• KIEROWNICA THRUSTMASTER T300 RS PC PS4 OKAZJA HIT!

No goods
1399.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

KIEROWNICA THRUSTMASTER T300 RS PC PS4 OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

REALISTYCZNE WRAŻENIA

Siłowe sprzężenie zwrotne sprawia, że podczas gier odczuwasz wstrząsy i wibracje tak, jakbyś faktycznie znajdował się za kółkiem na torze wyścigowym. Każda sytuacja na drodze da o sobie znać w bardzo realistyczny sposób. Z Thrustmasterem T300 RS wczujesz się w klimat gry jak nigdy wcześniej!

WYSOKA PRECYZJA

Sercem kierownicy jest technologia H.E.A.R.T., która odpowiada za precyzję działania urządzenia. 16-bitowa rozdzielczość sprawia, że każdy, nawet najmniejszy ruch, znajdzie swoje odwzorowanie w grze.

WYGODNA WYMIANA

W urządzeniu Thrustmaster T300 RS zastosowano układ Thustmaster Quick Release, dzięki któremu możesz kupować dodatkowe kierownice i błyskawicznie je wymieniać. Sprawia to, że w każdej grze wykorzystasz dokładnie taką kierownicę, jakiej potrzebujesz.

UNIWERSALNOŚĆ

W swoje ulubione gry wyścigowe grasz na komputerze? A może zdecydowanie preferujesz rozgrywki na konsoli? Niezależnie od używanego przez Ciebie sprzętu, możesz podpiąć do niego swoją kierownicę – produkt jest kompatybilny z PC oraz konsolami – PS4 i PS3.

STYL GRAN TURISMO

Gran Turismo to Twoja ulubiona seria gier wyścigowych? W takim razie docenisz stylistykę urządzenia Thrustmaster T300 RS. Kierownica inspirowana właśnie tą grą ma nawet jej oficjalne logo, dokładnie na środku.

FUNKCJONALNOŚĆ

Rozgrywki z prezentowaną kierownicą będą bardzo przyjemne, a to za sprawą obecności aż trzynastu przycisków czynności i jednego pada kierunkowego. Masz więc wygodny dostęp do wszystkich funkcji, a kierowanie wirtualnym samochodem jest bardzo proste.

image

Dane techniczne:

Działa z

komputer PC, PlayStation 4, PlayStation 3

Typ podłączenia

przewodowe

Dźwignia do zmiany biegów

tak

Podstawa z pedałami (gaz/hamulec)

tak

Średnica koła

28 cm

Kąt obrotu kierownicy

1080 stopni

Siłowe sprzężenie zwrotne Force Feedback

tak

Wibracje

tak

Liczba przycisków

13

Pad pozycyjny D-pad

tak

Kolor

czarny

Informacje dodatkowe

kierownica sygnowana logiem PlayStation, metalowe elementy konstrukcji, wymienne samo kółko, co umożliwi przyszłe ulepszenie, technologia H.E.A.R.T

Kod producenta 000
Model T300 RS
The Signature Of The
Email
Ask a question