• Konsola Microsoft Xbox Series X RRT-00010 1TB czarna + KONTROLER MEGA HIT!!

No goods
1949.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Konsola Xbox Series X 1TB + czarny pad

Stan: Nowy

  • Produkt posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu.
  • Opakowanie może nosić ślady magazynowania -  OBNIŻONA CENA!
image

Konsola Xbox Series X 1TB

Przedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące tytułów z czterech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Sercem konsoli Series X jest architektura Xbox Velocity łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę oraz znacznie skrócony czas ładowania. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka. Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów. Graj w rozdzielczości 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę, zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D i nie tylko. Rozpocznij zabawę od natychmiastowego dostępu do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios, takich jak Forza Motorsport i Halo Infinite, w dniu ich premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (konto sprzedawane osobno).

Power your dreams

Przedstawiamy Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę w historii, zaprojektowaną z myślą o graczach.

Najpotężniejsza konsola Xbox w historii

Poznawaj nowe, bogate światy i ciesz się grą, jak nigdy dotąd, dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów.

image

Dłuższa rozgrywka, skrócony czas oczekiwania

Poznaj szybkość i wydajność nowej generacji dzięki architekturze Xbox Velocity wykorzystującej dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie. Funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami w mgnieniu oka.

Tysiące gier z czterech generacji

Zagraj w tysiące gier z czterech generacji konsol Xbox, w tym tytuły z Xbox One, Xbox 360 oraz Xbox, dzięki zgodności z poprzednimi wersjami. Moc i szybkość konsoli Xbox Series X sprawiają, że wiele z tych gier będzie wyglądać i działać lepiej niż dotychczas.

Xbox Game Pass Ultimate

Pobierz i zagraj w ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkie nowe tytuły Xbox Game Studios, takie jak Forza Motorsport i Halo Infinite, w dniu premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (konto sprzedawane osobno).

Poznaj nowy bezprzewodowy kontroler Xbox

Zmodernizowana konstrukcja kontrolera bezprzewodowego Xbox zwiększa komfort obsługi podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą fakturą, łatwo przechwytuj i udostępniaj zawartość.

Więcej pamięci bez kompromisów

Karta rozszerzenia przestrzeni dyskowej dla konsoli Xbox Series X zapewnia dodatkowy 1 TB pamięci zewnętrznej przy zachowaniu tej samej maksymalnej wydajności oferowanej przez wewnętrzny dysk SSD konsoli, gwarantując płynną rozgrywkę (sprzedawana osobno).

image

Akcesoria

Podłącz do konsoli Xbox Series X swoje akcesoria do gier z Xbox One — takie jak kontrolery, zestawy słuchawkowe i nie tylko.

  • 4K przy 120 FPS: Wymaga odpowiedniej zawartości i zgodnego telewizora. Na konsoli Xbox Series X, gdy zawartość będzie dostępna.
  • Halo Infinite: Już wkrótce.
  • Inteligentne pobieranie: Tylko obsługiwane gry.

Gra Diablo 4

Dołącz do niekończącej się walki między Najwyższym Niebem a Płonącymi Piekłami dzięki zestawowi Xbox Series X - Diablo® IV. Wykuj sobie drogę przez skorumpowane ziemie Sanktuarium dzięki 12 teraflopom surowej mocy przetwarzania grafiki. Zabijaj bezlitosne demony we wciągających, pełnych akcji walkach zasilanych przez dysk SSD o pojemności 1 TB. Dołącz do innych poszukiwaczy przygód, odbijaj oblężone miasta i zagłębiaj się w koszmarne lochy w hiperrealistycznej rozdzielczości 4K. Wykorzystaj maksymalnie każdą minutę gry, gdy rozpęta się piekło dzięki błyskawicznym czasom ładowania i rozległemu otwartemu światu - wszystko dzięki architekturze Xbox Velocity. Walcz o losy Sanktuarium na najszybszym i najpotężniejszym Xboxie w historii.

ROZPĘTUJE SIĘ PIEKŁO

Dołącz do niekończącej się walki między Najwyższymi Niebiosami a Płonącymi Piekłami dzięki Xbox Series X - Diablo® IV. Zawiera Diablo® IV dla Xbox One i Xbox Series X|S oraz Wierzchowiec Light-Bearer z pancerzem Caparison of Faith dla wierzchowca w grze Diablo.

Power Your Dreams

Poznaj Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Odkrywaj nowe światy dzięki 12 teraflopom mocy przetwarzania grafiki, DirectX ray tracing, dyskowi SSD i rozgrywce w rozdzielczości 4K.

Ważne informacje

Zawartość jest pobierana podczas konfiguracji konsoli. Wymagana jest duża ilość miejsca w pamięci masowej (obowiązują opłaty dostawcy usług internetowych).

Diablo® IV to najwyższej klasy fabularna gra RPG z niekończącym się hordami zła rzuconymi na rzeź, niezliczonymi umiejętnościami do opanowania, koszmarnymi lochami i legendarnymi łupami. Wyrusz na kampanię samodzielnie lub ze znajomymi, poznaj niezapomniane postacie w oszałamiających mrocznych lokacjach i wciągającą fabułę lub odkryj rozległą grę końcową i współdzielony świat, w którym gracze mogą spotykać się w miastach, aby handlować, łączyć się w drużyny, w celu pokonania bossów, którzy opanowali świat lub zejdź do strefy walki trybu PVP, aby przetestować swoje umiejętności w starciu z innymi graczami — bez konieczności wchodzenia do poczekalni — z trybem rozgrywki międzyplatformowej, progresji międzyplatformowej i kooperacji na jednej konsoli Xbox.

4K przy 120 klatkach na sekundę: wymaga obsługiwanej treści i wyświetlacza; możliwość używania na konsolach Xbox Series X w miarę udostępniania zawartości.

Dolby: Dolby Vision HDR na Xbox wymaga zgodnego wyświetlacza. Dolby Atmos dla zestawów słuchawkowych wymaga dodatkowego zakupu ze sklepu Microsoft Store.

Inteligentne pobieranie: tylko obsługiwane gry.

© 2023 Blizzard Entertainment, Inc. Diablo, Diablo Immortal, World of Warcraft i Blizzard Entertainment są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Blizzard Entertainment, Inc. w USA i/lub innych krajach.

image
Stan Nowy
Kod producenta RRT-00010
Rodzaj Xbox Series X
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 4
Stan opakowania otwarte (2)
The Signature Of The
Email
Ask a question