• Kubek Magic Cup 230ml NUK 8msc+ 2 sztuki DO NAUKI

Brak towaru
69.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 15
Kurier GLS (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
image
image

KUBEK NUK MAGIC CUP 8MSC+ 2 SZTUKI

KUBKI POCHODZĄCE Z WYSTAWY, NIEUŻYWANE - OPAKOWANIE MOŻE NOSIĆ ŚLADY MAGAZYNOWANIA

  • mieści 230 ml płynu, dla dzieci powyżej 8 miesięcy
  • krawędź 360° może być używana równomiernie z każdej strony
  • z zaślepką ochronną przydatną w podróży, zabezpieczoną przed
  • z wysokiej jakości materiału (PP), nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie
image
image

Wielu rodziców zapewne czasami chciałoby użyć magicznego zaklęcia, żeby nauczyć dziecko samodzielnego picia z kubeczka. Kubek NUK Magic Cup jest przeznaczony dla dzieci od 8 miesięcy i jest nieocenioną pomocą na tym ważnym etapie rozwoju.

Nowy rodzaj ustnika

Nowy rodzaj ustnika ““niekapka”” umożliwia picie z każdej strony kubka.

Umożliwia picie bez rozlewania

Silikonowa uszczelka zapobiega wylewaniu się płynu.

Łatwy do czyszczenia

Kubek jest bardzo wygodny w obsłudze, ponieważ składa się tylko z 3 elementów. Można go myć w zmywarce.

Stopniowa nauka picia

NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa (polipropylen), ma pojemność 230 ml i jest kompatybilny ze wszystkimi kubkami NUK do nauki picia (w tym NUK Easy Learning).

Atrakcyjne wzornictwo

Dwa magiczne motywy pobudzają wyobraźnię dziecka.

NUK Magic Cup – sprawia, że nauka picia staje sie dziecinnie prosta – z pomocą odrobiny magii!

image
image
image

Kubek NUK Magic Cup 230ml, 360-stopniowa krawędź do picia, uszczelnienie silikonowe, dla dzieci od 8 miesięcy, nie zawiera BPA

Kubek NUK Magic Cup: nauka picia to magia

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. Magiczny kubek NUK Magic Cup pozwala małym dzieciom pić prawie jak  dorosły, czyli  jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać – nauka picia to prawdziwa magia!

Kubek NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Składa się z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić: wystarczy włożyć je do zmywarki. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, zamocowano dodatkową pokrywę, która go chroni.

Ten kubek do picia NUK jest kompatybilny ze wszystkimi elementami serii NUK Evolution.

Kubki NUK Evolution - Właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Wszystkie ustniki są zaprojektowane na różne etapy nauki picia i mogą być łatwo wymieniane, wraz z rozwojem umiejętności dziecka. Wszystkie trzy są w 100% niekapiące. Dzięki temu, dziecko w każdym momencie otrzymuje odpowiednią pomoc i ma zabawę przy nauce picia. Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Stan Nowy
Kod producenta 5O35K6
Marka NUK
Kolor dominujący wielokolorowy
Rodzaj Do nauki picia, Niekapek, Niekapek 360 stopni
Materiał wykonania tworzywo sztuczne
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie