• NIANIA ELEKTRONICZNA Miniland Baby 89175 Quad View

659.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image
image

Elektroniczna niania z monitorem Miniland Digimonitor 3,5"

image
image
image
  • Quad View
  • Funkcja wibracji.
  • Aktywacja hałasu z regulowaną intensywnością
  • robienie zdjęć i filmów
  • Śledzenie do 4 kamer jednocześnie.
image

Elektroniczna niania dostępna z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym: Dzięki aplikacji eMyBaby możesz zobaczyć dziecko na komputerze, tablecie lub smartfonie z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Ustawianie opcji z ekranu dotykowego: Za pomocą ekranu dotykowego można sterować parametrami obu urządzeń, takimi jak głośność, oświetlenie nocne czy odtwarzanie melodii.

Ciche alerty dzięki funkcji wibratora: Idealny w chwilach, gdy wymagana jest cisza lub w hałaśliwym otoczeniu. Jest również bardzo przydatny dla osób z problemami ze słuchem. Aktywacja głosowa i wykrywanie ruchu:

Czułość obu funkcji można dostosować do przyzwyczajeń dziecka. Technologia ECOTECH o niskim poziomie emisji i niskim zużyciu energii: Urządzenie zapewnia 2 poziomy transmisji w zależności od żądanego zasięgu. Ponadto nie wysyła żadnego sygnału w stanie spoczynku. Zobacz do 4 kamer jednocześnie: Quad View umożliwia jednoczesne oglądanie obrazu z maksymalnie czterech kamer na ekranie.

Czujnik temperatury i ostrzeżenie: Możesz ustawić alerty dla zbyt wysokich lub zbyt niskich temperatur. Ostrzeżenie o karmieniu i inne alerty: Urządzenie umożliwia aktywację ostrzeżeń o porach karmienia, zmianie pieluszki itp.

image
image
image
image
Stan Nowy
Kod producenta B01EEN9DGU
Marka Miniland
Kolor biel
Funkcje kamera, nagrywanie, wskaźnik poziomu baterii
Wyświetlacz LCD
Zasilanie sieciowo-akumulatorowe
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie