• Krajalnica uniwersalna Graef Classic C20 srebrny/szary 170W

No goods
1229.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Krajalnica uniwersalna Graef Classic C20

srebrny/szary, 170 W

NOWY EGZEMPLARZ Z OTWARTYM OPAKOWANIEM

OBNIŻONA CENA! DARMOWA I NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!

image
image

Ostra jak brzytwa! Niemiecka jakość wykonania

W czasach marnowania żywności i gór odpadów opakowaniowych projekt SlicedKitchen może pomóc zwiększyć Twoją świadomość tego, jak podchodzić do kwestii jedzenia. Chleb, kiełbasa i ser, a także ryby, owoce i warzywa są w razie potrzeby krojone bezpośrednio z całego kawałka, dzięki czemu żywność dłużej pozostaje świeża i pozwala cieszyć się pełnym smakiem - cieniutko pokrojona.

W celu zapewnienia najlepszych wrażeń z samego produktu jak inowoczesnej, oryginalnej stylistyki zastosowaliśmy przy tworzeniu krajalnicy srebrną metalową konstrukcję,podstawę ze szkła hartowanego oraz elementy ze stali nierdzewnej. To wszystko przekłada się na niepowtarzalny charakter modelu Classic, który spełni wszystkie oczekiwania osób najbardziej wymagających.

Najważniejsze cechy i zalety krajalnicy Graef C20

  • Samonośna pełno metalowa krajalnica z odporną na pęknięcia szklaną podstawą
  • Ząbkowane ostrze ze stali nierdzewnej, Ø 170 mm - przecina nawet twarde skórki
  • Bezstopniowa regulacja grubości krojenia w zakresie 0–20 mm
  • Zabezpieczenie przed dziećmi z blokadą elektryczną
  • Szybkie czyszczenie w kilku prostych krokach
  • Niezwykle cichy silnik kondensatorowy o mocy 170 W, bezobsługowy
image

Krajalnice Graef Classic to prostota, styl i efektywność w jednym.

Model Graef Classic C20 został wyposażony w potężny, wysokowydajnościowy silnik, który działa z dużą mocą 170 watów i gwarantuje najlepsze wyniki cięcia ze względu na stałą prędkość silnika, który podczas ciągłej pracy nie traci swojej mocy. Niemieckiej klasy silnik w połączeniu z niemieckimi ząbkowanymi ostrzami o średnicy 170 mm ze stali nierdzewnej, tworzą najbardziej wydajną krajalnicę, która może znaleźć się w Twojej kuchni. Cała praca odbędzie się bez zbędnego dla Ciebie wysiłku! Dodatkowo – korzystając zprzełącznika pracy ciągłej możesz bez problemu kroić większe ilości składników.

Zawsze ostra. Zawsze trwała.

Dla naszej krajalnicy manualnej to nie problem! Krajalnicę wyposażono w najwyższej jakości hartowane ostrze ze stali nierdzewnej o średnicy 170 mm. Okrągła tarcza tnąca o falistym, ząbkowanym ostrzu idealnie nadaje się do krojenia chleba/pieczywa z twardą skórką. Jednak doskonałe wyniki krojenia otrzymamy również podczas cięcia różnych wędlin, twardych serów oraz owoców i warzyw.

Montowane przez nas ostrza ze stali nierdzewnej w są świadectwem niemieckich umiejętności inżynieryjnych i znakomitego wykonaniaWykonywane są ręcznie w naszej fabryce w Arnsbergu w Niemczech a, wszystkie z naszych klasycznych, eleganckich maszyn wyruszają w długą podróż do kuchni i rodzin na całym świecie.

Dodatkowo bez problemu możesz ustawić grubość w jakiej chcesz kroić swoje składniki w zakresie o 0 do 20 mm!

image
image

Dba o bezpieczeństwo

Model Graef Classic C20 został wyposażony w elektryczną blokadę przed przypadkowym użyciem przez dzieci za pomocą specjalnego przełącznika. Wystarczy, że wciśniesz go po krojeniu swoich składników, a krajalnica będzie odpowiednio zabezpieczona.

Nasz produkt kierujemy do naszych klientów podlinią Young Line – oznacza to, że krajalnica jest prosta do użytkowania i odpowiednia nawet dla początkujących, a dzięki kompaktowej konstrukcji zmieści się nawet w najmniejszych kuchniach.

image
image
Stan Nowy
Kod producenta C20
Marka Graef
Kolor dominujący srebrny/szary
Model Classic C20
Waga produktu 6
Załączone wyposażenie dociskacz
Materiał obudowy metal
Moc 170
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 6
Bezpieczeństwo nóżki antypoślizgowe
Stan opakowania oryginalne
Regulacja prędkości krojenia nie
Materiał noża stal nierdzewna
The Signature Of The
Email
Ask a question