• NAWIGACJA CIĘŻAROWA GARMIN DEZL 770 LMT-D 7'' OKAZJA HIT!

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

NAWIGACJA CIĘŻAROWA GARMIN DEZL 770 LMT-D 7'' OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Nawigacja Garmin Dezl 770 LMT Europa

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Garmin Dezl 770 LMT to nawigacja przeznaczona dla kierowców ciężarówek. Urządzenie pokazuje informacje na dużym, 7-calowym wyświetlaczu.

Nawigacja zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 7 cali

Urządzenie Garmin Dezl 770 LMT wyposażone jest wyraźny, kolorowy, 7-calowy ekran pojemnościowy z białym podświetleniem, który jest dobrze widoczny w kabinie. Wyświetlacz ten posiada wysoką rozdzielczość - 800x480 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

image
image

Szczegółowe mapy Europy

Mapy Here to łatwy i pewny sposób na odnajdywanie drogi na terenie Europy. Podaj cel podróży, wybierz jedną z proponowanych tras i ruszaj w drogę. Dzięki ogromnej bazie adresów i POI możesz precyzyjnie zaplanować całą trasę, wplatając w nią miejsca, które chcesz odwiedzić. Tobie pozostaje zasiąść za kierownicą i cieszyć się jazdą.

Urządzenie Dezl 770 LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu oraz ładunku.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 45 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (brak sieci dróg), Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Urządzenie Dezl 770 LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

image
image

Zaawansowany tryb ciężarowy

Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu.

Urządzenie Dezl 770 LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu oraz ładunku.

Prosty profil ciężarówki pozwala zmienić rozmiar przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Łatwe kształtowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.

Dane techniczne:

Mapy

Polska

Europa

Funkcje nawigacji

Asystent pasa ruchu

Komunikaty głosowe

Obsługa kamery cofania

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości

Wyznaczanie trasy

Trasa pełna zakrętów

Tryb ciężarowy

Widok skrzyżowań w 3D

Widok terenu 3D

Typ wyświetlacza

Dotykowy, pojemnościowy, IPS

Przekątna wyświetlacza

7"

Rozdzielczość wyświetlacza

800 x 480 px

Moduł Bluetooth

Wbudowany

Złącza

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Micro USB - 1szt.

Dodatkowe informacje

Wbudowany mikrofon

Obsługa nawigacji za pomocą głosu

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Wysokość

122 mm

Szerokość

196 mm

Grubość

25 mm

Waga

438 g

Stan Powystawowy
Kod producenta 010-01343-10
Marka Garmin
Kolor czarny
Rodzaj ciężarowa
Funkcje asystent pasa ruchu, ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości, sterowanie głosowe
Model Dezl 770 LMT-D
Komunikacja Bluetooth
Złącza czytnik kart pamięci
Dostawca map GARMIN (2)
Przekątna ekranu 7
Aktualizacja mapy dożywotnio
Mapy w zestawie Europa
Szerokość produktu 19.81
Wysokość produktu 12.11
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.438
Zasięg dołączonej mapy Europa
Pamięć wewnętrzna 8 GB
The Signature Of The
Email
Ask a question