• NIANIA ELEKTRONICZNA AUDIOLINE V300 WATCH&CARE

279.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image

NIANIA ELEKTRONICZNA AUDIOLINE V300 WATCH&CARE

image

ZESTAW POWYSTAWOWY, W OPAKOWANIU ORYGINALNYM, MOŻE POSIADAĆ DROBNE RYSKI

Dla ciebie i dla nas bezpieczeństwo i zdrowie twojego noworodka jest dla nas szczególnie ważne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu chcemy wesprzeć Cię najlepiej, jak to możliwe, w rodzicielstwie.

Bacznie obserwujemy Twoje dziecko, aby zapewnić Ci maksymalną swobodę ruchów. Teraz możesz oglądać swoje dziecko śpiące, nawet jeśli nie jesteś w pobliżu.

Watch & Care V300 zapewnia bezpieczeństwo w dzień i w nocy. Dzięki zintegrowanej funkcji głosowej i wideo jesteś informowany akustycznie o każdym ruchu, a dzięki zintegrowanej kamerze wideo możesz szybko przekonać się, że Twoje dziecko ma się dobrze. Różne kolorowe diody od zielonego do czerwonego sygnalizują głośność dzwonka Twojego dziecka.

Cyfrowy, bezprzewodowy system nadzoru A / V

Kamera przechylana elektrycznie

Funkcja interkomu

kołysanki

nocne światło

Kolorowy wyświetlacz 4,3 "

image
image

Kamera V300 może być obracana pionowo o 110 ° i poziomo o 300 ° elektronicznie za pośrednictwem jednostki sterującej. Niezależnie od tego, czy wolisz miejsce na szafce, czy na stoliku nocnym, aparat można optymalnie ustawić wszędzie.

Umieść kamerę w czystym miejscu w pokoju dziecinnym. Aparat przechwytuje całą powierzchnię łóżka i przesyła obraz bezpośrednio do 4,3-calowego kolorowego monitora na słuchawce. Jednocześnie mikrofon przesyła wszystkie dźwięki z przedszkola do słuchawki. Możesz wyregulować głośność i jasność wyświetlacza.

Szczególnie praktyczny jest zintegrowany interkom na słuchawce. Możesz więc uspokoić swoje dziecko w drodze do pokoju dziecinnego.

Zaufaj spokojnemu uczuciu bycia tam dla swojego dziecka. Dzięki Watch & Care V 300 możesz wykonywać swoją pracę w spokoju lub odpoczynku, wiedząc, że zostaniesz ostrzeżony w razie potrzeby.

Aby uzyskać maksymalną elastyczność, sygnał 2,4 GHz przenika ściany, podłogi i sufity. W optymalnych warunkach zasięg transmisji wynosi do 100 metrów. Aby zapewnić optymalną transmisję, urządzenie automatycznie wybiera pomiędzy 19 kanałami. Aby nie tęsknić za dzieckiem nawet w hałaśliwym otoczeniu, można dodatkowo aktywować alarm wibracyjny.

image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta V300
Marka Audioline
Kolor biel
Funkcje kamera, termometr, wskaźnik poziomu baterii
Wyświetlacz LCD
Zasilanie sieciowo-akumulatorowe
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie