• Mini kamera Sony HDR-CX625 Full HD (1920 x 1080)

No goods
1599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Kamera Sony Handycam HDR-CX625

STAN: POWYSTAWOWA

image

Amatorska kamera cyfrowa

Sony Handycam HDR-CX625 to uniwersalna kamera o wielkich możliwościach, cechująca się prostą obsługą dzięki intuicyjnemu menu. Obiektyw o 30-krotnym zoomie optycznym pozwala na wykonywanie ujęć szerokokątnych jak i przybliżeń odległych obiektów. Wszystko to czyni filmowanie jeszcze przyjemniejszym.

image

Stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot™ — 5-osiowy inteligentny tryb aktywny

Wykorzystanie stabilizacji obrazu redukuje drgania kamery, zapewniając obraz wolny od falowania obrazu w całym zakresie ogniskowych, nawet w niesprzyjających warunkach. Inteligentny tryb aktywny redukuje drgania w pięciu kierunkach zapewniając stabilny obraz nawet podczas biegu.

Uchwyć najważniejszy moment dzięki szybkiemu mechanizmowi AF

Zastosowany w kamerze autofokus oparty na detekcji kontrasu działa niezwykle szybko i precyzyjnie dzięki inteligentnemu systemowi, który odpowiada za minimalizację ruchów obiektywu, przewidywanie zakresu AF oraz przyspieszenie napędu obiektywu. Pozwala to na skrócenie reakcji i uchwycenie wszystkich ważnych chwil.

image

Nagrywanie poklatkowe

Handycam HDR-CX625 umożliwia rejstrację zdjęć przez długi czas ze stałą, określoną częstotliwością między poszczególnymi ujęciami, edycję całych sekwencji zdjęć w postprodukcji, a także odtwarzanie zdjęć jako filmu poklatkowego.

Szerokokątny obiektyw- do 26,8mm

Zastosowany w kamerze obiektyw pozwala na ustawienie minimalnej ogniskowej 26,8mm dzięki czemu można objąć większą część krajobrazu czy pomieszczenia. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie wtedy gdy nie można oddalić się od obiektu.

image

Automatyczny montaż (Highlight Movie Maker)

Pozwala przyspieszyć proces montażu materiału. Wystarczy zaznaczyć podczas nagrywania najwazniejsze fragmenty, a kamera automatycznie zsynchronizuje fragmenty filmu z wybraną ścieżką dźwiękową.

Nagrywanie filmu w dwóch formatach

Kamera pozwala na jednoczesne nagrywanie filmu w dwóch formatach. Pierwszy- XAVC S lub AVCHD zapewnia maksymalną jakość do późniejszej profesjonalnej obróbki i montażu oraz drugi - MP4, plik zajmujący znacznie mniej miejsca pozwalający na natychmiastowe udostępnienie nagrania.

Sterowanie i udostępnianie jednym dotknięciem

Idąc z duchem czasu Sony pozwala na sterowanie jednym dotknięciem wykorzystując smartfon lub tablet jako wizjer oraz pilot kamery. Wystarczy jedno kliknięcie aby przesłać zdjęcia i filmy z kamery. Instalując aplikację PlayMemories Mobile na smartfonie lub tablecie obsługującym technologię NFC i Androidem unikniesz skomplikowanej konfiguracji. Możesz wykorzystać tę funkcję do wykonywania zdjęć z trudnych do uzyskania perspektyw oraz natychmiastowego wysyłania zdjęć na smartfona. W przypadku gdy nie masz NFC istnieje możliwość ręcznej konfiguracji.

image

USTREAM- strumieniowa transmisja na żywo

Są wydarzenia, które przeżywa się lepiej gdy są oglądane na żywo, dzięki tej funkcji możesz transmitować materiał wysokiej jakości.

Wyjątkowa jakość obrazu

Stosując karty pamięci microSDXC i microSDHC — klasy 10 lub wyższej możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw formatu XAVC S, przeznaczonego dla filmowców stawiających jakość nagrywanego materiału na pierwszym miejscu. Inteligentna kompresja danych sprawia, że rozmiar plików jest dostosowany do możliwości powszechnych urządzeń.

Ręczne ustawienie przysłony i czasu otwarcia migawki

W przypadku trudnych warunków, takich jak praca pod światło czy mała ilość światła możesz własnoręcznie sterować dwoma bardzo ważnymi parametrami zdjęcia, aby uzyskać zamierzone efekty

image

Mikrofon do nagrywania 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego

Nagrania w formacie AVCHD pozwalają na wykorzystanie wysokiej jakości mikrofonu, dzięki czemu uzyskasz czysty, przestrzenny dźwięk podczas seansu w kinie domowym.

My Voice Cancelling

Nagrywasz wydarzenie sportowe i właśnie dopingujesz sportowca, a może rozmawiasz  uczestnikiem filmu? Dzięki tej funkcji łatwo ściszysz głos dochodzący zza kadru.

