• GRAMOFON ION AIR LP WOOD OKAZJA HIT!

No goods
1 751,60 Kč
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

GRAMOFON ION AIR LP WOOD OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym oryginalnym, kompletny.

image
image

Korzystaj z połączenia Bluetooth

Szczególna funkcjonalność sprzętu jest związana z możliwością zastosowania połączenia Bluetooth. Dzięki temu urządzenie maksymalnie zwiększa swoje możliwości i gwarantuje Ci na pełne wygody użytkowanie. Od teraz otrzymasz okazję do szybkiego oraz prostego transmitowania ulubionych melodii wprost z gramofonu do wybranego głośnika lub słuchawek bezprzewodowych. Pozwoli to na zwielokrotnienie możliwości użytkowania, zapewniając jednocześnie pełen komfort obsługi.

Zgrywaj ulubione utwory

Praca z urządzeniem, jakim jest gramofon ION AUDIO Bluetooth Air LP, stwarza wiele możliwości, które skutecznie uatrakcyjniają użytkowanie. Z uwagi na wyposażenie produktu w port USB, możesz do woli zgrywać ulubione utwory. W ten sposób uzyskasz okazję do zapisania swoich ulubionych melodii w pamięci wybranych urządzeń. Pozwoli to na stworzenie okazji do odtworzenia unikatowego winylowego brzmienia w każdej sytuacji. Dzięki temu nie musisz nawet być w domu, aby zagłębić się w charakterystycznym dźwięku.

image
image

3 prędkości odtwarzania

Gramofon ION AUDIO AIR LP umożliwia pracę w oparciu o aż 3 prędkości odtwarzania. Od teraz zyskasz okazję do odsłuchu różnorodnych nagrań dostępnych w formie 33 1/3, 45 oraz 78 obrotów na minutę. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, czy konkretne utwory otrzymają pożądane brzmienie. Urządzenie gwarantuje prawidłowy odbiór zarówno długich, jak i tych nieco krótszych ścieżek dźwiękowych. Pozwoli to na wykorzystanie pełnego potencjału sprzętu w połączeniu z Twoimi ulubionymi utworami.

Dane techniczne:

Dane podstawowe

Napęd:

Paskowy

Sterowanie:

Półautomatyczne

Prędkość obrotowa [RPM]:

33 1/3, 45, 78

Przedwzmacniacz:

Tak

Złącze USB:

Tak

Bluetooth:

Tak

Funkcje dodatkowe:

Możliwość podłączenia do komputera, Możliwość ściągania informacji o wykonawcach z internetu, Zgrywanie z płyty bezpośrednio na nośnik

Wyposażenie:

Igła

Kolor:

Czarny

Charakterystyka

Funkcje dodatkowe:

Możliwość podłączenia do komputera, Możliwość ściągania informacji o wykonawcach z internetu, Zgrywanie z płyty bezpośrednio na nośnik

Lampka doświetlająca:

Nie

Napęd:

Paskowy

Prędkość obrotowa [RPM]:

33 1/3, 45, 78

Przedwzmacniacz:

Tak

Sterowanie:

Półautomatyczne

Wyjście audio:

Tak

Złącze USB:

Tak

Bluetooth:

Tak

Głośniki:

Nie

Tuba:

Nie

Fizyczne

Waga [kg]:

3.2

Wymiary [mm]:

381 x 318 x 102

Stan:
Powystawowy
Kod producenta:
AIRLPWD
Marka:
ION Audio
Kolor:
brązowy
Model:
Air LP
Złącza:
AUX, USB, wyjście audio
Napęd:
paskowy
Typ wkładki:
piezoelektryczna
Wbudowany przedwzmacniacz:
nie
Prędkość obrotowa (obr./min):
33 1/3, 45, 78
Waga produktu:
3.5
Szerokość produktu:
40.6
Wysokość produktu:
10.1
Głębokość produktu:
36.2
Sterowanie:
manualne
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:
5
The Signature Of The
Email
Ask a question
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.