• LOGITECH G SAITEK PRO FLIGHT YOKE CESSNA OKAZJA!

Brak towaru
799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

LOGITECH G SAITEK PRO FLIGHT YOKE CESSNA OKAZJA!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać ryski na obudowie.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu.

UWAGA (zestaw nie zwiera śrub do mocowania stołowego oraz plastikowych docisków)!

GWARANCJA 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Realistyczny kontroler dla graczy

Kontrolee Joystick Saitek Pro Flight stworzony został z myślą o wielbicielach lotów samolotowych. Ten model imituje w stu procentach ster lekkiego samolotu Cessna. Pozwala poczuć się jak prawdziwy pilot i wirtualnie unieść się w powietrze. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo i w domowych warunkach przekonać się, jak to jest zasiadać za sterami potężnej latającej maszyny.

Zestaw został wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego wytrzymałość i bezawaryjność. Jest bardzo dobrze wyprofilowany, dzięki czemu ster świetnie układa się w dłoniach. Osadzony jest na wale, a użyte do tego mocowania precyzyjne łożyska wspomagają właściwe funkcjonowanie urządzenia.

Precyzja działania

W lotach samolotowych niezwykle ważna jest precyzja, a nawet najmniejszy błąd może skończyć się tragedią. Dlatego jeżeli jesteś fanem symulatorów lotów, najlepszym wyborem będzie dla Ciebie doskonałej jakości zestaw kierujący. Dzięki materiałom i wykonaniu ster jest niezwykle precyzyjny. Konstrukcja gwarantuje płynne i przewidywalne ruchy lotek i steru wysokości. Podejmowane przez Ciebie decyzje, takie jak zmiana kierunku lub wysokości, wykonywane są bardzo szybko. To daje Ci pełną kontrolę nad sterowaną maszyną.

Co ciekawe, ster, w przeciwieństwie do wielu innych symulatorów, umożliwia skręty o pełne 90 stopni. Wykonasz dzięki temu bardziej realistyczne zwroty i lepiej zapanujesz nad trajektorią lotu. Takie możliwości dobrze wpływają też na szybkość reakcji w kluczowych momentach i czułość reagowania samolotu.

image
image

Oprogramowanie i funkcje

Joystick Saitek Pro Flight Cessna Yoke System wyposażony został w wydajne i niezawodne oprogramowanie ST. Zestaw posiada też zintegrowany przełącznik trybów. Ta funkcja w rzeczywistości potraja liczbę dostępnych przycisków, których możesz użyć do obsługi różnych funkcji. Dla bardziej wymagających jest opcja podłączenia dodatkowej przepustnicy z nowymi dźwigniami i przełącznikami. Te mogą pomóc Ci kontrolować na przykład otwieranie klapy, stan mieszanki paliwowej czy śmigła.

Do zestawu możesz podłączyć bez problemu jeszcze jeden ster i latać w trybie dwóch pilotów. Dzięki temu niezwykłą przygodę przeżyjesz wraz z przyjaciółmi. Gra w towarzystwie jest też o wiele ciekawsza. Zawsze możesz konsultować z drugim pilotem podejmowane decyzje, a dzięki temu osiągać lepsze wyniki. Może się okazać, że macie różne doświadczenia i Twój partner lepiej jest w stanie ocenić niektóre sytuacje.

Profesjonalna przepustnica

Przepustnica jest jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia samolotu. To dzięki niej wykonasz kluczowe czynności, dlatego znajomość jej budowy i umiejętność właściwej obsługi może zaważyć na przebiegu lotu. W tym modelu otrzymujesz przepustnicę realistycznie odwzorowującą elementy znajdujące się w Cessnie. Możesz ją podłączyć z dowolnej strony, także na stanowisku drugiego pilota. Dzięki temu dostosowujesz jej położenie do własnych potrzeb.

Stan Powystawowy
Kod producenta 0000
Producent Logitech G Saitek
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie