• MONITOR DO LAPTOPA KWUMSY P2 PRO OKAZJA HIT!

No goods
1399.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

MONITOR DO LAPTOPA KWUMSY P2 PRO OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Twoja nowa mobilna stacja robocza: Kwumsy P2 Pro to wielofunkcyjny, potrójny zewnętrzny składany monitor przenośny, dzięki któremu można szybko zbudować osobistą mobilną stację roboczą. Zapewnienie użytkownikom laptopów doskonałego rozwiązania jednoczesnego wyświetlania na wielu wyświetlaczach i na wielu wyświetlaczach różnicowych, które może poprawić wydajność pracy nawet o 200% i zapewnić wydajne przetwarzanie wielozadaniowe. Może obsługiwać tryb komputerowy systemu telefonu komórkowego z systemem Android oraz transmisję audio i wideo.

Obsługa chipsetu MacBooka M1: Potrójne przenośne monitory Kwumsy P2 Pro doskonale rozwiązują problem, z którym chip Macbook M1 nie może rozszerzyć dwóch ekranów. Do rozszerzenia dwóch ekranów potrzebny jest tylko jeden kabel typu C. Obsługuje również ładowanie PD i może ładować laptopa za pośrednictwem przenośnych monitorów. W przypadku niektórych starszych modeli laptopów wyposażonych wyłącznie w interfejsy USB-A, wielofunkcyjny wyświetlacz zewnętrzny Kwumsy P2 Pro może również obsługiwać rozbudowę o dwa wyświetlacze.

image
image

Ulepszona konstrukcja przyjazna dla użytkownika - przenośny monitor Kwumsy P2 Pro to konstrukcja przyjazna dla użytkownika za pomocą jednego przycisku, aby otworzyć stojak o największym rozmiarze i nacisnąć, aby dostosować odpowiedni rozmiar do laptopa. Gdy uchwyt jest przymocowany do górnej części ekranu laptopa, można go łatwo i stabilnie zamocować bez żadnych innych akcesoriów. Obsługuje laptopy o przekątnej od 13,3 do 16,5 cala (maksymalna szerokość 400 mm), a także posiada samoregulowaną podstawę, która sprawia, że ​​monitory nie spadają.

Plug and play: przenośne monitory Kwumsy P2 Pro o przekątnej 13,3 cala mogą niezależnie regulować jasność, kontrast i inne parametry. Jest wyposażony w interfejsy typu C. Może przeprowadzać wielofunkcyjną ekspansję wideo i danych bez podstawy rozszerzeń. Port typu C laptopa, który może obsługiwać wyjście sygnału wideo i zasilanie w jednym, może realizować jednoliniowe wyświetlanie połączenia. Jeden kabel może zasilać dwa przenośne monitory. Port PD może zasilać za pomocą adaptera.

image
Stan Powystawowy
Kod producenta 0000
Marka KWUMSY
Kolor czarny
Model P2 PRO
Złącza inne
Typ matrycy brak informacji
Przekątna ekranu (cale) 13.3
Rodzaj podświetlania inne
Klasa efektywności energetycznej brak
Rozdzielczość natywna 1920 x 1080
The Signature Of The
Email
Ask a question