• GRAMOFON TEAC LP-R500 CD AUX FM WOOD OKAZJA HIT!

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

GRAMOFON TEAC LP-R500 CD AUX FM WOOD OKAZJA HIT!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

System audio TEAC LP-R500

Niezwykle utalentowana konstrukcja, pozwalająca odtwarzać lub nagrywać na CD utwory z płyt gramofonowych, kaset magnetofonowych i programy radiowe. LP-R500 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie chcą całej swojej radości muzycznej wiązać wyłącznie z komputerem i wciąż mają wiele analogowych nagrań. Ten unikatowy model wyposażony jest w gramofon obsługujący trzy szybkości obrotu płyty (33, 45 i 78 obr./min.), odtwarzacz kasetowy, radio AM/FM oraz odtwarzacz/nagrywarkę CD. Całość umieszczona jest w klasycznej, drewnianej obudowie.

TEAC LP-R500 jest ciekawym urządzeniem audio dla każdego, kto chce zachować swoje stare nagrania z płyt winylowych i ponownie skopiować je przy użyciu nowoczesnej technologii cyfrowej i zapisać ją na płycie CD. Użytkownik zyskuje przy tym niemal pełną kontrolę nad kopiowanym materiałem – może nagrać cały album lub wybrać pojedyncze utwory, automatycznie lub manualnie ustawić poziom nagrywania i numery ścieżek. Co więcej, LP-R500 umożliwia również nagrywanie z wbudowanego tunera AM/FM, a w przypadku skorzystania z wejścia Aux także z podłączonych zewnętrznych źródeł dźwięku.

Wygodę używania urządzenia zwiększa pilot zdalnego sterowania oraz podświetlany wyświetlacz LCD. Ponadto LP-R500 wyposażony jest stereofoniczne wyjścia liniowe, dzięki czemu dowolny z odtwarzaczy można podłączyć do wejść liniowych jakiegokolwiek zewnętrznego wzmacniacza. Projektanci wzbogacili LP-R500 także o wyjście słuchawkowe.

image
Stan Nowy
Kod producenta 0000
Marka Teac
Model LP-R500
Napęd paskowy
Typ wkładki brak informacji
Wbudowany przedwzmacniacz brak informacji
Prędkość obrotowa (obr./min) 33 1/3, 45, 78
The Signature Of The
Email
Ask a question