• KOLUMNY POLK AUDIO SIGNATURE S50E BLACK OKAZJA!

No goods
1399.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

KOLUMNY POLK AUDIO SIGNATURE S50E BLACK OKAZJA!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, kolumny posiadają defekty widoczne na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Czarna kolumna Polk Audio Signature S50e

Kolumna podłogowa Polk Audio S50e pochodzi z serii Signature E, które cechuje amerykański styl i europejskie brzmienie, a wszystko to w najlepszym wydaniu. Model ten posiada szereg rozwiązań zapewniających najlepszą reprodukcję dźwięku, w tym przedziale cenowym. Czarna Signature S50e to kolumna głośnikowa z certyfikatem Hi-Res Audio, który jest gwarancją kompatybilności z najnowszymi formatami dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Oferta dotyczy jednej sztuki Polk Audio Signature S50e. Natomiast abyś mógł cieszyć się jak najlepszym dźwiękiem stereo, kolumny sprzedawane są wyłącznie w parach.

Technologia Dynamic Balance

W kolumnach Signature S50e firma Polk Audio zastosowała opatentowaną przez siebie Dynamic Balance Technology Driver. Polega ona na zintegrowaniu ze sobą najbardziej odpowiednich, starannie dobranych materiały oraz dobraniu do nich najbardziej wydajnej geometrii. Wszystko to na postawie analizy całego systemu elektroakustycznego i mechanicznego każdego elementu.

W taki sposób wyeliminowano problemy związane z dokładnością reprodukcji brzmienia. Umożliwiło to także uzyskanie czystego i najbardziej precyzyjnego dźwięk z zastosowanych przetworników. I choć głośnik Polk Audio Signature S50e to kontynuacją tradycji amerykańskiego Hi-Fi to jednak ich charakterystyka brzmieniowa dostosowana została także do gustów wymagających, europejskich audiofilów.

image
image

Polk Power Port w kolumnie Signature S50e

Pragniesz potężniejszego, bardziej muzykalnego i głębszego basu? Czarna kolumna Polk Audio Signature S50e jest w stanie Ci to zapewnić. Opatentowana konstrukcja Polk Power Port płynnie przenosi strumień powietrza z portu głośnika do obszaru odsłuchu. Poprawia tym samym charakterystykę basu, zmniejszając efekt dudnienia i niwelując zniekształcenia. Power Port to mocniejszy o 3dB sygnał wyjściowy.

Dla zapewnienia dźwięku bez zakłóceń zastosowano także antywibracyjne maskownice z magnetycznymi zaczepami, nierezonujące obudowy z MDF dodatkowo wzmocnione. Nóżki także zmodyfikowano pod kątem użycia zarówno na twardej posadzce, jak i miękkim dywanie.

Dane techniczne:

Rodzaj głośnika

Kolumna podłogowa

Typ głośnika

Pasywny

Moc RMS

150 W

Impedancja

8 Ω

Konstrukcja głośnika

Dwudrożna

Trzygłośnikowa

Bass-reflex

Łączność przewodowa

Materiał obudowy: MDF

Pasmo przenoszenia

42 Hz - 40 kHz

Skuteczność

89 dB

Funkcje dodatkowe

Magnetyczne maskownice

Power Port Deep Bass

Przetworniki wykonane w technologii Dynamic Balance

Kolor kolumn

Czarny

Wysokość

950 mm

Szerokość

272 mm

Głębokość

260 mm

Waga

14,9 kg

image
image
image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta 0000
Marka Polk Audio
Kolor czarny
Rodzaj podłogowe
Model SIGNATURE S50E
Moc znamionowa RMS 150
Konstrukcja bass-reflex, dwudrożne
The Signature Of The
Email
Ask a question