• KOLUMNA GŁOŚNIKOWA KLIPSCH RP-6000F BLACK OKAZJA!

No goods
1299.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

KOLUMNA GŁOŚNIKOWA KLIPSCH RP-6000F BLACK OKAZJA!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, stan wizualny widoczny na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

UWAGA ZESTAW ZAWIERA JEDNĄ KOLUMNĘ!

G W A R A N C J A 12 MIESIĘCY! D A R M O W A DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Kolumn podłogowa Klipsch RP-6000F

Silikonowa hybrydowa tuba tractrix horn 90° x 90°

Maksymalizuje efektywność i zwiększa szczegółowość przy jednoczesnym skupianiu wysokich częstotliwości w kierunku obszaru odsłuchu. Opatentowana geometria Tractrix zapewnia najbardziej efektywny przekaz fal o wysokiej częstotliwości do obszaru odsłuchu. Skompresowana silikonowa powierzchnia zapewnia łagodną charakterystykę brzmienia i poprawia szczegółowość. Takie rozwiązanie gwarantuje najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk.

Tytanowy głośnik wysokotonowy LTS

Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując doskonalsze, bardziej szczegółowe brzmienie. Głośniki wysokotonowe LTS to znak rozpoznawczy poprzedniej linii głośników Reference, są więc centralnym elementem jednych z najlepszych głośników na świecie.

Wentylowana konstrukcja głośnika wysokotonowego

Nowa wentylowana obudowa głośnika wysokotonowego redukuje fale stojące (standing waves), które powodują niepożądane harmoniczne (unwanted harmonics), co pozwala zwiększyć szczegółowość i klarowność wysokich częstotliwości.

Miedziane membrany img głośnika niskotonowego

Głośniki Cerametallic, charakterystyczny element serii Reference Premiere, są wyjątkowo sztywne i lekkie dzięki czemu umożliwiają minimalne zniekształcenie przy maksymalnej wydajności. W połączeniu z głośnikiem wysokotonowym LTS z Tractrix Horn, zapewnia to najwyższą wydajność głośników w tej klasie.

Porty Tractrix

Porty Reference Premiere z geometria Tractrix pozwalają na najbardziej efektywne i najszybsze wyprowadzenie powietrza z obudowy, a uzyskana w ten sposób redukcja szumu wewnątrz portów zapewnia intensywniejsze niskie częstotliwości. Specjalnie zaprojektowana wewnętrzna struktura portów Klipsch Tractrix pomaga zredukować turbulencje powietrza wpływające do portu. Mniej turbulentne powietrze oznacza redukcję szumów, a przez to czystszy, mocniejszy bas.

image
image

Najwyższej jakości materiały i wykończenie

Dostępne wykończenia to m.in. heban, orzech i fortepianowa czerń. W modelach w kolorze hebanu i orzecha górna część pokryta jest satynowym, odpornym na zarysowania wykończeniem. Natomiast ekskluzywna obudowa w wykończeniu piano gloss jest ręcznie szlifowana dla uzyskania przejrzystego, lustrzanego wykończenia. Lustrzany połysk osiągnięto dzięki dokładnemu ręcznemu szlifowaniu i polerowaniu.

Wytrzymałe maskownice

Magnetyczne maskownice pozwalają na łatwą zmianę charakteru - od robiącego oszałamiające wrażenie wyglądu po dyskretną elegancję.

Dopracowane detale

Anodyzowane miedziane pierścienie dociskowe, odlewane aluminiowe nóżki, satynowane przegrody oraz wygrawerowane logo nadają serii Reference Premiere II nowoczesny, ekskluzywny wygląd.

Solidne terminale

Pojedyncze 5-stykowe zaciski wejściowe pozwalają na podłączenie wtyków bananowych lub przewodów o przekroju do 12 według klasyfikacji AWG. Oznaczenie kolorami zapewnia łatwą konfigurację i podłączenie.

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia 34-25 kHz +/- 3 dB

Skuteczność 97 dB @ 2.83 V/1 m

Moc ciągła/szczytowa 125 W/500 W

Impedancja znamionowa 8Ω

Częstotliwość graniczna 1800 Hz

Głośnik wysokotonowy 1” tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix

Głośnik niskotonowy podwójne 6.5” Cerametallic

Materiał obudowy MDF

Typ obudowy bass-reflex przez skierowane do tyłu porty Tractrix

Wejścia podwójne / bi-wire / bi-amp

Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 100.6 x 23.7 x 43.2 cm

Waga 22.2 kg

image
image
image
image
image
image
image
image
image
Kod producenta 00000
Model RP-6000F
Moc znamionowa RMS 500
The Signature Of The
Email
Ask a question