzędzie kempingowe w chłodniejszym i mokrym miejscu .

Namiot idealny dla grup zorganizowanych oraz dla rodziców z dziećmi. Część wypoczynkowa to przyjemna przestrzeń do organizowania życia w obozie.

Waga i wymiary po spakowaniu są takie, że można go przewozić nawet na motocyklu. W każdym razie jest to narzędzie kempingowe dla miejsc z dojazdem zmotoryzowanym.

image

Materiały i organizacja

Widziałeś już plan piętra i strukturę pomieszczeń. Tutaj, aby podkreślić, że masz dwoje drzwi, jedne przednie i jedne boczne. Ta ostatnia jest bez siatki, litość, nie mogę zrozumieć logiki tego.

W salonie jest podłoga, ale podłoga nie jest wszyta ; jest z nim połączony. Oznacza to, że możesz go również wyjąć, gdy chcesz go wyczyścić lub gdy nie chcesz go w salonie. Jednak namiot wewnętrzny (miejsce do spania) jest całkowicie osobno wyłożony podłogą, a tutaj jest podłoga wanny, więc jest to namiot w namiocie. Zwróć uwagę, że Capri 600 tej samej marki ma wszytą podłogę.

Przegroda w strefie spania jest przełączana, dzięki czemu zapewnia minimalną prywatność w razie potrzeby, ale można ją odsunąć, gdy nie jest używana. Dwoje drzwi wewnętrznych jest częściowo z siatki, dzięki czemu w części sypialnej masz całkowitą ochronę przed owadami, a wentylacja powinna być wystarczająca. Wspomniałem już, że jest to strefa „zgaszona”, dzięki czemu można spać w ciągu dnia.

image

Wywietrznik pod oknem.

W salonie są 3 okna i wszystkie są z przezroczystymi panelami PCV, patrz zdjęcia powyżej. Jest to więc raczej zamknięta przestrzeń, bez siatki wokół, ale pod dużym oknem jest otwór wentylacyjny, pokazany powyżej.

Powłoka namiotu to w pełni wodoodporny i wytrzymały materiał, poliester 70D . Podłoga to wodoodporna PE , wytrzymała i wytrzymała tkanina. Wszystkie szwy są fabrycznie podklejone.

Masz również kilka mniejszych kieszeni do przechowywania i punkt do zawieszenia latarni. Namiot wyposażony jest w opatentowany system Tension Band System (TBS II), który stabilizuje namiot w niesprzyjających warunkach, np. przy silnym i zmiennym wietrze. Taśmy są napięte i zamocowane na słupie w 3 punktach, aby ograniczyć ruchy na boki. Możesz go schować przy spokojnej pogodzie, na paskach znajdują się sprzączki.

image

Dane techniczne:

Typ: 5-osobowy namiot z belką powietrzną

Waga: 35 funtów (15,9 kg)

Wymiary (dł. x szer.): 183,1 x 126 cali (465 x 320 cm)

Powierzchnia podłogi: 160 stóp² (14,88 m²)

Powierzchnia na osobę: 32 ft² (3 m²)

Wysokość szczytu: 76,8 cala (195 cm)

Rozmiar po spakowaniu: 27,6 x 13,4 x 13,4 cala (70 x 34 x 34 cm)

Dodatkowe informacje

  • Odciągi o wysokiej widoczności
  • Testowany na warunki pogodowe zgodnie z europejską normą EN5912 przez certyfikowane centrum testowe
  • Torba Easypack Carry Bag, powiększona i wykonana o 50% większej objętości
  • Przestronne sypialnie o standardowej wielkości ISO
image
Kod producenta 1772489917
Model Odyssey Air 500
The Signature Of The
Email
Ask a question