• MONITOR STUDYJNY 1 EVE audio SC204 czarny JEDNA SZTUKA

1199.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

EVE AUDIO SC204 monitory studyjne JEDNA SZTUKA

EVE Audio SC204 to 2-drożne monitory studyjne w linii EVE Audio, o numer wyższe od najmniejszych SC203. Jeśli pracujesz w domu lub w studio przy postprodukcji, to mała para monitorów na pewno nie wpłynie negatywnie na jakość wyników Twojej pracy.

image

EVE Audio SC204 to 2-drożne monitory studyjne w lini EVE Audio, o numer wyższe od najmniejszych SC203. Jeśli pracujesz w domu lub w studio przy postprodukcji, to mała para monitorów na pewno nie wpłynie negatywnie na jakość wyników Twojej pracy. Taki monitor ma być dla Ciebie drugą parą uszu. Mały monitor studyjny SC204 przy swoich niewielkich gabarytach będzie prawdopodobnie najlepiej brzmiącym głośnikiem w takiej konfiguracji pracy.

MAŁE MONITORY STUDYJNE EVE AUDIO SC204

EVE Audio SC204 to 2-drożne monitory studyjne w lini Eve, o numer wyższe od najmniejszych SC203. Jeśli pracujesz w domu lub w studio przy postprodukcji, to mała para monitorów na pewno nie wpłynie negatywnie na jakość wyników Twojej pracy. Taki monitor ma być dla Ciebie drugą parą uszu. Mały monitor studyjny SC204 przy swoich niewielkich gabarytach będzie prawdopodobnie najlepiej brzmiącym głośnikiem w takiej konfiguracji pracy. Głośnik EVE Audio SC204 posiada wygodne wkładki gwintowane na spodzie i z tyłu. W ten sposób można zamontować SC204 na statywie mikrofonowym lub skorzystać z innej opcji montażowej dostępnej na rynku.

image
image

GŁOŚNIK SILVERCRONE

EVE Audio SC204 wykorzystuje 4-calowy głośnik niskotonowy SilverCone z membraną o strukturze plastra miodu. Napędza go zaawansowany system magnetyczny z 1-calową cewką odpowiedzialną za możliwie jak największą liniowości i najkorzystniejsze wychylenie. W rezultacie przy monitorze małych rozmiarów taka konstrukcja daje lepszą dynamikę.

TECHNOLOGIA AMT

Głośnik wysokotonowy AMT to zastrzeżona konstrukcja opracowana EVE Audio. Dokładność i szczegółowość wysokich częstotliwości monitorów EVE w połączeniu z precyzją basu i średniego pasma sprawiają, że SC204 to znakomity głośnik, który znajdzie zastosowanie w małym studio, wozie transmisyjnym (z powodu wielkości) lub jako druga para głośników do głównej kontroli.

image
image

SYSTEM DSP W EVE AUDIO SC204

Każdy głośnik EVE Audio posiada wysokiej klasy sterowanie systemem DSP. Składa się on z pokrętła operacyjnego PUSH oraz zaawansowanego systemu sterowania różnymi ustawieniami filtra. Pokrętło PUSH odpowiada za dokładną regulację głośności, podczas gdy system sterowania ustawieniami filtra będzie dla Ciebie pomocą w dostosowaniu monitorów do swojego sposobu pracy. Silnik DSP obsługuje wysokiej jakości konwerter A/D Burr-Browna, który zapewnia dziewiczą jakość sygnału. Wzmacniacze PWM podłączono bezpośrednio do DSP, przez co nie wymagają dodatkowej konwersji.

Co więcej, EVE Audio zaprojektowało w SC204 duży tylny port prostokątny pozbawiony twardych krawędzi. To jeden z powodów, dla których monitory EVE cieszą się wysoką skutecznością na niższych częstotliwościach. Wysoki poziom ciśnienia akustycznego z ciasnych ścian daje efektywne częstotliwości basowe, które nie powodują zakłócenia portu. Co otrzymujemy w rezultacie? Wysoki, niepowodujący zniekształceń portu poziom ciśnienia akustycznego z mocnymi, skupionymi częstotliwościami basowymi.

image
image
image
  • Dane techniczne
  • Wymiary (SxWxG) [mm] 145 x 230 x 195
  • Wymiary (SxWxG) ["] 5,71 x 9,06 x 7,68
  • Zakres częstotliwości w polu swobodnym (-3 dB) 64 Hz - 21 kHz
  • Głośnik wysokotonowy AMT RS1
  • Głośnik niskotonowy 100 mm / 4 cale
  • Maksymalny SPL na parę 106dBspl
  • Moc wyjściowa (głośnik niskotonowy) 50 W.
  • Moc wyjściowa (głośnik wysokotonowy) 50 W.
Stan Nowy
Kod producenta SC204
Marka EVE audio
Kolor czarny
Model SC204
Rodzaj zestawu 1
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 5
Stan opakowania oryginalne
The Signature Of The
Email
Ask a question