Zoom optyczny 30x

Dzięki uniwersalnemu obiektywowi z 30-krotnym zoomem optycznym możesz zarówno filmować szerokie plany jak i wykonać ujęcia odległych obiektów. Funkcja Clear Image Zoom pozwala zwiększyć przybliżenie nawet 60-krotnie.

image

Śledzenie ostrości (AF)

System śledzenia ostrości znacznie ułatwia nagrywanie poruszających się obiektów. Wybiera optymalne punkty AF i dostosowuje rozmiar analizowanej strefy do właściwości obiektu. Aby utrzymać ostrość na poruszających się obiektach a następnie je zarejestrować wystarczy dotknąć ekran LCD w miejscu gdzie się znajdują.

Wykrywanie uśmiechu

Działanie tej funkcji polega na automatycznym wykonywaniu zdjęcia, gdy fotografowana lub filmowana osoba uśmiechnie się. Od teraz nie umknie Ci żaden uśmiech!

Funkcja Dual Rec

Pozwala na wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości podczas rejestracji filmu HD.

image

Inteligentna automatyka

Odpowiada za automatyczne rozpoznanie sceny i dobranie optymalnych ustawień, nawet w przypadku kadrów rejestrowanych nocą jak i pod światło. Na ekranie LCD pojawiają się aktualne ustawienia.

Efekty w obrazie

Dostępne gotowe efekty barwne pozwalają puścić wodze fantazji i wzbogadzać nagrania jednym z siedmiu twórczych filtrów (częściowy kolor, zdjęcie retro, high-key: miękki, obraz czarno-biały o dużym kontraście, zabawkowy aparat, kolor pop i posteryzacja) bez wykonywania obróbki na komputerze.

Motion Shot Video

Tworzy wiele kadrów, które następnie nakłada na siebie tworząc wyjątkowe zdjęcie. Umożliwia prześledzenia akcji odbywającej się w ułamku sekundy i przeanalizować jej szczegóły. Podczas odtwarzania można dobierać odstęp czasowy między ujęciami, zatrzymać wyświetlanie i zapisać w formie pliku graficznego.

image

Sterowanie wieloma kamerami

Zwiększ możliwości montażu korzystając z kilku kamer. Sony umożliwia jednoczesne nagrywanie z różnych perspektyw wykorzystując kamerę podłączoną do kamery Handycam lub za pomocą sterowania bezprzewodowego.

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R®

Zastosowanie dużego, zaawansowanego technologicznie sensora pozwala cieszyć się czystym obrazem z niewielką ilością szumu nawet podczas nagrywania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Procesor obrazu BIONZ X™

Zastosowanie zaawansowanego procesora obrazu BIONZ X powoduje, że obraz jest żywy i naturalny. Co więcej przetwarzanie obrazu przebiega zdecydowanie szybciej.

image

Dane techniczne:

Efektywna liczba pikseli - tryb kamera [mln]:    2.29

Efektywna liczba pikseli - tryb aparat [mln]:    2.29

Rozmiar matrycy:    1/5,8

Rozdzielczość:    1920 x 1080

Typ matrycy:    CMOS

Nośnik danych - na film:    microSD/microSDHC/microSDXC

Nośnik danych - na zdjęcia:    microSD/microSDHC/microSDXC

Nagrywanie w rozdzielczości HD:    tak

Ogniskowa ob. kamery (ekwiwalent 35mm) [mm]:    26,8–804 mm

Ogniskowa ob. aparatu (ekwiwalent 35mm) [mm]:    26,8–804 mm

Jasność obiektywu [f/]:    1.8-4.0

Średnica filtra [mm]:    46

Zoom optyczny:    30

Zoom cyfrowy:    350

Rozmiar LCD [cale]:    3.0

Typ LCD:    panoramiczny

Rozdzielczość LCD [piksele]:    960×480

Ekran dotykowy:    tak

Wizjer:    brak

Autofokus:    jest

Efekty barwne:    tak

Zdjęcia:    tak

Rozdzielczość zdjęć:    9,2; 6,9; 2,1; 0,3 megapiksela

Migawka:    od 1/8 do 1/10 000s

Lampa:    jest

Dźwięk:    Wbudowany 5.1-kanałowy mikrofon kierunkowy

Złącze mikrofonowe:    brak

Złącze słuchawkowe:    jest

Złącza:    Stopka akcesoriów;Złącze HDMI;Stereo mini jack;Wejście zasilacza

HDMI:    jest

Wi-Fi:    jest

Waga [g]:    360

Wymiary [mm] - szerokość:    57.5

Wymiary [mm] - wysokość:    66

Wymiary [mm] - głębokość:    130.5

Stabilizacja (typ):    podwójna

image
Stan Powystawowy
Kod producenta Sony HDR-CX625
Marka Sony
Model HDR-CX625
Jakość zapisu Full HD (1920 x 1080)
Stabilizacja Optyczna
Informacje dodatkowe dotykowy wyświetlacz, HDMI
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.84
The Signature Of The
Email
Ask a question