• GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE LOGITECH G560 LIGHTSYNC HIT!

Brak towaru
899.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE LOGITECH G560 LIGHTSYNC HIT!

Sprzęt nowy, powystawowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

technologia lightsync Żywe kolory w najnowszych grach. Logitech G LIGHTSYNC to kolejna genertacja podświetlenia RGB. Dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software (LGS) i reagowaniu na akcję w grach, podświetlenie jest zsynchronizowane z ponad 300 popularnymi tytułami. Dostosuj kolor klawiatury, głośników, zestawów słuchawkowych i myszy do swojego stylu, mając do dyspozycji 16,8 miliona kolorów. Dzięki oprogramowaniu LGS możesz nawet zaprogramować swoje własne zaawansowane efekty.

JEDEN ZESTAW GŁOŚNIKÓW IDEALNY DO WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ Obsługa USB, złącza 3,5 mm i technologii Bluetooth. Ulepsz swój sprzęt dzięki wszechstronnemu, łatwemu w obsłudze rozwiązaniu audio. Model G560 umożliwia podłączenie sygnału z kilku źródeł: USB, złącza 3,5 mm lub połączenia Bluetooth®. Połączenie USB jest wymagane do uzyskania cyfrowego dźwięku, podświetlenia LIGHTSYNC RGB i dźwięku przestrzennego DTS:X Ultra®. Technologia Logitech Easy-Switch™ umożliwia bezproblemowe przełączanie się między czterema podłączonymi urządzeniami.

image
image

DŹWIĘK PRZESTRZENNY DTS:X ULTRA Doskonała intensywność i przewaga zapewniana przez precyzyjny dźwięk pozycyjny. Technologia DTS:X Ultra renderuje trójwymiarowy pejzaż w grach, dzięki czemu możesz usłyszeć środowisko gry pod dowolnym kątem. Z kolei wielokanałowe źródła muzyczne, takie jak dźwięk przestrzenny 5.1 lub 7.1, zapewniają wielowymiarowe doświadczenia. Każdy kanał miksu ma unikalną pozycję, co zwiększa realizm wrażeń.

POTĘŻNY DŹWIĘK O MOCY 240 WATÓW Poczuj wybuchową akcję dzięki dźwiękowi o mocy szczytowej 240 W (moc RMS 120 W) emitowanemu przez skierowany w dół subwoofer i dwa głośniki satelitarne o lekkich i wytrzymałych metalowych membranach. Usłysz każdy szczegół gry i płynący z głośników 2.1 dźwięk zgodny z zamierzeniami twórców. Możesz to usłyszeć pod wieloma kątami, co zapewnia unikatowa konstrukcja membran generujących ogromny pejzaż dźwiękowy.

image

Dane techniczne:

Typ zestawu

2.1 - 2 głośniki + głośnik basowy

Typ podłączenia

Bluetooth, jack 3,5 mm, USB

Dolna częstotliwość

40 Hz

Górna częstotliwość

18 kHz

Dekoder dźwieku

brak

Ekranowanie magnetyczne

tak

Pilot

brak

Materiał obudowy

drewno-tworzywo sztuczne

Kolor

czarny

Opis

Moc całkowita (RMS): 120 W

Zasilacz

wewnętrzny

Wyjścia / wejścia:

Wejście liniowe audio

nie

Wejście analogowe wielokanałowe

nie

Wejście cyfrowe (S/PDIF)

nie

Wyjście słuchawkowe

tak

Stan Nowy
Kod producenta 0000
Producent Logitech
Model G560
Rodzaj zestawu 2.1
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie