• LAMPA SUFITOWA ARTEMIDE SKYDRO CHROM OKAZJA HIT!

No goods
5599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

LAMPA SUFITOWA ARTEMIDE SKYDRO CHROM OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, jeden panel posiada lekki defekt widoczny na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

CENA RYNKOWA TO 12000 ZŁ U NAS JUŻ ZA 7499 ZŁ!

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Polerowane kamienie, błyszcząca, organiczna forma - wszystko w oprawie Artemide Skydro LED demonstruje zasady jakości projektowania. Kamienne lub kamyczkowe elementy ułożone obok siebie są atrakcyjne dla oka, a także służą jako powierzchnia odbijająca światło, które najpierw świeci w górę w kierunku wypolerowanych kamieni, a następnie odbija się na zewnątrz w pozostałej części pomieszczenia. W ten sposób obudowa lampy sufitowej Artemide Skydro, która również przypomina unoszące się krople rtęci, jest zarówno wizualną atrakcją, jak i ochroną przed rażącym światłem.

Lampa sufitowa Artemide Skydro współpracuje z jednostką LED o mocy 30 W i temperaturze światła 3000 ° K, ciepłej białej barwie, która jest kojąca dla oka. Lampa sufitowa Artemide Skydro nadaje się do oświetlenia ogólnego, pośredniego światła w salonach, jadalniach i sypialniach, a także w pomieszczeniach i przestrzeniach o podobnej wielkości.

image
image
image
Stan Powystawowy
Marka ARTEMIDE
Kolor chrom
Zasilanie sieciowe
Rodzaj gwintu zintegrowane źródło LED
Kod produktu 0000
The Signature Of The
Email
Ask a question