• NAWIGACJA TOMTOM GO CAMPER GPS ŚWIAT WIFI OKAZJA!

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

NAWIGACJA TOMTOM GO CAMPER GPS ŚWIAT WIFI OKAZJA!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Nawigacja TomTom GO Camper

Wykorzystaj każdą chwilę podróży z nawigacją po wyznaczonych trasach. Niezawodne urządzenie GO Camper poprowadzi Cię po niesamowitych drogach, uwzględniając typ Twojego pojazdu.

Trasy można z łatwością przesyłać do urządzenia GO Camper i edytować za pomocą aplikacji TomTom MyDrive. Dzięki wstępnie zainstalowanym trasom dla kamperów możesz poznać wiele nowych miejsc, nie martwiąc się o dojazd.

TomTom GO Camper to dedykowane urządzenie nawigacyjne z funkcją wyznaczania tras dla kamperów i pojazdów z przyczepą kempingową. Posiada załadowaną listę użytecznych miejsc dla tego typu pojazdów.

Urządzenie posiada fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi.

Dzięki ruchomemu uchwytowi magnetycznemu, mocowanie urządzenia nawigacyjnego dla kamperów i pojazdów z przyczepą kempingową jest tak łatwe, że nie musisz sobie tym zaprzątać głowy.

Wyświetlacz o przekątnej 6 cali

Nawigacja TomTom Start GO Camper wyposażona jest w kolorowy ekran pojemnościowy o przekątnej 6” i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność.

W pełni interaktywny ekran

Używaj prostych gestów do powiększania i przesuwania zawartości interaktywnego wyświetlacza urządzenia TomTom GO Camper. Dotknij mapy, trasy lub ikon skrótów, aby uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji.

image
image

Asystent pasa ruchu

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Urządzenie TomTom Start GO Camper pozwala z wyprzedzeniem uzyskać wyraźne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania lub zjazdu z autostrady, aby nie przegapić skrętu.

Odkrywaj trasy dla kamperów

Odkryj swoją trasę, wybierając spośród najlepszych dróg. Daj się zainspirować niezwykłym trasom opracowanym przez firmę TomTom lub udostępnionym przez innych miłośników kamperów — są łatwo dostępne i dostosowane do Twojego pojazdu, dzięki czemu możesz się zrelaksować i podziwiać wspaniałe widoki. Planowanie kolejnej wyprawy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Podczas wycieczek postoje są równie ważne, jak sama podróż. Odkryj użyteczne miejsca przeznaczone dla kamperów i pojazdów z przyczepą kempingową. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą użyteczne miejsca znajdujące się na trasie.

Możesz też skorzystać z mapy, aby odszukać takie miejsca znajdujące się w pobliżu. Z łatwością wyszukuj pola kempingowe, postoje, restauracje, malownicze widoki i wiele innych — wszystko z poziomu aplikacji MyDrive w telefonie lub tablecie.

image
image

Mapy TomTom

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą ponad 100 krajów świata masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO Camper posiada fabrycznie zainstalowaną mapę regionalną oraz opcję bezpłatnego i dożywotniego* pobrania dodatkowych map z całego świata za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Aby sprawdzić dostępne do pobrania mapy regionalne, odwiedź stronę internetową producenta - firmy TomTom.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria (75%), Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia (52%), Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja (82%), Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja (92%), Ukraina (65%), Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Połączenia drogowe / kraj:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Dane techniczne:

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Funkcje nawigacji

Asystent pasa ruchu

Dostęp do najbliższych miejsc POI

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Informacje o fotoradarach

Informacje o korkach

Inteligentne szukanie adresów

Komunikaty głosowe

Ostrzeżenia dla kierowcy

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości

Wyznaczanie trasy

Widok skrzyżowań w 3D

Widok terenu 3D

Zgodność z Siri i Google Now

Pamięć wbudowana

16 GB

Typ wyświetlacza

Dotykowy, pojemnościowy

Przekątna wyświetlacza

6"

Rozdzielczość wyświetlacza

800 x 480 px

Moduł Bluetooth

Wbudowany

Czytnik kart pamięci

Karty microSD

Złącza

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Micro USB - 1szt.

Źródło zasilania

Wbudowany akumulator

Zapalniczka samochodowa

Dodatkowe informacje

Wbudowany mikrofon

Obsługa nawigacji za pomocą głosu

Zestaw głośnomówiący

QuickGPSfix

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Wysokość

105 mm

Szerokość

163 mm

Grubość

19 mm

Waga

262 g

Stan Nowy
Marka TomTom
Rodzaj brak informacji
Model GO CAMPER
Dostawca map TomTom
Przekątna ekranu 6
Aktualizacja mapy dożywotnio
Mapy w zestawie Świat
The Signature Of The
Email
Ask a question