• Legrand WIDEODOMOFON 300X WI-FI Bticino 363911

Brak towaru
2699.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image
image

Bticino 363911 - Wideo dzwonek bezprzewodowy Class 300 WIFI

ZESTAW NOWY, OPAKOWANIE BYŁO OTWARTE W CELU SPRAWDZENIA KOMPLETNOŚCI

Wideodomofon Legrand BTicino 363911 z monitorem CLASSE 300X13E to kompletny zestaw wideodomofonowy do domku jednorodzinnego z wbudowanym modułem WiFi i funkcją przekierowywania rozmowy na smartfon.

image

2-przewodowy zestaw jednorodzinny z wideodomofonem Classe 300X13E, komunikującym się z aplikacją na smartfonie dzięki łączności wi-fi. Zestawy jednorodzinne mogą być w łatwy sposób rozbudowane o dodatkowe aparaty, jak również do wersji dla domu dwurodzinnego.

Zestaw głośnomówiący dla jednej rodziny z: podłączoną jednostką wideo Classe 300X13E w jasnym wykończeniu z łącznością Wi-Fi, zestawem głośnomówiącym, pętlą indukcyjną, 7-calowym ekranem dotykowym LCD i automatyczną sekretarką do drzwi; Panel przycisków LINEA 3000, kolorową kamerą szerokokątną i czytnikiem zbliżeniowym oraz zestawem kolorowych kart z kluczami i przezroczystymi dyskami zwalniającymi zamek drzwi.

Classe 300X13E może być skonfigurowany do instalacji jednorodzinnych lub dwurodzinnych. Może zarządzać maksymalnie 20 kartami kluczowymi (125 KHz) do elektrycznego zwalniania zamka drzwi (w tym jedną do zarządzania systemem). Tabliczka znamionowa oświetlona białą diodą LED. Panel zewnętrzny może być instalowany na ścianie lub podtynkowy za pomocą określonych akcesoriów: (350020) puszka podtynkowa z (343061) akcesorium podtynkowym - do nabycia osobno. Może być wyposażony w osłonę przeciwdeszczową (343051) - do nabycia osobno. Panel przycisku ma wskaźnik ochrony IP54 - wskaźnik ochrony przed uderzeniami mechanicznymi IK10.

image
image

Dzięki łączności Wi-Fi zintegrowanej z wewnętrzną jednostką wideo możliwe jest powiązanie urządzenia z aplikacją Door Entry (dostępną na Androida i iOS). Możesz zarządzać funkcjami głównej jednostki wewnętrznej wideo (odbieranie połączeń, otwieranie zamka drzwi, aktywowanie panelu wejściowego / jazda na rowerze i dodatkowe aktywacje). Wewnętrzna jednostka wideo ma pamięć połączeń audio / wideo i funkcję pętli indukcyjnej (aby umożliwić korzystanie przez osoby noszące aparaty słuchowe wyposażone w przełącznik T). Posiada klawisze pojemnościowe do sterowania głównymi funkcjami wejściowymi drzwi wideo: zwolnienie blokady drzwi, połączenie zestawu głośnomówiącego, aktywacja przewijania panelu wejściowego / kamery i klawisz Ulubiony (można skonfigurować, aby aktywować najczęściej używane szybkie akcje - np .: sterowanie oświetleniem schodów , Domofon, dodatkowe aktywacje). Dostęp do konfiguracji, regulacji i funkcji za pomocą wyświetlacza dotykowego z interfejsem graficznym. Montaż na ścianie lub na blacie ze specjalnym wspornikiem (344632) - do nabycia osobno. Możliwość integracji z podłączonymi urządzeniami innych firm (np. NETATMO Smart Indoor i Smart Outdoor Camera).

W skład zestawu wchodzą:

1-przyciskowy natynkowy panel zewnętrzny Linia 3000 z szerokokątnym obiektywem i wbudowanym czytnikiem zbliżeniowym RFID

głośnomówiący monitor Classe 300X13E SMART z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem 7" w jasnej obudowie, z wbudowaną funkcją pamięci oraz wbudowanym modułem WiFi

zasilacz i adapter wideo, montowane na szynie DIN

komplet breloków zbliżeniowych RFID

Instalacja 2-żyłowa + WiFi

Zestaw CLASSE podłącza się w wyjątkowo prosty sposób - potrzebne są tylko 2 żyły, a urządzenia są połączone szeregowo. Do połączenia wideodomofonu z internetem i uruchomienia funkcji przekazywania połączeń na telefon komórkowy nie potrzeba skrętki komputerowej - wystarczy router WiFi w domu. To optymalne rozwiązanie, które łączy niezawodność systemu przewodowego z komfortem użytkowania bezprzewodowego.

Jak działa moduł WiFi i przekierowywanie połączeń na smartfon?

Monitor połączony z lokalną siecią WiFi przekierowuje wywołania z panela zewnętrznego na smartfon z zainstalowaną aplikacją Door Entry. Przekierowywane jest zarówno audio jak i wideo. Dzięki Chmurze Legrand przekierowanie jest możliwe zarówno w sieci lokalnej WiFi jak i wówczas, gdy telefon ma włączony internet mobilny 3G/4G.Aplikacja Door Entry dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Z poziomu aplikacji można obsługiwać funkcje wideodomofonu: odebrać rozmowę, otworzyć furtkę, włączyć podgląd z kamery w panelu zewnętrznym. Można także zadzwonić z telefonu na monitor wideodomofonu. Do wideodomofonu można przypisać do 30 telefonów komórkowych.

Wymagania dotyczące połączenia

Monitor CLASSE 300X13E musi być podłączony do sieci WiFi o następujących parametrach:

IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz) 13 kanałów

Obsługiwane tryby szyfrowania i metody uwierzytelniania

OPEN WPA-PSK

TKIP WPA2-PSK

AES WEP 64 bity (formas ASCII 5-cyfrowy lub szesnastkowy 10-cyfrowy)

WEP 128 bitów (format ASCII 13-cyfrowy lub szesnastkowy 26-cyfrowy

uwierzytelnianie WPS (dla metody WPA2-PSK)

Stan Nowy
Marka BTicino
Kod produktu 363911
Rodzaj domofonu Jednorodzinny
Typ domofonu Bezprzewodowy
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie